Announcement

Collapse
No announcement yet.

Meeting in Athens

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Όταν το κανονίσετε στείλτε ΠΜ ή πάρτε τηλέφωνο.
    Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

    Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

    Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

    Comment


    • #32
      Όπως είχα πει στον ΦΥΓΕ114, λογικά τέλη Φεβρουαρίου μετά την εξεταστική θα ανέβω, μαζί με Ρεν και We.
      Αλλά μέχρι τότε βλέπουμε,κανονίστε εσείς οι εν Αθήναις για τώρα που ενδιαφέρεστε.
      NDS themes

      Comment


      • #33
        Hideo τι λεει, μαζευτηκε συσσωμη η ps3 userbase του forum ε;
        [/b]

        LOL ναι αυτο λεγαμε
        Δεν πειραζει λιγοι και καλοι

        Comment


        • #34
          .

          Anyway, προτεινω μια Κυριακη εγω ειτε 6 ειτε 13 του μηνα κλασικα καπου κεντρικα και αν θελουμε μεγαλυτερη συναντηση αλλη στιγμη βλεπουμε... Πιο μετα δε θα μπορω λογω εξεταστικης κτλ και δε νομιζω να ειμαι ο μονος, οποτε καλυτερα μεσα στο 1ο μισο του Ιανουαριου.

          Comment


          • #35
            +1 Είναι η καλύτερη περίοδος. Αν γίνει γύρω στις 13, ίσως να έρθω, στις 6 λίγο δύσκολο, θα δείξει.

            Comment


            • #36
              Αν είναι στις 6 μπορω να ερθω και γω αν και ειναι ανημερα των Φώτων. 13 θα χω φυγει πάλι...

              Έντιτ: Φτου, θα χάσω το κέρασμα του Εβανς!
              Originally posted by Squall Leonhart
              I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
              Originally posted by 丹野
              Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
              Originally posted by Ryu_gr
              υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

              Comment


              • #37
                Πάντως εγώ επιμένω πως ο Luffy δεν εξηγιέται καλά και αυτό δεν μου αρέσει. Είδε την επιτυχημένη συνάντηση που κάναμε, δεν μπορεσε να έρθει στο τέλος ζήλεψε και αποφάσισε να κάνει μια παρόμοια συνάντηση που δεν θα είναι βέβαια τόσο επική όσο η δική μας, για να κλέψει και αυτός μερική δόξα για να ικανοποιήσει την ματαιοδοξία και να πληρώσει την κενότητα του είναι του B) Luffy ελπίζω να κεράσεις τα παιδιά

                EDIT:Ρε BigBoss Θεέ τι τέλεια sig,τώρα την είδα.
                [/b]
                Ευχαριστώ
                Star Citizen videos Star Citizen gallery

                Comment


                • #38
                  Η αλήθεια είναι πως εν μέρει ισχύει αυτό που λέει ο Xeno περί κλειστού κύκλου, συναντήσεις γίνονται αρκετά συχνά μιας και μερικά άτομα γνωριζόμαστε μεταξύ μας και συνεννοούμαστε κυρίως μέσω τηλεφώνου, αλλά μέχρι στιγμής στο θέμα δε βλέπω και καμία ιδιαίτερη συμμετοχή, τα ίδια άτομα βλέπω να απαντάνε και παιδιά εκτός Αθήνας.
                  There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                  Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                  Comment


                  • #39
                    6 ή 13? δεν μπορω να μπω στη λογικη να διαλεξω καποια ημερομηνια με βαση το ποιος μπορει να ερθει ( δηλαδη δεν θελω να φανει οτι πχ ας πουμε ταδε του μηνος να ερθει ο Χ γιατι ειναι πιο cool απο τον Ψ )...

                    Πρωτεινω να αναφερει ο καθενας ποτε μπορει και να διαλεξουμε με βαση τη πλειοψηφια.

                    Οσον αφορα το μερος προτεινω την καφετερεια ΣΤΑΥΛΟΣ στο Θησειο, ειναι πολυ μεγαλη και εχει απηστευτη ατμοσφαιρα.

                    Comment


                    • #40
                      Σταυλος ftw, και νομιζω οτι εχει και φαγητο για οποιον θελει.
                      Do a barrel roll!

                      Comment


                      • #41
                        6 είναι μια χαρά για μένα.Πιο μετά αρχίζει εξεταστική οπότε θα είναι πιο δύσκολο για πολλούς από εμάς.
                        OneWingedAngel we are waiting for ya...if you can make it ;)
                        Carpe diem

                        Comment


                        • #42
                          Eγω στις 5 εχω το δευτερο meeting Xbox Live (Gears of War) οποτε προτημω την επομενη βδομαδα γυρω στις 12-13, αν ομως αποφασηστει στις 6 δεν εχω προβλημα.

                          Comment


                          • #43
                            Τι λέει θα κανονίσουμε για το Σάββατο ή να πάω Πάτρα;
                            Carpe diem

                            Comment


                            • #44
                              Σαββατο εχει 5 κι απ'οτι βλεπω κανεις δε ψηνεται. Για τι Κυριακη υπαρχει ενδιαφερον αλλα και παλι βλεπω οτι 12-13 προτιμα η πλειοψηφια.
                              Do a barrel roll!

                              Comment


                              • #45
                                Επειδη βλεπω οτι κανεις δεν μπαινει στη διαδικασια να πει ποτε μπορει και ποτε οχι πρωτεινω να το κανουμε Κυριακη στις 13 και οποιος μπορεσει, εξω απο το Σταυλο στο Θησειο κατα τις 6:00.

                                Απο δω και κατω ας πει ποιος μπορει και ποιος οχι να ξερουμε.

                                Comment

                                Working...
                                X