Announcement

Collapse
No announcement yet.

Duke Nukem Forever

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • +1 Evans. ;)
    Carpe diem

    Comment


    • βαλε το borderlands η το new vegas και ασε τις ανωμαλιες με τον νεο duka

      Comment


      • Κόμικ Duke Nukem.

        Έχει Ναζί. Γκόμενες. Ταξίδια στο χρόνο. Γουρουνάνθρωπους. Τι άλλο θέλετε?

        http://www.wupload.com/file/64208301/Duke Nukem – Glorious Bastard 001 (2011) (noads) (3 Covers) (Oroboros-CPS).cbr
        Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

        Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

        Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

        Comment


        • Εγω λεω να το αγορασω το κομικ αμα το φερουν καποια στιγμη τα public, μου αρεσε αρκετα το τζαμπε που συμπεριλαμβανοτανε στην balls of steel edition ( τα εβγαλε ανετα τα 65 ευρω imo )

          Ok απο level design ισως να ειναι μετριο/αδιαφορο το παιχνιδι στο συνολο του, τουλαχιστον εχει καποιους υποτιθεμενους γριφους εδω και εκει σε αντιθεση με τα cod και τα halo που ειναι μονο μπαμ μπουμ χωρις διακοπη, πρεπει να ειναι μικρουλι σε διαρκεια αλλα το ευχαριστιεμαι αρκετα, μαλλον θα του ριξω και 2ο playthrough οταν ξεκλειδωσω το damn i'm good difficulty.

          Μετα εχει σειρα το DOOM 3 με το Sikk mod ( το hive level μου ανοιξε την ορεξη ) και αργοτερα το new vegas οπου εχω ηδη κατεβασει ενα σωρο mod και θελω να τα δοκιμασω, borderlands μονο coop και μονο οταν βρω κανα friend απτο steam ευκαιρο, ελπιζω να τα προλαβω ολα γιατι απτον σεπτεμβριο και μετα ....... το ΧΑΟΣ !!! ( red orchestra heroes of stalingrad + BF3 beta )

          Comment

          Working...
          X