Announcement

Collapse
No announcement yet.

Teh DjSolid meeting @Athens 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Originally posted by Xeno View Post
    Στην Αθηνα εχουμε ανακαλυψει το μετρο, μπορεις να μετακινηθεις και χωρις αυτοκινητο .
    Πειραια δε παιζει να ρθει κοσμος με τιποτα, ειναι απο τις πιο αβολες επιλογες. Μοναστηρακι/Θησειο κτλ παλι κατι γινεται.
    Με την καμμία όμως...

    Ά, και εγώ αύριο μπορώ μετά τις 7++++
    Originally posted by Raf
    Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

    Comment


    • #47
      θα το θελα πολυ αλλα δουλευω.

      Comment


      • #48
        Εγώ για να πώ την αλήθεια φοβάμαι αρκετά τους δρόμους γιατί δεν ξέρω Χριστό από την πόλη. Από εκεί και πέρα δε ξέρω,κι εγώ μετά τις πέντε έξι θα μπορώ από ότι το κόβω. Αυτό που θα πρότεινα είναι το εξής: να κάνετε εσείς όλοι μια καλή συννενόηση και αν μπορεί κάποιος να έρθει Πειραιά με ηλεκτροτρεναπλοια δε ξέρω τι άλλο έχετε για να παμε μετά με το αμάξι μαζί στο μέρος που θα συναντηθούμε,Άπλα και μόνο επειδή δεν εχω ιδέα από τους δρόμους. Για μένα αυτό είναι το πρόβλημα...
        :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

        Comment


        • #49
          Αρκει να μπεις στον ηλεκτρικο, τι να το κανεις το αμαξι;

          Comment


          • #50
            Καλα, ΑΝ αποφασίσετε τίποτα στείλτε μου μήνυμα, πάω για δουλειά τώρα
            Originally posted by Raf
            Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

            Comment


            • #51
              Ρε πήγαινε στο σταθμο, και θα σταματησει κατευθειαν μοναστηρακι.

              Ουτως η αλλως τερμα της γραμμής είναι, δεν γίνετε να πας αντίθετα.

              Comment


              • #52
                Καλά ρε Κώστα. Τι χέστης είσαι ? Εγώ που πήγα και μόνος μου, από πρώτη σκέψη πήρα μόνο ηλεκτρικό και Μετρό. Ξέρω αρκετά καλά τα μέρη. Όχι και πολύ καλά... Δεν ξέρω όμως και τα ονόματα των περιοχών.

                Δεν είναι ανάγκη να φοβάσαι... Αν βγεις με τα πόδια και κάνεις μία βόλτα με το Μετρό, θα το συνηθίσεις.
                sigpic

                Comment


                • #53
                  Originally posted by Tanno
                  Καλά ρε Κώστα. Τι χέστης είσαι ?
                  ROFL. Ε, ρε χαρακτηρισμός...
                  "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                  Comment


                  • #54
                    Αυτό που θα πρότεινα είναι το εξής: να κάνετε εσείς όλοι μια καλή συννενόηση και αν μπορεί κάποιος να έρθει Πειραιά με ηλεκτροτρεναπλοια δε ξέρω τι άλλο έχετε για να παμε μετά με το αμάξι μαζί στο μέρος που θα συναντηθούμε
                    Αν πας με το αμάξι στο Μοναστηράκι τράβα κι ένα βίντεο. Θα ήθελα πολύ να το δω.
                    Το Μετρό/Ηλεκτρικό μην το φοβάσαι. Απλά κανονίστε σε πιο σταθμό θα συναντηθείτε με τα παιδιά, έχε και ένα κινητό εύκαιρο και θα είσαι ασφαλής. Δε μπορείς να χαθείς. Ακόμα κι εγώ που χρειάζομαι χάρτη για αποστάσεις μεγαλύτερες των 200 μέτρων από το σπίτι μου τα καταφέρνω.
                    Originally posted by Squall Leonhart
                    I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                    Originally posted by 丹野
                    Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                    Originally posted by Ryu_gr
                    υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                    Comment


                    • #55
                      Originally posted by straier View Post
                      Το Μετρό/Ηλεκτρικό μην το φοβάσαι. Απλά κανονίστε σε πιο σταθμό θα συναντηθείτε με τα παιδιά, έχε και ένα κινητό εύκαιρο και θα είσαι ασφαλής. Δε μπορείς να χαθείς.
                      Έχοντας χρησιμοποιήσει μετρό ακόμα και υπό χειρότερες συνθήκες (πόλη του εξωτερικού στην οποία είχα πάει πρώτη φορά), συμφωνώ.
                      "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                      Comment


                      • #56
                        παιζει να ρθω..

                        Comment


                        • #57
                          Ευτυχως που ηρθες, ιδιως εσυ και ο Altair .

                          Comment


                          • #58
                            Εγώ έστειλα αλλά μου είπε ο Σόλιντ,να το αφήσω γιατί εκεί που τον σύρατε δεν θα σας έβρισκα με τίποτα.Που πήγατε τελικά;
                            Carpe diem

                            Comment


                            • #59
                              Σε μια στοα καπου μεταξυ πανεπιστημιου, συνταγματος και μοναστηρακιου... τον κρυψαμε καλα γιατι τον ψαχνανε οι Spartans...
                              Do a barrel roll!

                              Comment


                              • #60
                                Originally posted by Xeno View Post
                                Ευτυχως που ηρθες, ιδιως εσυ και ο Altair .
                                Ηταν αναλογα πως θα ημουν μετα τη δουλεια, και ημουν υπερβολικα κουρασμενος τελικα, δε πειραζει αλλη φορα..

                                Comment

                                Working...
                                X