Announcement

Collapse
No announcement yet.

Epic moments of the glorious past

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Epic moments of the glorious past

    Διαβαζοντας το θεμα τι θυμηθηκα!


    Forum Gamepro εποχη χωρις mods γιατι εκλεισε το περιοδικο, πετσιαζαμε ολοι 24/7 χωρις ορια. Ανοιγει ο Ραμπ ενα θεμα που ελεγε πως εχει προβλημα με την κοπελα του, δε μπορει να την ικανοποιησει στο κρεβατι (...χαχαχαχαχα...). Ηταν εκει που ο Dj ελεγε τα αμαρεττα, τις τσιπουρες(γιατι; )πασπαλισμενη ζαχαρη και τετοια.

    Μπαινει ο Xeno με νεο account και γραφει reply στον Ramp με greeklish: "dokimases na tis kaneis glyfomounoi ?". Και γραφει ενας αλλος απο κατω:"ειναι πολλοι αυτοι οι γλυφομουνοι;" Δε θα το ξεχασω ποτε, πωωω πεθανα λεμε






     
    Ναι ξερω, ο,τι θυμαμαι χαιρομαι



     
    Το θεμα ο Ραμπ για πλακα το ειχε ανοιξει



     
    'Η μηπως οχι;



     
    Spam



     
    Πατατε ακομα;
    Ground_Zero:

    Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

  • #2
    χαχαχαχαχα ρε τα ειχα ξεχάσει τα σκηνικά αυτά...ειδικά τους γλουφομούνοι...χαχαχαχ
    Originally posted by Raf
    Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

    Comment


    • #3
      Το περιοδικό δεν είχε κλείσει ακόμα όταν έγινε το συγκεκριμένο ποστ. Βέβαια έτσι και αλλιως, με εξαίρεση ίσως τον πολύ πρωτο καιρό, στο forum tou gp δεν θυμάμαι να υπάρχει σοβαρό Moderation. Δυστυχως πλέον δεν υπάρχει καν το forum εκείνο να τα βλέπαμε να γελάσουμε πάλι.


      *Είναι απίστευτο συναίσθημα να συνειδητοποιείς ότι από εκεί που κάποτε πατούσες gamepro.gr στον explorer και σου έβγαζε under constraction, πλέον έχουν περάσει κιόλας 3 χρόνια από όταν έκλεισε το περιοδικό... Καταραμένε Azrael

      Comment


      • #4
        Μαλλον εχεις δικιο, δεν ειχε κλεισει ακομη, αλλα ειχαν φυγει πολλοι συντακτες και ταυτοχρονα επαψαν να ειναι mods. Στην αρχη ηταν -σχετικα- αυστηρο, ουτε βρισιες ουτε masking κτλ. Μετα που εγιναν αυτα, το ξεσκισαμε οι users . Εμπαινε οποτε μπορουσε ο Lonas και ελεγε ''το οτι υπαρχει αυτη η κατασταση και εχετε ξεφυγει δε σημαινει πως δε τα βλεπω ή πως μπορει να συνεχιστει για πολυ'', κατι τετοια. Μολις εβγαινε, χαμος παλι


        Mε Nintendoripper ηταν επος. Ελεγε τον Link Zelda, εκραζε σε ΟΛΑ τα τοπικς στο ακυρο τη Nintendo και ο paixtis προσπαθουσε σοβαρα να του απαντησει.


        Θυμαμαι επαιρνε ο eilio τηλεφωνο στους mods να ρθουνε να το καθαρισουν. Της τρελης γινοταν


        To ειχα ξαναγραψει αλλα θα το γραψω παλι το επικο ποιημα του Nintendoripper στο τοπικ με τα ποιηματα.


        ΗΡΘΕ Ο ΦΑΦΟΥΤΗΣ ΧΤΕΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙΚΟ ΜΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΦΑΕΙ ΤΟ ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ.ΚΑΙ ΓΩ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΣΑΝ ΜΥΓΑ ΜΕ ΑΦΤΙΑ.ΑΝΤΕ ΦΥΓΕ ΡΕ ΦΑΦΟΥΤΙ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΣΕ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΤΣΙΦΟΥΤΙ.ΘΑ ΤΟ ΦΑΣ ΤΟ ΓΚΟΛ ΤΟ ΠΕΜΠΤΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΜΩΡΙΑ ΘΑ ΣΕ ΒΑΛΩ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙΣ ΑΘΛΙΑ ΝΙΝΤΕΝΤΟ.
        Ground_Zero:

        Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

        Comment


        • #5
          Aποχωρήσεις και επιστροφές υπήρχαν καθ' όλη τη διαρκεια που το περιοδικό ήταν στην Μοtorpress. Το φορουμ είχε ανοίξει άνοιξη 2005 και η κατρακύλα του περιοδικού σίγουρα είχε ξεκινήσει πριν το τέλος του έτους, δηλαδή λίγους μήνες αργότερα. Δεν έχω ξεκάθαρες μνήμες για το τι γινόταν και από πότε ακριβως αλλά δεν νομίζω οι συντάκτες να ασχολιόντουσαν με το forum την ωρα που το περιοδικό πήγαινε κατά διαόλου. Και επειδή τότε θεοποιούσαμε κάποια πράγματα, ο χρόνος έδειξε ότι στην τελική με 2-3 εξαιρέσεις, στα αρχίδια τους και το forum και όλοι μας.
          Γενικά την περίοδο του gp forum Θα την χαρακτήριζα ως απλά μία κακή παρένθεση μεταξύ του παλιού καλού πρωτου καιρού στο cgm forum και την δημιουργία του g-o.

          Comment


          • #6
            Αχαχαχαχαχαχαχα...

            Μακάρι να ήμουν μέλος εκεί να τα διαβάσω αυτά τα καφρικά πράγματα που γράψατε.

            Ότι να ναι... :xp:

            Τον Link λες τον LMS μας εδώ ?
            sigpic

            Comment


            • #7
              Τον Loggo εννοούν μάλλον.
              Πωπω το θυμάμαι το θέμα που είχε ανοίξει ο Rampo και τις συμβουλές του Solid αλλά κάτι άλλα από δω κι από κει όχι και τόσο.
              Carpe diem

              Comment


              • #8
                Εγω παντως δεν το χα πει αυτο που λεει ο Azrael και απορω ποιος ειχε γραψει αυτη την καφρικη ατακα. Ειχα ξεχασει ο,τι ειχαν ειπωθει τετοια πραγματα, μαλλον με ειχαν απορροφησει οι τσιπουρες και το "στημενο" λεμονι.

                Comment


                • #9
                  Originally posted by Xeno View Post
                  Εγω παντως δεν το χα πει αυτο που λεει ο Azrael και απορω ποιος ειχε γραψει αυτη την καφρικη ατακα. Ειχα ξεχασει ο,τι ειχαν ειπωθει τετοια πραγματα, μαλλον με ειχαν απορροφησει οι τσιπουρες και το "στημενο" λεμονι.
                  Aν δεν ήσουν εσύ, ένας σοβαρός υποψήφιος υπάρχει

                  Originally posted by Raf
                  Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                  Comment


                  • #10
                    Frank West???

                    Comment


                    • #11
                      Frank West and teh return of glyfomounoi
                      Originally posted by Raf
                      Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                      Comment


                      • #12
                        Xeno sorry μπορει και να κανα λαθος και να ηταν καποιος αλλος, δε θυμαμαι. Αλλα ηταν ΕΠΟΣ!!


                        Επισης εκεινο τον καιρο ηταν που ο Dj εχεζε στο αβαταρ και βαζαμε ολοι τετοια και μεις.



                        Μαζευτηκατε εσεις οι γνωστοι στο σπιτι του Ραμπ και βγαλατε ολοι τετοιες πικς στο μπανιο του

                        Και λεει ο Dj : "Μα ποσοι εισασταν επιτελους σε αυτη τη χεστρα;!! "



                        Μετα πηρατε φραουλες, ζαχαρη και dissarono τα βαλατε ολα στο τραπεζι και ειχατε και κατι μπαρμπουνια.

                        Γιατι ομως ρε παιδια;Ο Κωστας μου ειπε δεν ειχε αναφερει κατι με μπαρμπουνια.


                        Παιζει να τα ειχατε σε wallpaper στο laptop ή σε φωτογραφια καδρο με photoshop.Aλλα γιατι;


                        Μηπως για να δωσετε μια καλη ηρεμη ατμοσφαιρα που ελεγε ο Dj?

                        Aλλα γιατι βαλατε ψαρια το κερατο μου;


                        Τι ντελιριο με επιασε
                        Ground_Zero:

                        Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by sub_zero View Post
                          Και επειδή τότε θεοποιούσαμε κάποια πράγματα, ο χρόνος έδειξε ότι στην τελική με 2-3 εξαιρέσεις, στα αρχίδια τους και το forum και όλοι μας.
                          +
                          είμασταν και μικρότεροι δεν ξέραμε
                          Star Citizen videos Star Citizen gallery

                          Comment


                          • #14
                            Μετα πηρατε φραουλες, ζαχαρη και dissarono τα βαλατε ολα στο τραπεζι και ειχατε και κατι μπαρμπουνια.

                            Γιατι ομως ρε παιδια;Ο Κωστας μου ειπε δεν ειχε αναφερει κατι με μπαρμπουνια.
                            Γιατί είχε πει να βάλουμε screensaver με ψαράκια / ενυδρείο
                            Originally posted by Raf
                            Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                            Comment


                            • #15
                              Και δεν ήταν μπαρμπούνια. Τσιπούρες σύμφωνα με τη λαϊκή ρήση ή τέλος πάντων κάποιο ασημί ψάρι.
                              Originally posted by Squall Leonhart
                              I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                              Originally posted by 丹野
                              Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                              Originally posted by Ryu_gr
                              υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                              Comment

                              Working...
                              X