Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamer's Time

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    MA to fb de vgazei kapoion allon hxo!

    KAi profanos otan kaneis ekpompi de trexeis texas hold em apo piso...
    Originally posted by Raf
    Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

    Comment


    • #32
      Somari, ήθελα να είναι γενικό, ώστε να μην ακούγεται τίιιιποτα από τα sites.
      Originally posted by Squall Leonhart
      I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
      Originally posted by 丹野
      Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
      Originally posted by Ryu_gr
      υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

      Comment


      • #33
        Δεν είναι απαραίτητο αυτό straier. Στα 7 μπορε'ις να κάνεις Mute μόνο τον browser.

        Comment


        • #34
          Originally posted by sub_zero View Post
          Δεν είναι απαραίτητο αυτό straier. Στα 7 μπορε'ις να κάνεις Mute μόνο τον browser.
          Πραγματικά δεν το ήξερα. Να και κάτι καινούργιο για τα WIndows 7.
          Έχω ανοίξει σχετικό θέμα για τα Windows 7 για όποιον θέλει να ρωτήσει η να πει τίποτα παραπάνω γι' αυτά για να μπορεί κανείς άλλος να μάθει και να ενδιαφερθεί γι' αυτά.
          sigpic

          Comment


          • #35
            Live Gamer's Time με τον Ramparter επίτιμο καλεσμένο!

            Comment


            • #36
              Πως μπορώ να σας ακούσω;Έκανα κλικ πάνω στο λινκ και μου άνοιξε το winamp αλλά δεν ακούω τίποτα.Πρέπει να κάνω κάτι άλλο;Αν ναι,τι;
              Carpe diem

              Comment


              • #37
                Originally posted by Altair
                Πως μπορώ να σας ακούσω;Έκανα κλικ πάνω στο λινκ και μου άνοιξε το winamp αλλά δεν ακούω τίποτα.Πρέπει να κάνω κάτι άλλο;Αν ναι,τι;

                Dokimase me media player h vlc

                Comment


                • #38
                  Καλημέρα, Gamer's Time και σήμερα με καλεσμένο τον δημιουργό του DarkVerse οπότε νομίζω θα έχουμε ακόμα μια ενδιαφέρουσα συζήτηση παρόμοια με εκείνη της προηγούμενης εβδομάδας. Όσοι πιστοί προσέλθετε, και αν θέλετε να σχολιάσετε κάτι, το mail είναι spamradio@yahoo.gr .Ευχαριστούμε για την υποστήριξη και τα λέμε σε λίγο on air!

                  Comment


                  • #39
                    Den anoigei me winamp, oute me mediaplayer, kamia allh protash?
                    "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                    But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                    Kindred, this blade and I.
                    "

                    "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                    Greek Gaming Videos
                    Greek Final Fantasy Forum

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by Ground_zero View Post
                      Den anoigei me winamp, oute me mediaplayer, kamia allh protash?
                      Αν χρησιμοποιείς IE, κατ'αρχήν πέτα το, και δοκίμασε με Firefox ή Chrome, είναι και τα δύο δοκιμασμένα και ακόμα κι αν δεν έχεις το plug-in το κατεβάζουν αυτόματα. ;)

                      Comment


                      • #41
                        Den doulevei me firefox kai googlechrome den asxoloumai.
                        "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                        But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                        Kindred, this blade and I.
                        "

                        "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                        Greek Gaming Videos
                        Greek Final Fantasy Forum

                        Comment


                        • #42
                          Παιδιά δοκίμασα με Winamp και VLC και πάλι δε μπορώ να σας ακούσω ενώ την προηγούμενη βδομάδα δεν είχα πρόβλημα. Όταν βάζω το λινκ στο firefox μου ανοίγει κατευθείαν winamp. Το Plugin που λέτε ποιό είναι? Δε μου βγάζει να εγκαταστησω κάτι.

                          EDIT: Δε σκέφτηκα το βασικό, ότι το λινκ του Darklink στην πρώτη σελίδα δεν εκπέμπει πάντοτε. Τώρα έπαιξε κανονικά με την έναρξη της εκπομπής. Είμαι γίδι.
                          Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                          Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                          Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                          Comment

                          Working...
                          X