Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ati Radeon x800GTO - FREE

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ati Radeon x800GTO - FREE

    Χαρίζω κάρτα Ati Radeon 256MB x800GTO. Είναι μια χαρά αν τη θέλετε απλά για να τρέχετε το πισί, αλλά βαράει υπερθέρμανση σε 3d εφαρμογές και παιχνίδια (στρεσάρισμα εν γένει). Σε βίντεο, photoshops etc δεν έχει πρόβλημα

    Αν τη θέλει κανείς / η πιστεύει οτι την φτιάχνει, δικιά του.

    Βγάζει DVI VGA kai S-video
    Originally posted by Raf
    Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

  • #2
    Φέρτην.Δεν ξέρω αν μου κάνει βέβαια ή αν την σηκώνει το πισί μου,αλλά δεν βαριέσαι.
    Carpe diem

    Comment


    • #3
      Ok, apla perimeno ligo akoma kanenan allon mi ti thelei sigoura sigoura.
      Originally posted by Raf
      Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

      Comment


      • #4
        Κι εγώ την θέλω σίγουρα.Αν δεν μου κάνει,στην επιστρέφω.
        Carpe diem

        Comment


        • #5
          Ναι αλλα αλλος μπορει να την θελει σιγουρα-σιγουρα. Double time δλδ.
          :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

          Comment


          • #6
            Ε άμα είναι έτσι πάω πάσο.
            Carpe diem

            Comment


            • #7
              κανω όλη τη δουλεια για τα γραφικα (του The pentagon grave) σε ενα pc στο μαγαζι που έχει κάρτα γραφικών onboard λολ!!! λογικά θα κάνει νομίζω πέρνει pci express και όχι agp.

              Comment


              • #8
                Oraia, apofasiste, altair or strawhat?
                Altair ton fovamai perissotero
                Originally posted by Raf
                Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                Comment


                • #9
                  Δώστην στον Strawhat.
                  Carpe diem

                  Comment


                  • #10
                    The Sacrifice!

                    Comment


                    • #11
                      Ποιον strawhat μωρε, εδω περα θα την παρει και δεν θα του μπαινει του νουμπα (), ειμαι 99% σιγουρος πως το καρτονι ειναι για θυρα AGP.


                      Το φανακι δεν μπορει να ελεγχτει μεσω software ? 2 λεπτα υποθεση απτο ati tray tools ειναι να κοιταξεις θερμοκρασιες και στροφες ανεμιστηρα

                      Comment


                      • #12
                        PCI Express einai. De to egrapsa giati nomiza de vgainei AGP.
                        Kai profanos tin elegksa meso software, pos allios tha iksera tis sinthikes ipo tis opoioes varaei iperthermansi?
                        Originally posted by Raf
                        Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                        Comment


                        • #13
                          Βασικα επειδη βγηκε ιδια εποχη με τις geforce 6xxx την εβρισκες πιο ευκολα σε AGP παρα pci-e, anyway επεσα εξω, δωστην στον λουφη

                          Αυτο με το ati tray tools για κοιτα το, δηλαδη αμα ρυθμισεις το φανακι να δουλευει κοντα στο 100% οταν ειναι σε 3d mode παλι artifacts τρως ? Δοκιμασε και λιγο downclock μπας και γινει κατι, -50mhz πυρηνα -100 στην μνημη

                          Comment


                          • #14
                            Ποια artifacts ρε, το φανάκι τρέχει κανονικά, απλά όταν πρέπει να επεξεργαστεί "βαριά" περιβάλλοντα χτυπάει 100άρι και κρασάρει.Anyway εγώ έχω άλλη τώρα, ας κάνει δοκιμές όποιος την πάρει.

                            Αφού αποφασίσατε Luffy, περιμένω pm.
                            Originally posted by Raf
                            Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                            Comment


                            • #15
                              Ευχαριστώ Σόμαρι αλλα σκέφτομαι να βάλω τέλικα δευτερο pc στο μαγαζί επειδή αυτό κολλάει πλέον και δε θέλω με τπτ να κάνω φορμάτ, οπότε μπορεί να συνεχιστεί το τόπικ για άλλον ενδιαφερόμενο, ευχαριστώ και πάλι.

                              Comment

                              Working...
                              X