Announcement

Collapse
No announcement yet.

Κατοσταρίσαμε!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Κατοσταρίσαμε!!!

    0 - 100 σε...2 βδομάδες περίπου? Εντάξει, δεν είμαστε και Ferrari Enzo, αλλά για καινούριο forum καλά τα πήγαμε!

    Για να το γιορτάσουμε λοιπόν, ιδού ένα ιστορικό ντοκουμέντο. Το χαρτί στο οποίο είχαμε καταγράψει, μεταξύ κραυγών και μπύρας σε γνωστό στέκι των Εξαρχείων, τα υποψήφια ονόματα του domain. Δια χειρός Ferryman λοιπόν...



    πριν βιαστείτε να αποφασίσετε ποιο σας αρέσει, ας δούμε πρώτα ποια είναι available...

    >> gamers-odyssey.com is available <<

    - odd-world.com is registered
    - oddworld.com is registered

    - press-start.com is registered
    - presstart.com is registered
    - pressstart.com is registered

    - destination-gaming.com is registered
    - destinationgaming.com is registered

    >> neo-avalanche.com is available <<

    Συμπέρασμα. Μόνο τα gamers-odyssey.com και neo-avalanche.com είναι διαθέσιμα.
    Επίσης είναι διαθέσιμα και τα vg-odyssey.com και games-odyssey.com σε περίπτωση που κάποιος το προτιμάει.

    Όποιος θέλει να προτείνει κι άλλα (μιας και τα 3 από τα 5 βγήκαν unavailable) είναι ασφαλώς ελέυθερος να το κάνει. Αλλιώς ψηφίστε κάποιο από αυτά τα 2.

    Η δική μου ψήφος πάει στο gamers-odyssey.com (αφού εγώ το έβγαλα άλλωστε)

    Επίσης το paixtoura.com είναι πάντα available [/b]
    Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

    Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

    Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

  • #2
    Άντε, να τα χιλιάσουμε.
    "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

    Comment


    • #3
      Έτσι&#33;

      Είμαστε δυοοοοοοοοοο,είμαστε τρειιιιιιιις, είμαστε χίλιοι δεκατρείιιιιιιιιις.....
      NDS themes

      Comment


      • #4
        μαλλον θα πρεπει να νιωθω περηφανος που ειμαι το 100στο μελος, lol

        ontopic: το gamers.gr ή κατι πιο απλο δεν υπαρχει ? πιστευω το ονομα θα παιξει σημαντικο ρολο στην εξελιξη του φορουμ, ενα δυνατο αλλα απλο ονομα ειναι ευκολοτερο να βρεθει στο νετ κι ετσι περισσοτερα ατομα θα το επισκεπτονται&#33;

        Comment


        • #5
          Το όνομα είναι πολύ ωραίο και σαφώς ανώτερο του χιλιοειπωμένου gamers κτλ ;)

          Άντε να γίνουμε και 200 σε 2 εβδομάδες από τώρα &#33;&#33;&#33;


          Comment


          • #6
            Εύγε και ολέ, αλλά θα μιζεριάσω την γιορταστική διάθεση, λέγοντας οτι δεν είναι και 100 ενεργοί.
            Αν και έχουμε καλύτερη κίνηση και ενδιαφέρον.

            Comment


            • #7
              Άσε που δεν είμαστε εντελώς νέο φόρουμ-no offense...
              Carpe diem

              Comment


              • #8
                Το paixtoura.com θα ηταν επος...
                :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                Comment


                • #9
                  όντως (ξέχασα να το πω κ γω)&#33;&#33; και εγώ θα το προτιμούσα, τα κλασσικά ονόματα πλέον είναι κλισέ, λίγο πολύ και το δικό μας εδώ τώρα.

                  Comment


                  • #10
                    Αν το ονομασουμε wowlineage2cshackzors.com θα εχουμε χιλια μελη σε δυο μερες

                    Αντε να τα χιλιασουμε. Απο ονοματα τωρα το neo-avalance ειναι cool, αλλα δεν μου παραπεμπει σε gaming.
                    Το gamers-odyssey ειναι πιο κουλτουριαρικο και συναισθηματικα φορτισμενο. Και πλεον οποτε το σκεφτομαι ή το γραφω μου ερχεται στο μυαλο το Monkey Island 3 lol.
                    My blog:Doppel&#39;s Den

                    Comment


                    • #11
                      To neo-avalance apo pou sto kalo vgainei?
                      "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                      But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                      Kindred, this blade and I.
                      "

                      "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                      Greek Gaming Videos
                      Greek Final Fantasy Forum

                      Comment


                      • #12
                        όντως (ξέχασα να το πω κ γω)&#33;&#33; και εγώ θα το προτιμούσα, τα κλασσικά ονόματα πλέον είναι κλισέ, λίγο πολύ και το δικό μας εδώ τώρα.
                        [/b]
                        cgm forum,gamepro forum, gamesite forum, gamer&#39;s odyseey.
                        Δεν ξέρω αλλά μου φαίνεται ότι επιτέλους βρήκαμε την Ιθάκη μας χάρη στην πολύ καλη δουλειά των παιδιών.
                        Carpe diem

                        Comment


                        • #13
                          To neo-avalance apo pou sto kalo vgainei?
                          [/b]
                          Φαντάσου ότι αυτά που βλέπετε ήταν μόνο όσα φτάσανε στον τελικό. Είχαμε έμπνευση εκείνη τη βραδιά
                          Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                          Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                          Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                          Comment


                          • #14
                            αναφερετε κι αλλα αν υπαρχουν τοτε, μπας και βρουμε κανα καλυτερο και το επιλεξουν περισσοτερα ατομα. το paixtoura.com ακουγεται ωραιο παντως, και ειναι κι ελληνικο και σχετικο με τα videogames.

                            Comment


                            • #15
                              Ως εχει πιστευω ειναι το πιο αντιπροσωπευτικο ονομα...μιας και οντως η συγκεκριμενη κοινοτητα περασε μια οδυσσεια μεχρι να φτασουμε εδω

                              Comment

                              Working...
                              X