Announcement

Collapse
No announcement yet.

Screenshots από games και επιδόσεις

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Ωραιο art direction. Ποιο είναι; Suda?
      Originally posted by Raf
      Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

      Comment


      • ninja theory dmc , καλα δεν αναγνωρισες τον dante?:troll:

        Comment


        • χαχα τρολολο... δεν εχω ασχοληθει, αλλα απο οτι καταλαβα και να ειχα...
          Originally posted by Raf
          Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

          Comment


          • Colonial Marines screens σε 1080p ολα Max, περιμενω νεα GPU απο βδομαδα για να το μαξαρω σε 1600p..

             














            Comment


            • Wow.
              Originally posted by Raf
              Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

              Comment


              • Χαχά. .. Δεν ειναι τοσο τραγικο το game οσο λενε παντως με το sweetfx και το DX10 mod γινεται καλουτσικο και εχει και απειρο fan service.. Αξίζει μια δοκιμή οταν το έχει σε τέτοια προσφορά το pirate bay...

                Comment


                • xaxaxa
                  Originally posted by Raf
                  Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                  Comment


                  • οτι ποιο αθλιο εχω δει σε γραφικα το τελευταιο καιρο ευγε!

                    Comment


                    • Ερχεται Crysis 3 οπου να ναι, ξεχάστε τα υπολοιπα..

                      Comment


                      • Originally posted by i Have no Equal View Post
                        Colonial Marines screens σε 1080p ολα Max, περιμενω νεα GPU απο βδομαδα για να το μαξαρω σε 1600p..

                         














                        δεν άντεξες;

                        την άνοιξη βγαίνουν οι HD 8XXX και οι αντίστοιχες της nvidia, ήδη διέρευσαν κάποια ati/amd specs και δείχνουν εντυπωσιακά
                        AMD HD 8000 specs leak, point to major performance boost




                        ποια κάρτα παρήγγειλες;
                        θυμάμαι ήσουν μεταξύ GTX 660ti και HD 7950 που και οι δύο ειναι καρτάρες, και γω μεταξύ αυτών είμαι/ήμουν αλλά θα πάω για τη νέα γενιά και ουτως η αλλως αυτη τη περίοδο παιζει μνημονιακη αφραγκία οπότε πάω για αναβάθμιση αργότερα.
                        Star Citizen videos Star Citizen gallery

                        Comment


                        • 7870 black edition με tahiti LE, επιδοσεις παραπλησιες με 7950(pre-boost) και ξεπερναει και 660ti σε πολλα games, στα 214ε νομιζω ειναι top vfm. Εχω budget max 200e για gpu.

                          Club3D is the first one to release a Tahiti LE based HD 7870. Their jokerCard runs 1536 shaders with very decent clock speeds, which results in an 8% performance improvement over HD 7870 - just 2% shy of matching HD 7950. This performance increase does come at the cost of increased power draw, though.


                          Στην αναλυση που παιζεις θα μαξάρεις τα παντα για αρκετο καιρο παντως με αυτη, δεν χρειαζεσαι κατι παραπανω BB τζαμπα λεφτα για 1080p.

                          Comment


                          • Originally posted by i Have no Equal View Post
                            7870 black edition με tahiti LE, επιδοσεις παραπλησιες με 7950(pre-boost) και ξεπερναει και 660ti σε πολλα games, στα 214ε νομιζω ειναι top vfm. Εχω budget max 200e για gpu.

                            Club3D is the first one to release a Tahiti LE based HD 7870. Their jokerCard runs 1536 shaders with very decent clock speeds, which results in an 8% performance improvement over HD 7870 - just 2% shy of matching HD 7950. This performance increase does come at the cost of increased power draw, though.


                            Στην αναλυση που παιζεις θα μαξάρεις τα παντα για αρκετο καιρο παντως με αυτη, δεν χρειαζεσαι κατι παραπανω BB τζαμπα λεφτα για 1080p.
                            και αυτη γαμάτη μια χαρά εισαι, άντε με γεια
                            Star Citizen videos Star Citizen gallery

                            Comment


                            • Thnx, απλα να σου πω οτι η οθονη μου και η αναλυση αυτη δεν ειναι τοσο καλη για gaming γενικα. Δεν νομιζω οτι αξιζει, καλυτερα να πας μελλοντικα σε ενα eyefinity με 2-3 1080p οθονες αν θες κατι μεγαλυτερο που θα σου βγει και φτηνοτερα. Ειναι και το aspect ratio 16:10 που δεν βολευει και τοσο για games.

                              Comment


                              • ναι σε 1080p 1-2 gb vram είναι αρκετά απλώς μπορεί να παώ για HD 8870 που ούτως ή αλλως μπορεί να έχει 3gb vram. Aν είχα λεφτά τώρα παιζει να έπαιρνα και γω καμια HD 7870. Nέα οθόνη δεν έχω λόγο να πάρω.
                                Star Citizen videos Star Citizen gallery

                                Comment

                                Working...
                                X