Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sonic & Sega All-Stars Racing

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Θα κατεβάσω το ντέμο στο Βήτα,με ψήσατε.
    Carpe diem

    Comment


    • #47
      Originally posted by Ryu_gr View Post
      Ρε μάγκες στο demo που το έπαιξα, παρά τις γραφικάρες που είχε, μου φάνηκε αργό. Στο pc δεν ξέρω τί παίζει, για τα 30 fps ντάξει δεν με πολυχαλάει, αλλά όχι και να είναι αργό όμως! Το Sonic Generations π.χ. είχε μια χαρά ταχύτητα παρά τα 30 fps. Για πείτε, κάνω λάθος;
      Ryu, το παιχνίδι είναι πολύ γρήγορο, ειδικά όταν έχεις μάθει να παίζεις.

      Να πω επίσης ότι το Transformed δεν είναι τόσο pick n play όσο, ίσως, θα περίμενε κανείς.

      Κι αυτό δεν έχει να κάνει μόνο με τη καμπή μάθησης και τον χρόνο που θα κλιθεί να αφιερώσει κανείς για να ανταπεξέλθει στην (υψηλή) πρόκληση, αλλά, κυρίως, με το ότι η εντύπωση που αφήνει ο τίτλος στις πρώτες ώρες παιχνιδιού είναι πολύ διαφορετική από την εντύπωση που αποκομίζει κανείς μετά από σοβαρή ενασχόληση μαζί του.

      Όσο περισσότερο εμβαθύνεις στους μηχανισμούς και στη λογική του παιχνιδιού, τόσο περισσότερο ξεδιπλώνεται η ποιότητά του και η δουλειά που έχει πέσει στην ανάπτυξή του.

      Θα ήθελα να ανεβάσω και κάποιο video για το κανάλι αλλά, δυστυχώς, το PC μου δε θα τη παλέψει.

      Πάντως, προσωπικά προτείνω την PC version γιατί τα 60fps κάνουν τρελή διαφορά.
      There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
      Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

      Comment


      • #48
        Όσον αφορα την ταχυτητα αυτη ανεβαινει με το επιπεδο δυσκολιας και το expert δεν ειναι διαθεσιμο στην αρχη οποτε υποθετω ουτε και στο demo.Στο expert ειναι ολη η ταχυτητα,εκει θελει πολυ skill.

        Comment

        Working...
        X