Announcement

Collapse
No announcement yet.

Android

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Ε τελικά το φαντάστηκα, και ήδη έχω κλείσει τα πάντα, και ανοίγω ότι χρειαστώ όταν το χρειαστώ. Ενόχληση;Ναι. Μεγάλη; Όχι. Ειδικά αν κλείσω το wap/internet και το ανοίγω μόνο όταν θέλω εγώ είμαι επίσης ήσυχος πως δεν θα με χρεώνουν διάφορα "υποχθόνια" widgets με data transfer κάθε λίγο και λιγάκι.
    Originally posted by Raf
    Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

    Comment


    • #47
      Δεδομένο είναι πως wifi, data transfer, gps κλπ. ανοίγουν μόνο όταν χρειάζονται αν σε νοιάζει η μπαταρία. Anyway, για κανά μήνα θα την κάνεις monitor σαν τρελός (γιατί έπεσε τόσο, τι την έκανε να πέσει, αν αλλάξω αυτό και βάλω εκείνο εκεί, αν κλείσω το άλλο, αν το πετάξω στον αέρα και το πιάσω; ). Μετά θα σου φύγει το κόλλημα και ούτε θα την προσέχεις καν, απλά θα τη φορτίζεις (τουλάχιστον τέτοια ήταν η δική μου εξέλιξη)

      Comment


      • #48
        Μάλλον είμαι σε λάθος θέμα,αλλά θα ρωτήσω εδώ,απαντήστε εδώ και αν είναι εμταφέρετε σε σωστό θέμα.
        Πως μπορώ να περάσω το νέο iOS 5 σε iPhone 4;
        Δε ρωτάω για μένα,κλάην,μια Πολωνέζα που έχουμε εδώ θέλει να μάθει και πρέπει να το παίξω μάγκας.
        Carpe diem

        Comment


        • #49
          το συνδέετε σε pc με itunes και σου βγάζει μήνυμα για αναβάθμιση

          Comment


          • #50
            Originally posted by Raf
            Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

            Comment


            • #51
              Originally posted by sub_zero View Post
              το συνδέετε σε pc με itunes και σου βγάζει μήνυμα για αναβάθμιση
              Τόσο απλό;τι διάολο προσπαθούσε τότε μισή ώρα;Τεσπά,αύριο θα της το πω και βλέπουμε.Thanks.

              Somari κλασσικά τρολλάρεις έτσι;Τλχ ήταν πετυχημένο αυτό.;)
              Carpe diem

              Comment


              • #52
                Sorry κιολας αλλα οταν δινεις χαβαλετζιδικες πασες περιμενεις μονο σοβαρες απαντησεις;
                Originally posted by Raf
                Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                Comment


                • #53
                  Περιμένω ΚΑΙ σοβαρές απαντήσεις μαζί με τις χαβαλετζίδικες.Αλλά όπως είπα και πριν,ήταν πετυχημένο και γούσταρα.Γιατί ζητάς sorry;
                  Carpe diem

                  Comment


                  • #54
                    Android marketplace

                    SlideME is the best alternative to Google Play, which offers a wide range of free and premium android Apps from application developers all around the world.


                    Π.χ. free emulators

                    The illusion of free will is an illusion.

                    Comment


                    • #55
                      Το παλιό κινητό τα έπαιξε και περιμένω το Galaxy Nexus από μέρα σε μέρα, ΑΝΤΕ να το παραλάβω να μπω ξανά στο παιχνίδι...

                      Comment


                      • #56
                        Ψηνεστε να κανουμε κανενα application για android σαν forum; Κατι απλο και ομαδικο οπου να βαλουμε διαφορες ιδεες που μπορει να εχουμε.
                        __________________

                        Gafas Sol Carrera

                        Comment


                        • #57
                          Θα ήταν καλή ιδέα. Ως User Experience expert πλέον (τρομάρα μου) θα μπορούσα να αναλάβω τα του design και interaction (όχι σε προγραμματιστικό επίπεδο). Ο φόρτος εργασίας του master βέβαια αυξάνεται αντί να μειώνεται (αν έχεις τρελό supervisor αυτά παθαίνεις ), αλλά σίγουρα θα είχε ενδιαφέρον.

                          Comment


                          • #58
                            Δεν υπάρχει το Τapatalk?
                            Originally posted by Raf
                            Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                            Comment


                            • #59
                              Άσχετο, μόλις έγραψα το Jelly Bean στο Galaxy Nexus μου και η διαφορά με το ICS είναι χαοτική. Για πρώτη φορά θα πω ότι το Android έγινε responsive που αγγίζει τα επίπεδα iDevice. Good one Google, επιτέλους το έκανες ολόσωστα.

                              Comment


                              • #60
                                Ποιο προτείνετε;
                                LG Optimus L7 P700,LG,Optimus L7 P700,GSM,mobile,phone,cellphone,information,info,specs,specification,opinion,review


                                vs

                                Sony Xperia U,Sony,Xperia U,GSM,mobile,phone,cellphone,information,info,specs,specification,opinion,review
                                Originally posted by Raf
                                Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                                Comment

                                Working...
                                X