Announcement

Collapse
No announcement yet.

Android

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Το xperia γιατι ειναι πολυ πιο ομορφο, Μπορεις να δεις και αυτο με λιγα παραπανω..

    Sony Xperia P,Sony,Xperia P,GSM,mobile,phone,cellphone,information,info,specs,specification,opinion,review

    Comment


    • #62
      Πόσα λεφτά θέλεις να δώσεις;

      Comment


      • #63
        Και τα 2 στα ιδια λεφτα ειναι, εκει γυρω θελω να δωσω... θα μου κανει εκπτωση η κοσμοτε 150€ και θα βαλω ενα 50αρικο απο τη τσεπη μου... οι διαφορες τους βασικα ειναι xperia --> dual core ενω στο αλλο οχι, το lg ομως εχει πολυ μεγαλυτερη οθονη και το xperia εχει και μπροστα καμερα (οποτε βαζεις και skype)

        To xperia p ihne δυστυχως δε το χει η κοσμοτε
        Originally posted by Raf
        Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

        Comment


        • #64
          Xperia πάρε.

          Comment


          • #65
            Δαγκωτό ε; Για video games θα βολευει ομως που εχει πιο μικρή οθόνη;
            Originally posted by Raf
            Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

            Comment


            • #66
              Xperia ψηφιζω και εγω, εχω δουλεψει το sole που ειναι παρομοιο και μου αρεσε αρκετα.. Για το optimus δεν εχω ακουσει καλα λογια..

              Comment


              • #67
                ok thanks guys!
                Originally posted by Raf
                Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                Comment


                • #68
                  Προσωπικα ειμαι με την LG αλλα δε ξερω τι να σου πω στα συγκεκριμενα. Επισης εχω την αισθηση οτι τα LG ειναι πιο future proof απο πλευρας αναβαθμισεων, η Sony εχει μαυρισμενο ιστορικο σε αυτο το τομεα.
                  Do a barrel roll!

                  Comment


                  • #69
                    Διαβάζω σε πολλά σάιτ γαμώτο πως το xperia u έχει πολύ χαμηλό ήχο κλήσης και ηχείου και χαλιέμαι... Από την άλλη έχει καλύτερη εγγραφή βίντεο...
                    Originally posted by Raf
                    Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                    Comment


                    • #70
                      Αν το έχει η Cosmote:

                      Το Public είναι ο #1 προορισμός για προϊόντα τεχνολογίας και ψυχαγωγίας με χιλιάδες προϊόντα για κάθε μέλος της οικογένειας
                      I'm back bitches... Version 2.0

                      Το νέο forum για το αυτοκίνητο: PetrolHeads

                      Comment


                      • #71
                        Ρωτησα και τον αδερφο μου που ειναι καμενος με αυτα:
                        Κανένα.....
                        Το U έχει τραγικά χαμηλή μπαταρία, το L7 με χαλάει εμφανισιακά.
                        Επισης εγω ειμαι πολυ ευχαριστημενος απο το 2X (αλλα απ'οτι βλεπω ειναι ακριβοτερο), μονο η μπαταρια χανει, ισως αμα την αλλαξω να δω βελτιωση καθως ειναι παραχρησιμοποιημενη.
                        Do a barrel roll!

                        Comment


                        • #72
                          Επειδή ο Γερμανός είναι ότιναναι και έχει στην προθήκη και τα διαφημιστικά κίνητα που πλέον δε φέρνει, δεν υπήρχε κανένα από τα δύο... Στην ίδια τιμή πήρα το xperia j (έδωσα 50€ από την τσέπη και τα αλλα από επιδότηση)... Περίπου στα ίδια χαρακτηριστικά με το u, αλλά με μονοπύρηνο αντί διπύρηνο, στον αντίποδα όμως αρκετά πιο μεγάλη οθόνη και ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΗ μπαταρία... (μισή ίντσα παραπάνω, αλλά σε κινητά μετράει)

                          Το δοκίμασα, τρέχει αρκετά πράγματα fluently, και η μπαταρία σε μέτρια χρήση κρατάει 2 μέρες, (με ανοιχτά wifi, 3g, και τρέχοντας κανα temple run που και που, πριν κοιμηθώ ή όσο είμαι στο μετρό)... Φαντάζομαι σε stand by θα πιάνει μέχρι 5 ήμερο, δεδομένου ότι έπεφτα για ύπνο και όταν ξυπνούσα είχε χάσει μόλις 3-4% από την μπαταρία...

                          Εκεί που έχω το παράπονο είναι στο λειτουργικό, το ICS (4.0.4) μου φαίνεται πολύ πιο δυσλειτουργικό από το GB που είχα στο παλιό (2.3)!!!! Δηλαδή υπάρχουν πράγματα που τα αφαίρεσαν (!!!) χωρίς να υπάρχει προφανής λόγος... Πχ το να είσαι στην τελευταία σελίδα των apps και να μην μπορείς να κάνεις swipe δεξιά να σε πάει ξανά στην πρώτη αλλά να πρέπει να κάνεις scroll όοοοολες μεχρι να πας στην αρχή... Because fuck logic... Αντίστοιχα πχ έχουν αφαιρέσει πολλές ρυθμίσεις (πλέον δε μπορώ να απενεργοποιήσω το always on των app με αποτέλεσμα να τρώει πολλούς πόρους)
                          Originally posted by Raf
                          Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                          Comment


                          • #73
                            Κατέβασε το Sonic 1 που κυκλοφόρησε πρόσφατα να θυμηθείς τα παλιά! Είναι remastered για mobile! Έχει extras!
                            The illusion of free will is an illusion.

                            Comment


                            • #74
                              Τι Σόνικ (βλάσφημησα) μου λες τώρα, εδώ μόλις είδα ότι υπάρχει τσαμπέ το Puzzle Quest 2... Τα λέμε σε καμμια χιλιετιρίδα guys...
                              Originally posted by Raf
                              Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                              Comment


                              • #75
                                Ψήνομαι για αυτό.

                                Καλό;Είμαι εντελώς άσχετος με κινητά πλέον,και θα ήθελα κάτι να μπορώ να παίζω τσαμπέ παιχνίδια,να σερφάρω κλπ.Και ναι,είμαι κατά του να δώσω τόσα λεφτά για ένα κινητό,αλλά το άλλο που έχω,έχει αρχίσει και τα φτύνει,οπότε πρέπει να αρχίσω να τσεκάρω για αντικαταστάτη.Μου βγαίνει βέβαια λίγο ακριβό,περίπου 94 ευρώ,αλλά οκ,ελπίζω να με κρατήσει 4 χρόνια όπως αυτό που έχω τώρα.(K800i).
                                Carpe diem

                                Comment

                                Working...
                                X