Announcement

Collapse
No announcement yet.

Android

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Βασικά ο μόνος λόγος που προτιμώ Android είναι γιατί ξέρω ότι έχει πολύ πράγμα τσαμπέ.Αν σε ένα Windows Phone όπως πχ το παρακάτω

    μπορώ να έχω επιλογές τσάμπα δε θα με πείραζε να δώσω το κάτι παραπάνω,αν είναι να τα βγάλει τα λεφτά του.Τώρα για Nexus,Tablets δεν παίζει,είναι πολλά τα χρήματα.
    Carpe diem

    Comment


    • #92
      Δεν ξερω αν εχεις την δυνατοτητα να παραγγείλεις απο εξωτερικο αλλα αυτο ας πούμε http://www.tmallbox.com/mobile-phone...540-1g-4g.html ειναι ενα 4πυρηνο, πραγματικο ντουκι που "πεταει" με 100 € μολις. Από τα καλά κινεζικα και αξιόπιστο.
      sigpic

      Comment


      • #93
        Πλάκα κάνεις....Αυτό πατάει το iphone 5 με 570e λιγότερα!!!!Απίστευτο!!!
        Nintendo I.D.: paixtis
        3ds friend code: 2664-2347-7128

        Comment


        • #94
          Originally posted by paixtis View Post
          Πλάκα κάνεις....Αυτό πατάει το iphone 5 με 570e λιγότερα!!!!Απίστευτο!!!
          Nαι, είναι πολύ καλό (για τα λεφτά του). Κυκλοφορεί κανονικά και εδώ με €250 όμως. Απο Κίνα κατευθείαν, σου βγαίνει κάτι πάνω απο 100άρικο.

          Η hands-on παρουσίαση του φθηνού και τετραπύρηνου W100 της κινεζικής ThL.
          sigpic

          Comment


          • #95
            Πολύ ωραίο φίλε.Με εγγυήσεις όμως κλπ τι γίνεται;
            Carpe diem

            Comment


            • #96
              Εχει 12 μήνες εγγύηση. Αν παθει κατι τους το στελνεις και στο στελνουν πισω ειτε φτιαγμένο ειτε στο αλλάζουν με καινούργιο. Ειχα παρει περισυ ενα meizu απο Κινα. Στον χρονο πανω εμφανίστηκε ενα καμμένο πιξελ στην οθόνη. Θα μπορουσα να το αφησω ετσι αλλα τους το στειλα και μου επιστρεψανε καινουριο. Εχω βεβαια και "πικρες" ιστορίες με κινεζους αλλα τι να κανεις ...
              sigpic

              Comment


              • #97
                Μάλιστα,δηλαδή το προτείνεις έτσι;Μέσα στη βδομάδα θα το παραγγείλω μάλλον.
                Carpe diem

                Comment


                • #98
                  Originally posted by Altair View Post
                  Μάλιστα,δηλαδή το προτείνεις έτσι;Μέσα στη βδομάδα θα το παραγγείλω μάλλον.
                  Bεβαίως. Δες και εδώ ακόμη 1 βιντεάκι με το κινητό. Πρέπει να έρχεται μαζί και με κομψή/κυριλέ θηκούλα. Καλοδούλευτο στο εύχομαι αν το παραγγείλεις.

                  ΕDIT: Όπως βλέπεις και στο 4.50 λεπτό στο βίντεο, έχει περασμένα μέσα τα Ελληνικά, οπότε είσαι κομπλέ.
                  sigpic

                  Comment


                  • #99
                    Ευχαριστώ φίλε.Απλά με φόβισε λίγο αυτό που είπες για τα κινέζικα γενικά,αλλά μάλλον θα το τολμήσω γιατί φαίνεται μπόμπα.
                    Carpe diem

                    Comment


                    • τα "κακα" κινεζικα ειναι αυτα που ειναι κλωνοι. Δηλαδη βγαινει π.χ. το samsung galaxy και "τσουπ" βγαινει και ενα κινεζικο απο ασχετη εταιρεία κλωνος κανονικός. Μεχρι και το σημα κοπιαρουν. Το thl δεν ειναι κλωνος. Φτιαχτηκε απ'την εταιρεία για να ειναι το πιο φθηνό 4πυρηνο της αγοράς. Δεν ειναι σαν τα επώνυμα LG, SAMSUNG, HTC, SONY κλπ. αλλα σίγουρα ειναι "τίμιο"
                      sigpic

                      Comment


                      • ΟΚ,πλέον μου καθάρισες και τις τελευταίες αμφιβολίες που είχα.Σ'ευχαριστώ.Θα το τσιμπήσω λίαν συντόμως.
                        Carpe diem

                        Comment


                        • Αλταήρ, αν το τσίμπησες πες πόσο πήγε το μαλλί και με τα μεταφορικά, μπας και το τιμήσει και κάνας άλλος.

                          PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                          Comment


                          • Πάντως η Google έριξε το επικό Nexus 4 στις 199 λίρες, 16 GB, και στις 159 λίρες το 8άρι. Το σκέφτομαι σοβαρά. Μετά από 15 μήνες με το Galaxy Nexus, νομίζω ήρθε η στιγμή να αναβαθμιστώ. Το Nexus 5 εξάλλου πηγαίνει στις 5.2 ίντσες, άρα πατάτα .

                            Comment


                            • Εδώ βγαίνουν τα τέρατα Samsung galaxy note III και xperia z1, ποιον νοιάζει το nexus...
                              Nintendo I.D.: paixtis
                              3ds friend code: 2664-2347-7128

                              Comment


                              • Αυτον που δε θελει να δωσει 700ε για κινητο; Ασε που σιγουρα δε θα χεις καν δει απο κοντα το Nexus.

                                Comment

                                Working...
                                X