Announcement

Collapse
No announcement yet.

Spartacus: Gods of the Arena

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Καταλαβαίνω... Ούτε εμενα μου άρεσε η ιστορία του Spartacus θυμάμαι. Ήξερα μάλιστα ότι η ταινία Spartacus του 1960 με τον Kirk Douglas θεωρείτε πολύ καλή, όμως απέφευγα να την δω καθώς δεν μου κινούσε το ενδιαφέρον.

    Το αποτέλεσμα ήταν αφού έτυχε να δω την σειρά, έκατσα να δω και την ταινία τελικά έτσι ενθουσιασμένος που ήμουν, αλλα καμια σχέση, δεν μου φάνηκε κάτι το ιδιαίτερο, είχα βαρεθεί κιόλας λίγο βλέποντας την.

    Συνεχίζω να σου συνιστώ να δεις έστω τα πρώτα δυο επεισόδια και μετά να αποφασίσεις αν θέλεις να συνεχίσεις η όχι. Είναι απλά must.

    Comment


    • #17
      Ειχα δει καποια επεισοδια μεσα στο στρατοπεδο, μαζι με μια ντουζινα αλλους φανταρους σε ενα νετμπουκ, καλη φαση ηταν ;) .
      Τωρα που τελειωσα την 7η season του Entourage λεω να αρχισω να τo κατεβαζω και εγω για να την δω απο την αρχη.
      Σκοπευω να την βλεπω παραλληλα με το How I met your Mother που μου εδωσε ενας φιλος μου ολες τις σεζον :xp:


      Hlpiza na mhn eixe kamia sxesh me afton (aplh synonymia), alla apoti vlepw einai o istorikos spartakos...
      Αν θυμαμαι καλα ο πρωταγωνιστης δεν ειναι "Ο Σπαρτακος" ουτε τον λεν Σπαρτακο απλα του δινουν το ονομα αυτο σαν ψευδωνυμο στην αρενα λογο της καταγωγης του (Θρακη) που ειναι και η καταγωγη του Μυθικου(ετσι αναφερετε στην σειρα) Σπαρτακου .

      Ασχετο αλλα καποια στιγμη πρεπει να συνεχισω και το Dexter :xp:

      Comment


      • #18
        ωραια σειρα γι αυτα που θελει να προσφερει δηλαδη αιμα δραση ποζερια sex και την φυσικa εχει την lucy lawless τι αλλο να ζητησει κανεις?

        εγω κατεβαζω απο eztv παντως, οχι μονο τη συγκεκριμενη αλλα οποιες σειρες βλεπω, super site

        Comment


        • #19
          Το ειδα και εγω, μια χαρα μου φανηκε για αυτο που θελει να κανει
          Μου αρεσε περισσοτερο απο οτι περιμενα, ειδικα μετα το spinoff (gods of the arena) , Gannicus FTW .
          Αναμενω και εγω λοιπον την επομενη σεζον

          Comment


          • #20
            Ο Barca έχει πάρει τις μισές κρεατόβεργες της Capua. Μα τι πράγματα είναι αυτά... Τον βλέπεις να παλεύει και λες "Ρε τον πούστη!" μεταφορικά και κυριολεκτικά.

            Oenomaus is the true power. Αυτός όταν παλεύει λες "Ρε τον κερατα!" και πάλι μεταφορικά και κυριολεκτικά... He is the ultimate one.

            Comment


            • #21
              Spartacus" Star Andy Whitfield Dead at 39

              Comment


              • #22
                Κρίμα.RIP.
                Carpe diem

                Comment


                • #23
                  Holy... Έπεσε τελικά. Και να φανταστείς στην αρχή πήγε να το ξεπεράσει και θα τον έβαζαν στην δεύτερη season.

                  Τι να πεις... Είναι κάτι τέτοιες, ειρωνείες της ζωής.

                  Comment

                  Working...
                  X