Announcement

Collapse
No announcement yet.

Post-it: GO Edition

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Ρε στόκε άλλο πράγμα ρώτησες στο shoutbox; Κι εσύ μέσα στο κόλπο κατά του Evans; Έπρεπε να το περιμένω, τόσα χρόνια στην έλεγα και έστησες όλο αυτό το σκηνικό, εσύ είσαι το mastermind.

    Θα σου έλεγα να πιάσεις FF XIII αλλά είμαι 101% σίγουρος ότι θα το παρατήσεις, οπότε πιάσε Castlevania να μας πεις εντυπώσεις.

    Edit:

    Xeno έπος απλά :xp: .

    Απαντάω ΕΔΩ:

    Λοιπόν έχω το εξής θέμα.Πήρα καινούριο σκληρό δίσκο για το Χ360 και θέλω να μου πείτε τι ακριβώς πρέπει να κάνω για να μεταφέρω τα αρχεία από τον παλιό στον καινούριο,χωρίς να χρειαστεί να πληρώσω γμσιάτικα για το transfer kit.Thanks
    Αγόρασε transfer kit χωρίς δεύτερη σκέψη, μεταφέρονται τα πάντα όλα μαζί με δικαιώματα. 10-15€ αλλά θα έχεις το κεφάλι σου ήσυχο. Σοβαρά σου μιλάω και ξέρεις ότι σε θέματα οικονομίας (-τσιγκουνιάς ) είμαι πρώτος.

    Comment


    • #17
      Ε όχι και στόκος.

      Γιατί είσαι 101% σίγουρος;Μου κόβεις τα φτερά.Άλλωστε ότι jrpg έχω πιάσει τον τελευταίο καιρό το έχω τελειώσει (FF4,KH2).To Days δεν πιάνεται,γιατί ήρθε ξαφνικά το ps3,ε να μην το ευχαριστηθώ;
      Transfer kit ε;Πες μου που το βρήκες 10-15 ευρώ γιατί εγώ όσο το είχα ψάξει πριν κάνα μήνα είχε πάντα από 25 και πάνω.
      Carpe diem

      Comment


      • #18
        Το θέμα πρέπει να γίνει sticky πάντως, απλά και μόνο λόγω τίτλου επιβάλλεται νομίζω.
        Originally posted by Squall Leonhart
        I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
        Originally posted by 丹野
        Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
        Originally posted by Ryu_gr
        υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

        Comment


        • #19
          Burai:

          Μιας και μου ήρθε σήμερα το SotN για Saturn


          Altair:

          ΖΗΛΕΥΩ!!!!!


          Τελικά ρε Altair αυτό το παιχνίδι το αγόρασες;

          Comment


          • #20
            Όχι.Και λογικά ούτε πρόκειται.Εκτός τρελού απροόπτου.
            Carpe diem

            Comment


            • #21
              Bump για μελλοντική χρήση.
              Carpe diem

              Comment


              • #22
                Την επόμενη φορά να πέσουν στοιχήματα!
                sigpic

                Comment

                Working...
                X