Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamers Odyssey Steam Community

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Evans View Post
    Ενσωματωμένη λειτουργία για user created game guides στη steam με δυνατότητα ανεβασματος τοσο κειμένου, οσο εικόνας και βίντεο.

    Valve began rolling out a new Steam beta feature today: game guides. The aim is exactly what you're thinking it is.


    Ολα τα λεφτα στο Gabe, μονοπώλιο ftw λεμε!
    Πολύ καλή κίνηση όντως, αλλά για να είναι ακόμα πιο καλή μπορούν να προσθέσουν στο steam τη δυνατότητα εγγραφής video την ώρα που παίζεις, χωρίς να χρειάζεται ο παίχτης να χρησιμοποιεί και άλλο software.

    Comment


    • Ειχε προχθες playclaw τζαμπε σε site με give-aways, πολυ καλο και ευχρηστο, εμενα μου αρκει που εχει screenshots και την δυνατητα να κανεις link τα upload σου στο youtube και να φαινονται στο game hub του ταδε game ή/και στο προφιλ σου, το μονο που με εχει χαλασει τους τελευταιους μηνες μιας και παρακολουθω την εξελιξη της πλατφορμας απο το 2003 ( τοτε που το σκατονουμπο ο Κοντης την εθαβε στο pcmaster ειναι αυτο που λενε, " η δυσφημηση ειναι η καλυτερη διαφημιση " ) ειναι τα λεγομενα discussions στο καθε game hub, μιας χαρα ητανε τα steam forums ( http://forums.steampowered.com/forum...splay.php?f=53 ) , ποιος ο λογος να εχει 2 και 3 διαφορετικα forum to ΙΔΙΟ game ?

      Μιας και εχετε τοσοι πολλοι πλεον steam account βαλτε και το GES να κατεβαινει να παιξουμε κανα ματσακι να σας βιασω, ΤΖΑΜΠΑ ειναι ! http://www.moddb.com/mods/goldeneye-source, μην γκρινιαζει και ο somari πιο πανω

      Comment


      • Έχω κάνει θρεντ, βαλε κωδικο να σε ανταρουμε
        Originally posted by Raf
        Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

        Comment


        • Originally posted by Evans View Post
          Και πέραν τούτου τα γραφικά που παράγει μια τέτοια κάρτα ειναι απείρως καλυτερα απο μια κονσόλα.
          Καλα αυτο εννοειται.
          Ακομα και με την GTX280 που ειχα πριν ειχα καλυτερα γραφικα απο τις κονσολες και την ειχα παρει 70€ καινουρια.
          I'm back bitches... Version 2.0

          Το νέο forum για το αυτοκίνητο: PetrolHeads

          Comment


          • Μπειτε και στο group του φορουμ στο steam να μην ψαχνομαστε μεταξυ μας

            Private Group of Gamer's Odyssey members. Visit http://www.gamers-odyssey.com and check the forum. CAUTION: It's in Greek. 25/1/2015 ΗΡΘΕ Ο ΤΣΙΠΡΑΝΔΡΕΟΥ - ΕΦΥΓΕ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ 22/6/2016 RISE AGAIN - http://gamers-odyssey.net/forum.php \m/ DISCORD https://discord.com/channels/500391197920067584/500391198544887814 Gamers-Odyssey

            Comment


            • Μέλος μόνο με πρόσκληση
              Originally posted by Raf
              Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

              Comment


              • μόλις μπήκα στην ομάδα του GO στο steam.
                Star Citizen videos Star Citizen gallery

                Comment


                • Βάλτε κι εμένα μπας κι έχω περισσότερα άτομα στα boards, πολύ μοναξιά έχει πέσει "duck.phantom"

                  PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                  Comment


                  • Λεει invite only σε εμενα..

                    EDIT: Ok καποιος με εκανε και μπηκα..

                    Comment


                    • Δηλώνω περήφανος!

                      Ο παίχτης με έκανε friend request στη Steam.

                      Μιλάμε για level up over 9000!

                      Comment


                      • Προσθέστε κι εμένα εκεί! ^^
                        sigpic

                        Comment


                        • Πως να σε προσθεσουμε αν δεν ξέρουμε ποιος είσαι;

                          Comment


                          • Originally posted by sub_zero View Post
                            Πως να σε προσθεσουμε αν δεν ξέρουμε ποιος είσαι;
                            Λίγο ψάξιμο δε βλάπτει... ^^



                            Θα με βρείτε μεσώ του Bartman(thinkportal) ή του BigBoss ή του ChrisTop.
                            sigpic

                            Comment


                            • Έτσι Evans!
                              Έχω στείλει friend requests σε όσους ξέρω και σε όσους είδα στο group.Περιμένω μερικές επιβεβαιώσεις ακόμα!Ο Dj Solid έχει να μπει κοντά ένα χρόνο!Πού χάθηκε?
                              Nintendo I.D.: paixtis
                              3ds friend code: 2664-2347-7128

                              Comment


                              • Originally posted by paixtis View Post
                                Ο Dj Solid έχει να μπει κοντά ένα χρόνο!Πού χάθηκε?
                                Παντρεμένος και δουλεύει ο άνθρωπος. Έχει, μάλλον, κόψει την αγαπημένη του συνήθεια, το gaming. Έχετε τα χαιρετίσματα του. Μου είπε να σας τα δώσω από τα γενέθλια του.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X