Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamers Odyssey Steam Community

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Εμ τι αλλο ? http://steamcommunity.com/id/christop

    Αντε να μαζευτουμε ολοι για ενα golden eye source να μας κανει out-aim μαζικως o τσακαλος, οποιος αντιπαλος του θα παιρνει oddjob / baron samedi θα του ριχνει το καπελο με την πρωτη σφαιρα

    http://www.moddb.com/mods/goldeneye-...l-download-exe κατεβαστε ωρε να σφαχτουμε στην silo

    Θα στησω σερβερ να παιξουμε και το live-and-let-die mode εχει πολλη πλακα http://wiki.goldeneyesource.net/inde...ve_and_Let_Die

    Comment


    • #47
      Σε οτιδήποτε παιχνίδι σε Source που έχει σχέση με hl και άρα μπορώ να έχω τις ίδιες ρυθμίσεις με το CS, το χέρι πάει αυτόματα headshot μάγκες. Μιλάμε για τρελό κάψιμο την τελευταία βδομάδα.

      Comment


      • #48
        ΔΩΡΕΑΝ modern warfail 2 για αυτο το ΣουΚου -> http://store.steampowered.com/news/3674/

        γνωστοι-αγνωστοι casuals τι περιμενετε ?

        Comment


        • #49
          Μια πρώτη ματιά στο Steam για Mac :
          Enjoy the videos and music that you love, upload original content and share it all with friends, family and the world on YouTube.

          Comment


          • #50
            Όσοι δεν το έχετε δεί ακόμα το Steam την Δευτέρα ανανεώνεται πλήρως. Είχα φορτώσει την Beta πριν κανα 2μηνο και οι εντυπώσεις μου είναι απολύτως θετικές! Πολύ ομορφότερο interface και καλύτερη ενσωμάτωση του Steam στα Games.

            Valve's overhaul of the Steam user interface will be rolled out this Monday, 26th April. The developer hopes the servic…

            Comment


            • #51
              Μάγκες δεν έχω steam, κάποιος μου είπε ότι απαιτείται να εισαι συνδεδεμένος στο internet κάθε φορά που παίζεις games κατεβασμενα απο αυτο, όπως με τα indie games του xbox 360. Ισχύει κάτι τέτοιο; Αν ναι, είναι μεγάλο μείον, καθώς η ελευθερία περιορίζεται ακόμα περισσότερο, λαμβάνοντας υπόψη ότι θα έχει και περιορισμούς στη χρήση (DRM κτλ!)
              The illusion of free will is an illusion.

              Comment


              • #52
                Δεν ισχυει, εχει και offline mode. Μπορει καποια εταιρια να ειχε επιβαλει κατι τετοιο για παιχνιδι δικο της αλλα δεν ειναι το στανταρ αυτο σε καμια περιπτωση.

                Steam = Win
                Do a barrel roll!

                Comment


                • #53
                  Στις 12 Μαΐου το steam στον imac.
                  Find in-depth news and hands-on reviews of the latest video games, video consoles and accessories.

                  Για τέλη Απριλίου το περιμέναμε , αλλά ok μικρή η καθυστέρηση , ελπίζω να αξίζει όλη αυτή την αναμονή.
                  Valve κάντο σωστά , όπως μόνο εσύ ξέρεις να κάνεις

                  Comment


                  • #54
                    Ακολουθεί Noobικη ερώτηση.

                    Τα παιχνίδια που εγκαθίστανται στο Steam, εγκαθίστανται και στον υπολογιστή; Αν κάνω format ή μπω στο Steam από άλλον υπολογιστή, θα ξαναχρειαστεί εγκατάσταση των παιχνιδιών; Και το κυριότερο, τα saves και τα achievments του κάθε παιχνιδιού θα κρατηθούν ή φτου κι απ' την αρχή;

                    PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                    Comment


                    • #55
                      Φυσικά θα πρέπει να ξανακατεβάσεις τα παιχνίδια. Τι νόμιζες, πως τα κάνεις streaming ενώ παίζεις; Τα saves επίσης εκτός και αν υπάρχει κάποιο service για να τα ανεβάσεις στο steam. Για τα achievements θα έλεγα πως σώζονται online αν και δεν είμαι απόλυτα σίγουρος.
                      Originally posted by Squall Leonhart
                      I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                      Originally posted by 丹野
                      Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                      Originally posted by Ryu_gr
                      υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                      Comment


                      • #56
                        Εκανα και εγω Steam account Και παιζω atm Borderlands 2 και Torchlight 2(ακομα level 8 ειμαι) οποιος θελει ας με κανει add: iHaveNoEqual το id μου.

                        Παντως δεν μπορω να πω και τα καλυτερα για την ποιοτητα του Steam σαν interface και πλατφόρμα..

                        Comment


                        • #57
                          Τι κακό βρίσκεις δηλαδη; Εγώ θεωρώ οτι τα βασικά πράγματα που κάνουν ενα καλό interface τα καλύπτει η steam και πολλές φορές και με το παραπάνω. Πολυ καλή κατηγοριοποίηση πληροφοριών, ευδιακριτα tabs κι εύκολος τρόπος αγοράς και εγκατάστασης παιχνιδιών. Αν αναφερεσαι σε connectivity και στα εργαλεία της κοινότητας πάω πάσο, δεν εχω ασχοληθεί για να ξερω.

                          Comment


                          • #58
                            Το shift+tab πχ δεν μου αρεσει, επισης δεν ξερω αν εφταιγε το pc μου η συνδεση η κατι αλλο αλλα δεν μπορουσα να κανω search(δεν εβγαζε τιποτα) μερικα not responding και αλλα ψιλοπραγματα.. Μπορει να μην ειναι προβλημα του steam αλλα και παλι η πρωτη εντυπωση δεν ηταν θετικη αλλα οκ κανει τη δουλεια..

                            Συμφωνω για τον ευκολο τροπο εγκαταστασης και αγορας.

                            Comment


                            • #59
                              To shift και tab το αλλάζεις βρε. Εγώ το χω αλλάξει εδώ και 5 χρόνια σε PgDn, αφού όταν είπες shift+tab πέρασε μισό λεπτό μέχρι να καταλάβω τι εννοούσες. Search, αν εννοείς για παιχνίδια, δεν είχε ποτέ πρόβλημα να μου κάνει το steam.

                              Comment


                              • #60
                                Originally posted by Somari View Post
                                Δηλαδή οι devs που πρόσφατα έκραξαν το Wiiu, δε βγάζουν απο κει ψωμί;
                                Και μετά που έγινε ντόρος βγήκαν και ζήτησαν συνγώμη,δεν εννοούσαμε αυτό και παπαρολογίες.

                                Λόγκο,δε γουστάρω γενικά Steam,Origin,U Play,DRM,Battlenet κλπ,καθώς και τίτλους που για να παίξεις χρειάζονται online activation.Όλα αυτά ξεκίνησαν από το Steam.Ξέρω άτομα που αγόρασαν παιχνίδια τα οποία θέλουν ενεργοποίηση μέσω Στημ και τελικά επειδή το Στημ είναι μια πατάτα,παίξανε,κατεβασμένο,το παιχνίδι που αγόρασαν.
                                Εγώ το Πόρταλ 2,στο Στημ δεν μπορώ να το παίξω γιατί με πετάει συνέχεια.
                                Carpe diem

                                Comment

                                Working...
                                X