Announcement

Collapse
No announcement yet.

Η Ashley P δέχεται υπογεγραμμένη αντικατάσταση του Dead Space 2.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Για αλλη μια φορα ευκαιρια να βαλω την επικη περιγραφη:

    Backroom Casting Couch is a website about the real life interactions that occur during adult modeling interviews. We film girls sucking, fucking, swallowing and taking it in the ass just to land a job. I would hire them all, however I'm not a talent agent...
    and there is no modeling job.
    Do a barrel roll!

    Comment


    • #32
      Originally posted by sOLiD SNAKE View Post
      Τελικά υπάρχει το άλλο 20%
      Μια χαρά υπάρχει λέμε.
      "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

      Comment


      • #33
        H alhtheia einai oti oute egw hksera ti einai prin to dw sto 9gag.
        "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
        But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
        Kindred, this blade and I.
        "

        "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
        Greek Gaming Videos
        Greek Final Fantasy Forum

        Comment


        • #34
          Εγώ πάλι νόμιζα πως είναι το δωμάτιο κάποιου παιδιού από το φορουμ (κυρίως Evans και Xeno, δε ξέρω γιατί αυτοί οι δύο) αν και απορούσα πως στο καλό η φωτογραφία του δωματίου τους βρέθηκε στο 9gag...
          Originally posted by Squall Leonhart
          I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
          Originally posted by 丹野
          Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
          Originally posted by Ryu_gr
          υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

          Comment


          • #35
            Originally posted by straier View Post
            Εγώ πάλι νόμιζα πως είναι το δωμάτιο κάποιου παιδιού από το φορουμ (κυρίως Evans και Xeno, δε ξέρω γιατί αυτοί οι δύο) αν και απορούσα πως στο καλό η φωτογραφία του δωματίου τους βρέθηκε στο 9gag...
            Μήπως για τον καναπέ που στάθηκε δίπλα από τον θρύλο του Χορτιάτη, το σκάκι? :troll:
            sigpic

            Comment


            • #36
              Originally posted by Ramparter View Post
              Για αλλη μια φορα ευκαιρια να βαλω την επικη περιγραφη:
              Οπου στο site του στο disclaimer λεει ξεκαθαρα πως ολα ειναι skripted. Οχιιι οτι εχω μπει εγω βεβαιως βεβαιως
              Originally posted by Raf
              Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

              Comment


              • #37
                Αυτό το σπίτι στο Χορτιάτη έχει αποκτήσει cult φήμη για τα καλά. Αρχαία σκακιέρα που προμηνύει το τέλος του κόσμου, επικά σκηνικά με το σκάκι και τώρα γαμ******ας. Καλά πάμε .

                Comment


                • #38
                  EInai na mhn sou vgei to onoma (h o kanapes sthn sygekrimenh periptwsh).
                  "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                  But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                  Kindred, this blade and I.
                  "

                  "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                  Greek Gaming Videos
                  Greek Final Fantasy Forum

                  Comment


                  • #39
                    Originally posted by Somari View Post
                    Οπου στο site του στο disclaimer λεει ξεκαθαρα πως ολα ειναι skripted. Οχιιι οτι εχω μπει εγω βεβαιως βεβαιως
                    Δε το χα δει αλλα ημουν σιγουρος, απορω που καποιοι τα θεωρουν αληθινα.

                    ΥΓ: Ουτε εγω εχω μπει...
                    Do a barrel roll!

                    Comment


                    • #40
                      Εγώ πάλι αν και το είχα δει δεν μπορούσα να θυμηθώ από που ακριβώς είναι.Νόμιζα ότι είναι τίποτα Naughty Office series κλπ.
                      Carpe diem

                      Comment


                      • #41
                        To κλπ που πάει Altair ?


                        Comment


                        • #42
                          ναι ο τσοντοκαναπές

                          Originally posted by 丹野 View Post
                          Αυτή μπας και είναι απο τις τριτοκοσμικές χώρες μετανάστρια ? Μόνο γυναίκες τριτοκοσμικής χώρας(Αλβανία, Τουρκία, Ισραήλ, Τυνησία, Αίγυπτος κ.α.) καλύπτουν σχεδόν όλο το κεφάλι τους έτσι! Οι παντρεμένες καλύπτουν όλο το πρόσωπο και αφήνουν ανοιχτά τα μάτια.

                          Δεν χωρούσε αμφιβολία γιατί πίσω της διακρίνονται ένα μηχάνημα γυμναστικής και κάποια έπιπλα πολυτελείας. Άμα θέλει, να πάει να αγοράσει νέο ΧΒΟΧ 360 και να μην χρησιμοποιεί τον όρο της παλλακίδας για να τα παίρνει δωρεάν.

                          Πόσο μισώ τέτοιου είδους γυναίκες!

                          το σπίτι ήταν ψυγειο για αυτο είναι έτσι ντυμένη.
                          Star Citizen videos Star Citizen gallery

                          Comment


                          • #43
                            Γατονι.

                            Comment


                            • #44
                              Originally posted by Laharl View Post
                              To κλπ που πάει Altair ?
                              Naughty Office,America,TIU κ.ά. πολλά.;)
                              Carpe diem

                              Comment


                              • #45
                                Εγώ πάλι το αναγνώρισα άμεσος το δωμάτιο και είμαι και υπερήφανος για αυτό! Αυτό με την gothic κοπέλα είναι πολύ power.

                                Comment

                                Working...
                                X