Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τι dvd/ταινία είδατε σήμερα?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ωραίες παιδικές ταινιες βλέπετε ! Οτι πρέπει για πρωινό μετα απο θηλασμο!

    Comment


    • Σκάστε άσχετοι.
      Είδα το Rampage. Όποιος γούσταρε το San Andreas θα γουστάρει κι εδώ.
      Carpe diem

      Comment


      • Χτες επιχειρησα για 2η φορα να δω Justice League. Αυτη τη φορα κοιμηθηκα εκει που την επεσαν κατι γιγαντιες μυγες στο νησι των αμαζονων. Την επομενη ελπιζω να φτασω στη μεση.
        Do a barrel roll!

        Comment


        • Εγω νύσταξα και μονο που διάβασα τα σχόλια σας

          Comment


          • Originally posted by Ramparter View Post
            Χτες επιχειρησα για 2η φορα να δω Justice League. Αυτη τη φορα κοιμηθηκα εκει που την επεσαν κατι γιγαντιες μυγες στο νησι των αμαζονων. Την επομενη ελπιζω να φτασω στη μεση.
            Πόσο φλώρος μπορείς να γίνεις;Πες μου.
            Carpe diem

            Comment


            • Είδα το Call me by your name.
              Περίμενα να δω καλούτσικη ταινία Inflated από το γκέι κομιούνιτι, είδα την καλύτερη ταινία της χρονιάς και την 2η αγαπημένη μου τα τελευταία χρόνια μετά το Birdman.
              10/10

              Comment


              • Μου χε φανει ενδιαφερον το trailer αλλα αντε τωρα να βρεις παρεα να το δεις αυτο.

                Τελευταια ταινια που ειδα ηταν το Deadpool 2. Γενικα εχω ενα προβλημα με το σινεμα, χανω τη μπαλα με το ποτε βγαινει τι, συχνα βλεπω σε τρειλερ ταινιες που θα θελα να δω αλλα οταν τελικα κυκλοφορουν δε το παιρνω χαμπαρι. Οι υπολοιποι εχετε καποιο site ή app για tracking?
                Do a barrel roll!

                Comment


                • Egw tsekarw rottentomatoes arketa suxna gia na blepw ti kukloforei se kinhmatografo kai tv. Eida kai egw to Deadpool 2 , mou arese den htan oute xeirotero oute kalutero apo to prwto apla axios sunexhsths .

                  Comment


                  • Υψηλοτερη παραγωγη απο το πρωτο, σε σημεια καλυτερο θα λεγα αλλα η ροη του επασχε σε σχεση με το πρωτο, ειχε και τις κοιλιες του. Παρ ολα αυτα πολυ καλο και με ωραια αστεια.
                    Do a barrel roll!

                    Comment


                    • Nai htan se shmeia kalutero kai ontws fanhke oti eixan megalutero budget apla to story line me to australeziko paidaki den mou polyarese na pw thn alhtheia mou

                      Comment


                      • Και μένα με ξενέρωσε λίγο η φάση με το παιδάκι. Η πρώτη μου άρεσε και την είδα και 2 φορές σινεμά, με τo Deadpool 2 βαρέθηκα.
                        Last edited by ChrisTop; 19-06-2018, 03:07 PM.

                        Comment


                        • To Deadpool 2 ήταν ταινία.Το πρώτο δεν ήταν.If you know what I mean.
                          Επίσης το 1 δεν άξιζε για δεύτερη φορά,είχε στη μέση μια τεράστια κοιλιά,που απλά βαριόσουν κι έλεγες κρίμα που δεν έχει fast forward στο σινεμά.
                          Κατά τ'άλλα,οκ τίποτα το ιδιαίτερο,ούτε το 1 ούτε το 2.
                          Carpe diem

                          Comment


                          • Μόλις ειδα το τρειλερ του glass

                            Σίκουελ Μυσταγωγία...

                            Comment


                            • Κυκλοφόρησε σε dvd και είδα επιτέλους το infinity war. Πολύ καλό με δραματικά στοιχεία. Ήταν να το κάνουν και πιο σκοτεινό αλλά δεν το τόλμησαν.

                               
                              Η σκηνή με τον Θάνος και τη μικρή Gamora στο τέλος θα ήταν σε ένα ποτάμι με αίμα από τα θύματά του!


                              Αγαπημένη σκηνή: "Ναι, αλλά ο μικρός έχει δει περισσότερες ταινίες!"
                              Απρόσμενο θετικό: Οι παρατρεχάμενοι του Θάνος.
                              Αναμενόμενο αρνητικό: Το επιτηδευμένο χιούμορ δεν πιάνει πάντα.
                              The illusion of free will is an illusion.

                              Comment


                              • Μετά από το equalizer 2 που είδα στο σινεμά οι υπόλοιπες του είδους του μου φαίνονται παιδικές μπροστά στον Ουάσιγκτον . Ευρηματική μουσική του Harry Gregson Williams που σε κάποια σημεία θύμισε αρκετά από αυτά που έγραψε για τα MGS νιώθεις ένα deja vu.

                                Comment

                                Working...
                                X