Announcement

Collapse
No announcement yet.

The Legend of Zelda: Spirit Tracks

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Τελείωσα το Spirit Tracks.
    Στην αρχή μου την έσπασε λίγο ο χειρισμός αλλά μετά τον συνήθισα. Τα σημεία με το τρένο μπορώ να πω ότι μου άρεσαν αν και μερικές φορές θα ήθελαν να πηγαίνει λίγο πιο γρήγορα.
    Τα γραφικά είναι μια χαρά για το DS αλλά σε μερικά σημεία είχε κάποια slowdowns.

    Σε γενικές γραμμές μου άρεσε.
    I'm back bitches... Version 2.0

    Το νέο forum για το αυτοκίνητο: PetrolHeads

    Comment


    • #77
      Αφηνοντας για λιγες μερες το WoW (καρτα τελος) ειπα να πιασω ενα καλοκαιρινο αποκτημα, το Zelda: Spirit Tracks.

      Καλη μαλακιτσα, κλασσικουρα Zelda με καλες ιδεες, και σαφως καλυτερο κεντρικο hub απο το προηγουμενο Καστρο του Τακεσι στο Phantom Hourglass.

      Δε το βλεπω να μου παιρνει πανω απο κανα 10ωρο συνολικα να το τερματισω παντως.
      :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

      Comment


      • #78
        Θα σου πάρει παραπάνω πίστεψε με.Δεν είναι τόσο μικρό και εύκολο όπως φαίνεται αρχικά.Φτάσε στους hardcore γρίφους πιο μετά και μετά τα λέμε!
        Nintendo I.D.: paixtis
        3ds friend code: 2664-2347-7128

        Comment


        • #79
          Οι έξυπνοι, και αρκετά φρέσκοι θα έλεγα, γρίφοι του Spirit Tracks είναι και το δυνατότερο σημείο του τίτλου. Σε γενικές γραμμές, ελαφρώς καλύτερο από το Phantom Hourglass σαν παιχνίδι. Αμφότερα βέβαια είναι πολύ μακριά από τα standards της σειράς.
          There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
          Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

          Comment


          • #80
            Ποιοι γρίφοι θα του πάρουν χρόνο; Δε θυμάμαι ούτε έναν. Απλά 10 ώρες θα τις φας πηγαίνε-έλα με το τρένο. Τσαφ-Τσουφ-τσαφ-τσουφ μέχρι να πεθάνεις.
            Originally posted by Squall Leonhart
            I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
            Originally posted by 丹野
            Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
            Originally posted by Ryu_gr
            υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

            Comment


            • #81
              Originally posted by straier
              Ποιοι γρίφοι θα του πάρουν χρόνο; Δε θυμάμαι ούτε έναν. Απλά 10 ώρες θα τις φας πηγαίνε-έλα με το τρένο. Τσαφ-Τσουφ-τσαφ-τσουφ μέχρι να πεθάνεις.
              Υπερβάλλεις.Προς το τέλος ήταν δύσκολο και εθιστικότατο!Τόσο στα dungeons όσο και στο κεντρικό πύργο.Και ήταν αρκετά μεγάλα κομμάτια και ενώ περίμενες να τελειώσει το game, συνεχώς διαψευόσουν!
              Nintendo I.D.: paixtis
              3ds friend code: 2664-2347-7128

              Comment

              Working...
              X