Announcement

Collapse
No announcement yet.

Game Of Thrones

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Πωπω μολις ειδα το 7. Πόσο τα 'σπασε, πραγματικά. Το'πε και το 'κανε, που είπε πως θα τους πάει γαμιώντας...
    Originally posted by Raf
    Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

    Comment


    • #47
      Βγήκε το 7;Σπεύδω.
      Carpe diem

      Comment


      • #48
        Witcher 2 και μετά 7ο επεισόδειο από Game of Thrones, fantasy overdose orgasm
        sigpic

        Comment


        • #49
          omg σημεια και τερατα σε αυτο το episode ευκολα το καλυτερο ως τωρα!!


          η season παει για 10 episodes και εχει παρει το ok για δευτερη season (αυτο ελειπε)

          Comment


          • #50
            Εγώ πάντως περιμένω σαν καλό παιδάκι το blu-ray release , να το δω οπως του αξιζει...

            Comment


            • #51
              Σε χαλανε τα 720p rips;

              Comment


              • #52
                Μια χαρά είναι και τα 480p.Αυτά είναι υπερβολές!Αχ αυτά τα graphic whores...
                Βtw 10 επισόδεια είναι λίγα.Περίμενα να πάει στα 20 στο χαλαρό.Αν και είναι μεγάλα τα επισόδεια εδώ που τα λέμε στο σύνολό τους.
                Nintendo I.D.: paixtis
                3ds friend code: 2664-2347-7128

                Comment


                • #53
                  Όντως άρχισε να ανταμείβει για το blah-blah που μονο είχαν κάποια επεισόδια.

                  720p είναι μια χαρά. Αν έχεις HDTV και θέλεις να απολαύσεις υπερθέαμα χωρίς εμφανή απουσία τον 1080p τότε είναι ότι πρέπει. Εξάλλου έχω δει 1080p και κάποιον είναι αστεία η εικόνα σε σχέση με το όνομα τον 1080p.

                  Ελπίζω να δούμε πολέμους με δράκοντες.

                  Comment


                  • #54
                    To blah blah δεν με χάλασε καθόλου.Μου αρέσει που εμβαθύνει στους χαρακτήρες.Βέβαια και η δράση δε μας χαλάει.
                    Carpe diem

                    Comment


                    • #55
                      Εγώ θέλω να δω επιτέλους περισσότερα στοιχεία για τους whitewalkers και αν εξακολουθούν να υπάρχουν κάπου δράκοι ή έχουν χαθεί εντελώς.Μια απορεία:
                      Ποιος είναι ο παράφρονας βασιλιάς??
                      Nintendo I.D.: paixtis
                      3ds friend code: 2664-2347-7128

                      Comment


                      • #56
                        Originally posted by paixtis View Post
                        Μια χαρά είναι και τα 480p.Αυτά είναι υπερβολές!Αχ αυτά τα graphic whores...
                        Βtw 10 επισόδεια είναι λίγα.Περίμενα να πάει στα 20 στο χαλαρό.Αν και είναι μεγάλα τα επισόδεια εδώ που τα λέμε στο σύνολό τους.
                        Πως μωρέ; Αφού ξεκίνησε στη μέση της σεζόν

                        Ποιος είναι ο παράφρονας βασιλιάς??
                        Ο νεκρός πρώην βασιλιάς.

                        Επίσης, νομίζω πως οι δράκοι είναι "δράκοι"
                        Originally posted by Raf
                        Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                        Comment


                        • #57
                          Δηλαδή είναι άνθρωποι???
                          Nintendo I.D.: paixtis
                          3ds friend code: 2664-2347-7128

                          Comment


                          • #58
                            Nai etsi mou kanei, einai anthropoi styl "upergamiades"
                            Originally posted by Raf
                            Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                            Comment


                            • #59
                              Απο την σειρα εχω δει μονο τα 2 πρωτα επεισοδιο και μαλλον θα δω τα υπολοιπα μαζεμενα γιατι δεν γουσταρω να περιμενω καθε εβδομαδα .


                              Nai etsi mou kanei, einai anthropoi styl "upergamiades"
                              Στα βιβλια οι δρακοι ειναι δρακοι με φτερα και φτυνουν φωτιες παντως .

                              Comment


                              • #60
                                Από που και ως που η δράκοι να είναι άνθρωποι? Κύριε ελέησον... Ολάκερες συζητήσεις έγιναν για αυτούς, για το αν υπάρχουν, για τα ονόματα τους που τα μάθαινε μικρός, και και και... Επίσης τα αβγά τι είναι? Χελώνας?

                                 
                                Όταν πέθανε ο αδερφός τις Kalisi είπε ότι αν ήταν δράκος θα άντεχε την φωτιά και δεν θα καιγόταν. Με την εννιά ότι αυτός δηλαδή ήταν μεταφορικά και όχι κυριολεκτικά.


                                Γενικά στην σειρά μας έχουν δώσει να καταλάβουμε ότι δράκοι είναι αυτοί που ξέρουμε. Αν αποδεικτή ότι δεν είναι έτσι τότε θα πρέπει να μας δώσουν μια πολύ καλή εξήγηση. Προσωπικά θα το έβρισκα αστείο.

                                Comment

                                Working...
                                X