Announcement

Collapse
No announcement yet.

Game Of Thrones

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Στα βιβλια οι δρακοι ειναι δρακοι με φτερα και φτυνουν φωτιες παντως .
    Ε δε το ήξερα, το τι μου "έκανε" έγραψα
    Κύριε ελέησον...
    Αμήν.

    Με την εννιά ότι αυτός δηλαδή ήταν μεταφορικά και όχι κυριολεκτικά.
    Με την δέκα τι πάθαινε;
    Originally posted by Raf
    Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

    Comment


    • #62
      Μόλις το είδα κι εγώ το 7ο επεισόδιο.Καλά ε;Πανικός.
       
      Οι Ντοθράκι πάνε για πόλεμο,ο Ρόμπερτ πεθαίνει,ο Σταρκ προδίδεται από τους πάντες,θα γίνει της κακομοίρας στο επόμενο λογικά.
      Carpe diem

      Comment


      • #63
        Στα βιβλια οι δρακοι ειναι δρακοι με φτερα και φτυνουν φωτιες παντως .
        Ε δε το ήξερα, το τι μου "έκανε" έγραψα

        Ναι ρε καταλαβα, δεν απαντησα επικριτικα

        Comment


        • #64
          Απότι φαίνεται θα εκκολαφθούν τα αυγά, βγάζει μάτι πιστεύω. Από τα 3 αβγά θα βγούν ο Yoshi, ο Spyro, και η δρακοúνα γυναικα κάποιου από το συνεργείο που κάνει τα γυρίσματα.

          Comment


          • #65
            Φανταστικό και το 8ο.... Δεν μπορεί να υπάρχει τόσο in-character σειρά, απλά δεν μπορεί! Οι διάλογοι και οι ηθοποιοί έδωσαν ξανά ρεσιτάλ, εκεί στο τέλος ειδικά στο δωμάτιο του θρόνου πραγματικά μεταφέρεσε σε άλλη εποχή.

            Τα επόμενα δύο προβλέπονται υπερ έπη με όσα άρχισαν να κινούνται στο 8ο.
            sigpic

            Comment


            • #66
              Ωχ,με την Ε3 ξέχασα εντελώς να το κατεβάσω.Σπεύδω.
              Carpe diem

              Comment


              • #67
                Καλά είδα το επεισόδιο 8, τι να πρωτοπώ... Δεν ξέρω σε πια φάση ή χαραχτήρα να αναφερθώ.

                Comment


                • #68
                  και εγω δεν εχω λογια, γινανε τοσα πολλα, μακαρι να τους καθαρισει ολλους ο γιος stark, η μικρη stark που παει για βασιλισσα μαλλον θα εσωσε τον πατερα της, και ο drogo κοντοζηγωνει απεναντι, σκασανε μυτη και τα zombies

                  προσπαθω να μην κανω και spoilers απο τα βιβλια

                  α ναι και φυσικα τρελη μουρη ο tyrion για αλλη μια φορα,

                  Comment


                  • #69
                    Ο δάσκαλος του χορού δεν υπάρχει.

                    Comment


                    • #70
                      Ξέρει κανείς πως λέγεται ο χορός που μαθαίνει η Άρυα σε αυτή τη σειρά; Ξέρετε ποιον λέω μωρέ, αυτόν που κρατάνε τα μεγάλα ξύλινα σπαθιά για να κάνουν φιγούρες...
                      Originally posted by Raf
                      Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                      Comment


                      • #71
                        Θα λες για το water dancing ;)

                        Comment


                        • #72
                          Originally posted by Raf
                          Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                          Comment


                          • #73
                            Πάντως εκτός του παρόμοιου στυλ "Χα, είμαι ψυλομύτης ξιφασκός και ταυτόχρονα γνωρίζω και κάτι από χορό (εξου και το ψευδώνυμο)" το επίθετό του είναι Forel...Οπότε μου έρχεται απόρία, μήπως ο Raphael Sorel βασίζεται σε αυτόν τον χαρακτήρα...
                            Originally posted by Raf
                            Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                            Comment


                            • #74
                              Για πείτε όσοι έχετε διαβάσει τα βιβλία.Η ιστορία που βλέπουμε ως τώρα.σε ποιο σημείο βρίσκεται;Εννοώ,έχει πολύ ακόμα για να ολοκληρωθεί το πρώτο βιβλίο πχ,ή έχουμε ήδη πάει σε επόμενα βιβλία (που δε νομίζω).Αυτό,χωρίς spoilers of course.Ευχαριστώ.

                              Το 8ο επεισόδιο τα έσπασε.Η Άρυα τρελή μορφή,ο Ντρόγκο τα έσπασε και ο Τύριον ιδιοφυία απλά.Ο Φορέλ,ελπίζω να μην πέθανε.
                              Carpe diem

                              Comment


                              • #75
                                Originally posted by Altair View Post
                                Ο Φορέλ,ελπίζω να μην πέθανε.
                                Kαι εγώ τον γούσταρα, αλλά από ότι φαίνεται (νεκρός η όχι) δεν ξανα-εμφανίζεται

                                Syrio Forel is a bravo from Braavos, a master fencer and former first sword to the Sealord of Braavos.[1][2] In the television adaptation Game of Thrones he is played by Miltos Yerolemou.[4]
                                Originally posted by Raf
                                Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                                Comment

                                Working...
                                X