Announcement

Collapse
No announcement yet.

Warcraft Adventures (Cancelled Adventure)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Warcraft Adventures (Cancelled Adventure)

    Ο Nemo του mame.gr έκανε ένα πολύ ενδιαφέρον πόστ που μου ξύπνησε παλιές αναμνήσεις.


    Πρόκειται για το ξεχασμένο adventure της Blizzard, Warcraft Adventures που πρόσφατα βρέθηκε ένας κάτοχος του...κι ανεβάζει videos στο Youtube.


    Παρακολουθώντας τα, πραγματικά μου τρέχουν τα σάλια!! Φαίνεται εξαιρετικό
    " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

    Authenticity sir, authenticity. "

    Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)




  • #2
    Originally posted by Scatman View Post
    Ο Nemo του mame.gr έκανε ένα πολύ ενδιαφέρον πόστ που μου ξύπνησε παλιές αναμνήσεις.


    Πρόκειται για το ξεχασμένο adventure της Blizzard, Warcraft Adventures που πρόσφατα βρέθηκε ένας κάτοχος του...κι ανεβάζει videos στο Youtube.


    Παρακολουθώντας τα, πραγματικά μου τρέχουν τα σάλια!! Φαίνεται εξαιρετικό
    Πολύ θα ήθελα να το είχα στα χέρια μου, αλλά αυτοί της Blizzard ασχολούνται με τη βλακεία το WoW... -_-

    Αν μπορείς, ρώτα τον να μας το δώσει να το παίξουμε.
    sigpic

    Comment


    • #3
      δεν είναι τόσο απλό...

      για να κυκλοφορήσουν όλα αυτά τα Betas/promos/unreleased παιχνίδια, συνήθως οι κάτοχοι έλαβαν κάποιο χρηματικό ποσό πρώτα...
      " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

      Authenticity sir, authenticity. "

      Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



      Comment


      • #4
        Τέσπα,

        Έστειλα ένα μήνυμα στην blizzard για να μάθω τον λόγο για την ακύρωση του και τους ρώτησα αν έχουν σχέδια να το κυκλοφορήσουν κάποτε. Μου απάντησαν αυτό.

        Hello

        Thank you for your request regarding Warcraft Adventures: Lord of the Clans.

        The official reason for the cancellation of this game is that late in development it was found to not meet our high standards of game-making, and as such was abandoned.

        At this time we cannot comment on any future plans to release this game.

        If you have any other queries please do not hesitate to contact us.

        Best regards,

        Alex M.
        Customer Services
        Blizzard Entertainment
        http://eu.blizzard.com/support
        sigpic

        Comment


        • #5
          WOW ταχύτητοι.
          Originally posted by Raf
          Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

          Comment


          • #6
            Καταπληκτικό φαίνεται, αλλαγή περιβάλλοντος, inside warcraft jokes, συμπαθέστατοι γρίφοι, ωραία αισθητική, lore. Aν ποτέ βγει freeware και το πετύχετε, όποιος το πάρει στα χέρια του να ενημερώσει, το θέλω οπωσδήποτε, το έχω ανάγκη πολύ

            Comment


            • #7
              Ενδιαφέρον φαίνεται, αν και περίμενα οι Orcs να είναι πολύ πιο άγριοι, όχι ήρεμοι guys με φωνή μαύρου. Έχει το style του όμως. Η αλήθεια είναι πως με τέτοια απάντηση που έδωσαν δύσκολα θα το δούμε ποτε (ποσο μάλλον σύντομα). Έτσι κίαλλιώς μου φαίνεται ότι θέλει κάποια δουλειά ακόμα.

              Παρεπιπτόντως, έχει παίξει κανεις το So Blonde?
              Originally posted by Imrahil View Post
              Καταπληκτικό φαίνεται, αλλαγή περιβάλλοντος, inside warcraft jokes, συμπαθέστατοι γρίφοι, ωραία αισθητική, lore. Aν ποτέ βγει freeware και το πετύχετε, όποιος το πάρει στα χέρια του να ενημερώσει, το θέλω οπωσδήποτε, το έχω ανάγκη πολύ


              Comment

              Working...
              X