Announcement

Collapse
No announcement yet.

Διαγραφή ή στήριξη του ελληνικού bot?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Διαγραφή ή στήριξη του ελληνικού bot?

    Ένα μείζων ζήτημα έχει βρεθεί μπροστά μας,μία νέα πρόκληση για τους moderators...Εδώ όμως είναι Gamers Odyssey και η δημοκρατία είναι συνώνυμο με το forum μας...

    Το ερώτημα είναι βαθυστόχαστο και οφείλουμε να το σκεφτούμε πριν επιλέξουμε...

    ΙΔΟΥ και το thread της περισυλλογής μας...



    Τίμια μέλη του forum μας γίνετε οι κριτές αυτής της δύσκολης απόφασης
    0
    Διαγραφή
    0%
    0
    Λάβαρο υπέρ του αγωνιστή
    0%
    0



  • #2
    Εγώ είμαι με το bot. Περνάμε κρίση, πρέπει να στηρίξουμε οτιδήποτε εγχώριο.

    Comment


    • #3
      Rule #34
      No exceptions


      Και τα bots εχουν δικαιωμα να καταχωρουν αγγελιες.
      Do a barrel roll!

      Comment


      • #4
        Diafwnw me thn apopsh tou Bot alla tha yposthriksw to dikaiwma tou na thn ekfrasei!
        "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
        But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
        Kindred, this blade and I.
        "

        "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
        Greek Gaming Videos
        Greek Final Fantasy Forum

        Comment


        • #5
          Τhis topic just became epic.


          Tidy!

          Do not blame me.Blame yourself or God.
          In Matsuno we trust.

          Comment


          • #6
            θλιβερη διαπιστωση παντως οτι οι αυτοματες μεταφρασεις εχουνε δρομο ακομα T_T

            Comment


            • #7
              Αγαπάμε ελληνικό bot, στηρίζουμε ελληνικό bot!
              The illusion of free will is an illusion.

              Comment


              • #8
                Προφανως και ΣΤΗΡΙΞΗ
                Originally posted by Raf
                Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                Comment


                • #9
                  Delete!!!
                  Carpe diem

                  Comment


                  • #10
                    Δηλώνω τη στήριξή μου σαν Admin και το μετέφερα στο κατάλληλο θέμα.

                    Διέγραψα επίσης το ίδιο topic που είχε ανοιχτεί στο τμήμα των reviews.
                    Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                    Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                    Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                    Comment


                    • #11
                      Δεν είμαι σίγουρος πως είναι μποτ. Έχω διαβάσει κείμενο παρόμοιας σαφήνειας και συντακτικού από μη-μποτ (κατά τα φαινόμενα πάντα).
                      Originally posted by Squall Leonhart
                      I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                      Originally posted by 丹野
                      Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                      Originally posted by Ryu_gr
                      υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by straier View Post
                        Δεν είμαι σίγουρος πως είναι μποτ. Έχω διαβάσει κείμενο παρόμοιας σαφήνειας και συντακτικού από μη-μποτ (κατά τα φαινόμενα πάντα).
                        Αυτο ειναι το παρηγορο της υποθεσης, οσο κι αν βελτιωθουν οι αυτοματοι μεταφραστες καποιοι θα συνεχισουν να γραφουν διχως νοημα...
                        Do a barrel roll!

                        Comment


                        • #13
                          Στήριξη του bot κι από μένα. Χωρίς αυτό δεν θα χει τρελό γέλιο η φάση, όπως με το troll που έκανε ο I Have No Equal στον LinkMS.
                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            Αφού το έβαλε το thread σε άκυρο μέρος (General Gaming Discussion) delete!

                            Πως λειτουργούν τα bots; Πηγαίνουν μόνα τους σε τυχαίο μέρος και κανουν thread; Το forum δεν έχει τις λέξεις που πρέπει να γράψεις που εμφανίζονται σε μια εικόνα τάχα για security;
                            Γιαυτο μήπως είναι άτομο-spammer; Αλλά είναι πολύ τέλειο για να είναι trolling...

                            Comment

                            Working...
                            X