Announcement

Collapse
No announcement yet.

Retro Game(r)s' Heaven: Nostalgia Inside

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Τα fake credits τα εχω δει
    Do a barrel roll!

    Comment


    • Χαχαχα τα fake credits, τι trolls που ήταν στη Rare.
      There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
      Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

      Comment


      • για τις φάτσες!

        The illusion of free will is an illusion.

        Comment


        • Χαχαχαχα,αισχρές οι φάτσες πραγματικά.Δεν τις θυμόμουν τόσο χάλια.
          Carpe diem

          Comment


          • Aντε ρε που θα μιλησετε για φατσες

            Originally posted by Raf
            Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

            Comment


            • μουτσουνα



              sigpic

              Comment


              • Αν θέλετε να δείτε ψηφιακές ασχημόφατσες δοκιμάστε το nba courtside του Ν64.

                Comment


                • Ένα φορτηγό λεμόνια έχει φάει ο Μαξ, ό,τι κι αν έκανε τριγυρνούσε με αυτή τη θεόξινη φάτσα και μου έσπαγε τα νεύρα...
                  Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                  Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                  Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                  Comment


                  • Θυμάται κανείς το Mickey's Wild Adventure για το PlayStation; Ο αρχικός τίτλος του παιχνιδιού ήταν Mickey Mania: The Timeless Adventures of Mickey Mouse και είχε κυκλοφορήσει στο Genesis δύο χρόνια πριν βγει για το PS με το καινούργιο του όνομα. Trivia: το πρώτο παιχνίδι στο οποίο συμμετείχε ο David Jaffe.




                    Η πρώτη εικόνα είναι απο το επίπεδο του Steamboat Willie και η δεύτερη μία σκηνή κυνηγητού βασισμένη στη ταινία Mickey and the Beanstalk. Θα πέσει emulating..!

                    Comment


                    • Εγώ το θυμάμαι Αν και δεν ήταν άσχημο παιχνιδάκι, προτιμούσα τη σειρά illusion ακόμα και για master system.

                      PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                      Comment


                      • Δεν είναι κανένα σπουδαίο δημιούργημα, απλά ανήκει στις ιδεατές αναμνήσεις της παιδικής μου ηλικίας. Και μπορώ να πω πως το οτι μοιάζει με το Lomax (μάλλον μοιράζονται την ίδια μηχανή) του δίνει έξτρα πόντους για εμένα.

                        Comment


                        • Raf,εγώ πάντως το θυμάμαι. Το είχα τερματίσει κάμποσες φορές,και το'χω ακόμα....ΠΑΝΕΥΚΟΛΟ.

                          Αλλά ήταν πάρα πολύ μικρό παιχνίδι,σε καμιά ώρα το πολύ το'χες τερματίσει.


                          Φυσικά είχε και την γαμάτη μουσική της πρώτης πίστας του κεφαλαίου "Mad Doctor"






                          αρχίζει στο 0:36

                          Comment


                          • Τι μουσικάρα είναι αυτή.
                            Carpe diem

                            Comment


                            • Το χω ριξει στο Might & Magic VI αυτες τις μερες, πριν καν ανακοινωθει το X. Ηθελα απο παλια να το παιξω αλλα με ειχε κουρασει ειδικα το γεγονος οτι ηθελε να πατας συνεχεια ctrl για run. Τωρα το παιζω με unofficial patch που συν των αλλων προσφερει και auto run.

                              Εθιστικοτατο παιχνιδι, δυσκολο και τεραστειο, εχω κλεισει κανα 20ωρο και ακομη ξυνω την επιφανεια.

                              Do a barrel roll!

                              Comment


                              • Den hksera pou na valw afto to video, opote to afinw edw epeidh einai awesome

                                "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                                But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                                Kindred, this blade and I.
                                "

                                "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                                Greek Gaming Videos
                                Greek Final Fantasy Forum

                                Comment

                                Working...
                                X