Announcement

Collapse
No announcement yet.

Competitive Gaming

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • O καλύτερος τελικός στην ιστορία του παιχνιδιού. Απλά ανατριχιαστικά τα τελευταία δευτερόλεπτα.

    Comment


    • Καθόμουν κι έβλεπα τους τελικούς του evo για να περάσει η ώρα και δεν μπορώ να διαλέξω ποιος ήταν ο χειρότερος. Αυτός του MK ή του Injustice; Εμετός και οι δύο.

      Comment


      • best

        marvel
        sf4
        kof13

        αλλα ειμαι προκατειλημμένος καθως σε αυτα τα 3 εχω καει

        Comment


        • Νόμιζα ότι δεν έπαιζες KOF. Ή ήταν το ΧΙΙ;

          Comment


          • οχι παιξει αρκετο kof13 αλλα σε καμια περιπτωση οσο τα αλλα δυο απλα λογω ελλειψης ενδιαφεροντος απο αλλους εδω στην ελλαδα το σταματησαμε (εχει και κακο online), επισης εχω να αγγιξω sf4 κανα χρονο, αλλα παρακολουθω οσα tournaments γινονται και αρκετα streams για να ειμαι ''updated'' σε νεα setups, για την ακριβεια μονο umvc3 παιζω συστηματικα απο fgs τον τελευταιο χρονο (και λιγο divekick γιατι εχει γελιο)

            ισως το ξαναπιασω τωρα που θα κυκλοφορησει στο stream το kof13 μιας και λενε οτι θα εχει καινουργιο netcode, γενικα παντως θελει πολυ αφοσιωση το kof δεν ειναι καλη επιλογη για καποιον να ξεκινησει αν δεν εχει παιξει αλλα fightings

            το injustice εχει μπει πολυ δυνατα στο fgc, ειναι πολυ αξιολογο fighting και ειναι οτι πρεπει για να αρχισει καποιος να παιζει σε competitive lvl

            Comment


            • Παιδιά ξέθαψα ένα παλιό στικάκι και λώ να το βάλω για ΜΚ στο pc... Εσείς με τι σετάρισμα θα παίζατε στα κουμπιά;


              Originally posted by Raf
              Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

              Comment


              • θες σιγουρα το κουμπι της αμυνας σε καλη θεση γιατι θα ειναι το κουμπι που θα πατας περισσοτερο στο mk

                το mk παιζεται πολυ καλα με pad παντως, απ'οσο γνωριζω δεν υπαρχει καποιο standard layout στο mk με stick οποτε βαλτο οπως σε βολευει

                το default ειναι αυτο παντως

                LP, HP, Throw, Tag
                LK, HK, Block, Change stance

                Comment


                • Ναι το ξερω, απλα θα δινω το pad στην κοπελια μου και μου περισσευει αυτο
                  Originally posted by Raf
                  Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                  Comment


                  • μερικα απο τα top hype moments του φετινου evo


                    [YOUTUBEHD]PPPe2qbF3dQ[/YOUTUBEHD]

                    Comment


                    • Originally posted by Somari View Post
                      Παιδιά ξέθαψα ένα παλιό στικάκι και λώ να το βάλω για ΜΚ στο pc... Εσείς με τι σετάρισμα θα παίζατε στα κουμπιά;


                      Ομολογώ ότι δεν γνώριζα την ύπαρξη αυτού του θέματος.

                      Εγώ στη θέση σου θα το έπαιζα με οποιοδήποτε anime FG. Παίζω το ΜΚ με το χειριστήριο. Τα παλιά της τριλογίας τα έπαιξα με το fightstick. Θυμάμαι τα παλιά ΜΚ είχαν το σετάρισμα των παρακάτω κουμπιών:

                      HP BLK HK
                      LP --- LK

                      Στα άλλα ανάλογα το παιχνίδι τα αλλάζω.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ωραίος ο παίχτης, απάντηση μετά από 4μιση χρόνια
                        Originally posted by Raf
                        Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                        Comment


                        • sigpic

                          Comment


                          • Η Riot του League of Legends αναπτύσσει fighting και FPS game.

                            Στο σημείο που παίζει το stream δείχνει και αντίστοιχα πλάνα:
                            'Project L' was glimpsed during the League of Legends 10th Anniversary celebrations.
                            The illusion of free will is an illusion.

                            Comment


                            • Και Card game αναπτύσσει, το οποίο είναι ήδη διαθέσιμο (όχι το κανονικό release) και φαίνεται πολύ ενδιαφέρον και ικανό να εκθρονίσει το hs.

                              Comment


                              • Originally posted by sub_zero View Post
                                Και Card game αναπτύσσει, το οποίο είναι ήδη διαθέσιμο (όχι το κανονικό release) και φαίνεται πολύ ενδιαφέρον και ικανό να εκθρονίσει το hs.
                                Legends of runeterra, ηδη ειναι νουμερο ενα στο twitch αλλα νομιζω σημερα αρχισε να γινετε διαθεσιμο? Εχει την riot απο πισω και ειναι polished, οποτε ισως γινει το next big thing στα ccg's, αν και για εμενα το MtG arena ειναι σε πολυ καλο δρομο.

                                Comment

                                Working...
                                X