Announcement

Collapse
No announcement yet.

Πόσο ερωτικός είστε, vol.2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Βγήκα καμένος. Δεν εκπλήσσομαι.
    "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

    Comment


    • #17
      ROFL
      β)Μαζι με 2-3 ρεμαλια φιλους σας διαφευγετε της προσοχης των δασκαλων σας και επισκεπτεστε κοντινη γειτονια οπου εχετε ακουσει οτι βρισκεται το τοπικο μπουρδελο. Φτανετε απ'εξω και χαχανιζετε για 3 ωρες. Αποχωρειτε τρεχοντας και γελωντας πολυ δυνατα
      γ)Οταν ξυπναει την κοιτατε στα ματια και της λετε "Θεε μου, επιτελους, τα ματια σου ανοιξαν, πιο δυνατα κι απ'τον ηλιο το φως τους,πιο γλυκια κι απ'το μελι η μορφη σου, εσυ, μοναδικη της χαρας μου αιτια, εσυ, μονη της ευτυχιας αφορμη"
      Τελειωνοντας τη φραση ξεσπατε σε λυγμους.[/b]
      εδώ ας πούμε τι μπορούσε να επιλέξει ο μέσος έλληνας;
      ενταξει το test ειναι respect!!!

      -Edit:
      Βγήκα
      Περισσοτερα Β
      Λιγουρης
      Οι ικανοτητες σου ως εραστης ειναι ιδιαιτερες. Η θεληση υπαρχει. Ωστοσο εχεις προβλημα στην εφαρμογη. Εισαι αυτο που θα λεγαμε υπερενθουσιωδης. Βλεπεις και ορμας. Αποτελεσμα? Μηδεν. Στερεισαι τακτ. Η υπερβολικη σου αμεσοτητα,οπως και η μουρη σου, τρομοκρατουν. Η λυση? Σακουλα?
      Μoto: Γιουρια στον ταβλα με τα λιγουρια.

      τώρα θα γίνω emo και θα κλέω ως αύριο...

      Comment


      • #18
        Στα σοβαρα δε χρειαζεται να κανω τεστ για να δω ποσο ερωτικος ειμαι.Με το καταλληλο ατομο θα ειμαι σιγουρα.Και ρομαντικος μεχρι αηδιας και τρυφερος και τα παντα.Με τις υπολοιπες αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχ χχαααχα χα χα χα χα χαχ ααααχ χααααααααααααααααααααααα!!! :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_twisted:
        Ground_Zero:

        Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

        Comment


        • #19
          ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ ΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧ ΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧ..*





          Aπίστευτο. Απλά. Teh. Ownage ντε , πώς το λένε;

          PS: Kαι, όχι, δεν μου φάνηκε καθόλου πρόχειρο. Και, ναι γέλασα ίσως, λιγότερο σε διάρκεια αλλά με μεγαλύτερη
          ένταση από το προηγούμενο (όλη η πολυκατοίκια με άκουσε, αν έρθουν να ζητήσουν τα ρέστα, σε δίνω στεγνά.)




          [*συνεχίζεται στο άπειρο]
          "All art is at once the surface and symbol. Those who go beneath the surface do so at their peril."

          Comment


          • #20
            μπορω να πω οτι εψυχαγογηθειν καλως με τουτο το κατασκέυασμα!!!
            μπορω να πω οτι το δ με αντιπροσωπευει αριστα ωσαν μοναδικο κ ξεχωριστο ον
            I like walking in the rain cause noone can see my crying

            Comment

            Working...
            X