Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gears of War 3 Insane 4 player co-op

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gears of War 3 Insane 4 player co-op

    Ο τίτλος τα λέει όλα.Για να βλέπω συμμετοχές.

    Με κάθε συμμετοχή θα ανανέωνω το ποστ.


    Συμμετοχές:

    1)Altair
    2)wesker
    3)nooto
    4)I Have No Equal


    Κλείσαμε. (?)
    Carpe diem

  • #2
    δεν το εχω τελειωσει ακομα μπηκα chapter 5, μολις τελειωσω ειμαι μεσα

    Comment


    • #3
      Ναι και εγω στο τελος του 5oυ act ειμαι, το τελειωνω και ειμαι μεσα!

      Comment


      • #4
        Έλα μάγκες,μια θέση έμεινε.ΙΗΝΕ;

        Πείτε και ώρες που μπορείτε.

        Εγώ μπορώ όλο το πρωί μέχρι τις 14:00,και μετά από τις 20:00-22:30.Από τις 00:30 μέχρι τις 05:40 είμαι πάλι διαθέσιμος.
        Carpe diem

        Comment


        • #5
          Ειμαι chapter 4 ακομα για αυτο δεν ειπα.. Αν δεν εχετε βρει αλλο μεχρι να το τελειωσω ειμαι μεσα.

          Comment


          • #6
            καλα και εγω ειμαι λιγο φλου αμα κατσει η φαση στο xbl εχει καλος δεν μπορω να υποσχεθω μερες και ωρες sorry altair αν ψαχνεις συγκεκριμενα ημερομηνιες βγαλτε με απο την λιστα

            Comment


            • #7
              Παιδιά ήρεμα.Μαζευόμαστε 4 άτομα και το πάμε χαλαρά.Δεν μας κυνηγάει κανείς.ΙΗΝΕ αν δεν έχουν πρόβλημα και τα παιδιά περιμένουμε.;)
              Carpe diem

              Comment


              • #8
                Βασικα το τελειωσα. Και εγω σαν τον vaynard ειμαι δεν εχω standard ωρες που μπορω αλλα μπαινω συχνα live..

                Comment


                • #9
                  Καλά παίδες,μην αγχώνεστε,σιγά σιγά θα το πάμε,χαλαρά.ΙΗΝΕ σε βάζω στην 4άδα ε;
                  Ξεκινάμε αύριο πχ;Στις 8 το απόγευμα είναι καλά;
                  Carpe diem

                  Comment


                  • #10
                    Μου glitchare το παιχνιδι μαλλον. το τελειωσα κανονικα και δεν μου ανοιξε το insane ουτε το achievement πηρα wtf?

                    Comment


                    • #11
                      Τι να σου πω,δεν ξέρω.Εμένα μου ξεκλείδωσε κανονικά το Insane.Θα πω κάτι μάλλον άκυρο,αλλά ποτέ δεν ξέρεις.Όταν ξεκίνησα τον τίτλο,είδα ότι και του Bart του λείπανε κάποια Single player achievements τα οποία κανονικά έπρεπε να έχει μιας και είχε προχωρήσει αρκετά.Απ'όσο είδα είχε λιώσει στο multi βέβαια.Δεν ξέρω,μήπως είναι κάποιο glitch κι έχει να κάνει με το αν έπαιζες Multi κατά τη διάρκεια του single;Δεν έχω ιδέα,αλλά ας μας το επιβεβαιώσουν κι άλλοι αν είναι που έχουν τελειώσει τον τίτλο.Εγώ δεν έχω βάλει καθόλου multi,μόνο single και πήρα κανονικά τα achievements.Και το τελείωσα στο normal όπως κι εσύ.
                      Carpe diem

                      Comment


                      • #12
                        Απλα εγινα disconnect απο το live την ωρα που επαιζα και δεν το ειχα καταλαβει, δεν ξερω αν παιζει ρολο. Εκανα continue το campaign και το ξανατελειωσα και παλι τιποτα...

                        Comment


                        • #13
                          Τι να σου πω ρε,δεν ξέρω.Αν κι εφόσον δεν βιάζονται οι άλλοι,περιμένουμε πάντως,μην αγχώνεσαι.
                          Carpe diem

                          Comment


                          • #14
                            Ναι παιδια μην τρελενεστε και εγω στο χαλαρο ειμαι. Απο βδομαδα μπαινει και ο Ren στο παιχνιδι αποτι ειδα οποτε μπορουμε να μιλησουμε και για Horde κλπ.

                            Εγω παντως ειμαι ανοιχτος σε ωραριο κλπ απλα απο βδομαδα θα μπορω κυριως βραδια. Απο πλευρας χρονου παντως προσωπικα θα ασχολουμαι με το παιχνιδι για πολυ καιρο ακομα οποτε να ξερετε οτι ειμαι παντα μεσα.

                            Comment


                            • #15
                              Καλά κι εγώ,ο μόνος λόγος που βιάζομαι είναι γιατί πίστευα ότι μετά δεν θα βρίσκω άτομα.Χαίρομαι που είμαστε και οι 4 χαλαροί.
                              Πέρα από Insane,όποιος μπει για multi ας πει καμιά κουβέντα εδώ τι ώρα θα μπει,μήπως μπω κι εγώ.
                              Carpe diem

                              Comment

                              Working...
                              X