Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ευκαιρίες! The Bargain Hunter's Thread

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Super Meat Boy Anniversary Bundle

    • Aquaria
    • BIT.TRIP BEAT
    • Bit.Trip Beat Soundtrack
    • BIT.TRIP RUNNER
    • Bit.Trip Runner Soundtrack
    • Braid
    • Braid Soundtrack
    • Gish
    • Half-Life 2
    • Machinarium
    • Machinarium Soundtrack
    • Super Meat Boy
    • Super Meat Boy Soundtrack
    • VVVVVV
    • World of Goo

    22,59€



    Steam is the ultimate destination for playing, discussing, and creating games.
    There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
    Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

    Comment


    • Γιατί να είναι τέτοια υπηρεσία η Steam, γιατί;

      Τα περισσότερα από αυτά τα έχω (τι τα περισσότερα, 3 δεν έχω μόνο), οπότε δε θα πάρω, αλλά μιλάμε για εξαιρετικές εκπτώσεις. Πριν λίγες ημέρες αγόρασα το Aquaria για το iPad 2, οπότε δε νομίζω να ξαναδώσω 4€.

      Ταυτόχρονα με όλα αυτά έχουν σε προσφορά το Magicka με όλα τα DLCs στις 4.24 λίρες. Μπορείς να το κατεβάσεις και να το παίξεις δωρεάν μέχρι το τέλος της Κυριακής, οπότε αν μου αρέσει θα το πάρω.

      Πολύ εύκολα πάει το χέρι στο buy, αυτή η steam μας κακομαθαίνει .

      Comment


      • Λογικά κάποια στιγμή θα σκάσει το Meat Boy σε Humble Bundle pack για ψίχουλα, όμως τελικά υπέκυψα και το αγόρασα μισοτιμής από το Steam. Ίσως να τσιμπήσω τη retail έκδοση κάποια στιγμή στο μακρινό μέλλον, όταν μου το επιτρέπουν περισσότερο και τα οικονομικά μου. Τα 7€ ήταν οριακά όσα μπορούσα να ξοδέψω για ένα παιχνίδι αυτή τη στιγμή. Εξ' άλλου δε με χαλάει αν ξέρω πως τα παραπάνω λεφτά που τυχόν θα δώσω κάποια στιγμή θα πάνε σε developers όπως η Team Meat.

        Αύριο ξεκλειδώνει και το Super Meat World για όλους, αναμένεται κάψιμο υπέρτατου βαθμού. Το μόνο πρόβλημα τώρα είναι πως μάλλον δεν μπορώ να κάνω import την 100% πρόοδό μου από το κατεβασμένο παιχνίδι που είχα μέχρι στιγμής Αλλά οκ, δεν πειράζει, υγεία.

        PK World - Τα πάντα για Disney comics!

        Comment


        • Duke Nukem Forever: Balls of Steel Edition (Xbox 360)
          30 ευρω - http://www.zavvi.com/games/platforms.../10355974.html

          Comment


          • Ουτε για σουβερ για ουισκι το cd του Duke.-

            Ε Evans, μπορεις να παρεις αυτο το πακετο για μενα και να μου το κανεις gift και να σε δωσω τα λεφτα;
            :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

            Comment


            • Ουτε για σουβερ για ουισκι το cd του Duke.-
              Για τι ποτό ενδείκνυται;
              Originally posted by Squall Leonhart
              I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
              Originally posted by 丹野
              Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
              Originally posted by Ryu_gr
              υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

              Comment


              • Zelda SS - 24 GBP @ Amazon (3rd party seller)

                Wtf, εντυπωση μου κανει.. Καλα θα ηταν κατευθειαν μεσω Amazon, αλλα και παλι..

                Comment


                • Humble Introversion Bundle



                  • Uplink
                  • Darwinia
                  • Multiwinia
                  • DEFCON

                  Και κλασικά αν δώσετε πάνω από τον μέσο όρο (3,5$ αυτή τη στιγμή) παίρνετε και τα:

                  • Aquaria
                  • Crayon Physics Deluxe

                  Ξεκίνησε σήμερα και ισχύει όπως και τις άλλες φορές για 14 ημέρες.

                  Pay what you want. Support charity. Get awesome games.

                  PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                  Comment


                  • Τεραστιο παιχνιδι το Uplink, παρτε το bundle μονο γι' αυτο.

                    Comment


                    • Το πλαίσιο έχει μερικές προσφορές για XBOX360 ελέω Χριστουγέννων, ρίξτε μια ματιά εδώ.

                      PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                      Comment


                      • To xbox με τον 250gb HDD στα 219e ειναι καλη ευκαιρια..

                        Comment


                        • Οταν το Amazon μεχρι πριν 1 βδομαδα σου δινε το ιδιο XBOX με Halo: CE, 12 months Gold (τα 2 τελευταια δωρεαν) για 169 λιρες δυσκολα. Τωρα κανει 189 νομιζω, αλλα και παλι....
                          Επισης με 20 λιρες επιπλεον σου δινουν ενα απο τα νεα A-class games (Skyrim, FIFA, GOW3, FM4, BF3 κτλ).

                          Btw PES 12 20 GBP, Uncharted 3 25 GBP @Zavvi.
                          BOMBA-TON.

                          Comment


                          • Στελνει κονσόλες το Amazon?? Ειχα την εντυπωση οτι δεν στελνουν..

                            Comment


                            • Στελνει, τσαμπα κιολας.

                              Comment


                              • Νομίζω δε στέλνει τέτοια πακέτα εκτός Αγγλίας. Αξίζει πάντως και με το παραπάνω.

                                Comment

                                Working...
                                X