Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ευκαιρίες! The Bargain Hunter's Thread

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Χρόνια πολλά σε ολους! Δεν προλάβαμε τπτ αλλα χαλαλι πέσαμε διάνα σε retro!!
    «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

    Comment


    • Εγω προλαβα 2 pro και 2 joy con pair στη Τσιμισκή και μετά απο μια ωρα που ξαναπηγαμε τα χαν παρει
      Do a barrel roll!

      Comment


      • Δεν πρόλαβα να το βάλω και εξαφανίστηκε η συλλεκτική. Για την ιστορία, έκανε περίπου 40 ευρώ.
        Αχχχχ αν ήμουν Αθήνα ή Πάτρα θα τα είχα εξαφανίσει όλα.

        Comment


        • Buy your favourite games on Voidu, the store with the best prices for Steam, Origin, UPlay, Epic Games, Rockstar and many more. Instant delivery!

          Comment


          • Download the best classic and new games on Windows, Mac & Linux. A vast selection of titles, DRM-free, with free goodies and 30-day money-back guarantee.


            Τσαμπε Unreal Gold

            Comment


            • FREE Hacknet Deluxe

              Hacknet - Deluxe contains the following content: Hacknet base game Hacknet Official Soundtrack Hacknet is an immersive, terminal-based hacking simulator. Dive down a rabbit hoIe as you follow the instructions of a recently deceased hacker, whose death may not have been the accident the media reports. Using old school command prompts and real hacking processes, you'll solve the mystery with minimal hand-holding, and a rich world full of secrets to explore. Bit, a hacker responsible for creatin...

              Comment


              • 10€ και τα τρία games για 2 μέρες:

                Mad Max
                Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition
                Batman: Arkham Origins

                The illusion of free will is an illusion.

                Comment


                • Νταξει τοσο φθηνα ξεφτυλιζεται η βιομηχανια, ζητω οι ακριβες τιμες των κονσολων!
                  Do a barrel roll!

                  Comment


                  • Witcher 3 GOTY - 14 EUR
                    FF XII Steelbook 13 EUR
                    FF XV Royal Edition 18 EUR

                    Ολα στο Amazon.de και για PS4.
                    Υπο αλλες συνθηκες θα εμπαινα στον πειρασμο, αλλα πλεον δεν παιζω αλλα κι αλλα, ποσο μαλλον ολα αυτα που 200 ωρες δε θα μου φτασουν :/.
                    Μεταξυ των 3 για καποιο λογο βεβαια νομιζω πως αν εβλεπα ενα αυτο θα ηταν το FF XII καλως ή κακως.

                    Comment


                    • Επίσης να προσθέσω πως λόγω Ε3 τρέχουν πολλές καλές προσφορές σε παιχνίδια για πλει4. Είναι διαθέσιμες τόσο ψηφιακά όσο και στα καταστήματα.

                      God of War 50
                      Wipeout collection 20
                      Nioh 20
                      Ratchet and Clank 20
                      Uncharted 4 20
                      Uncharted collection 20
                      1 year plus 42

                      Πάρα πολύ καλές τιμές, προσωπικά τσίμπησα ένα χρόνο για το πλας. Θα με έψηνε και το Nioh αλλά σκέφτομαι το άπειρο inventory management που απαιτείται και ξενερώνω ελαφρώς.


                      Tidy!

                      Do not blame me.Blame yourself or God.
                      In Matsuno we trust.

                      Comment


                      • Witcher 3 GOTY - 14 EUR
                        FF XII Steelbook 13 EUR
                        FF XV Royal Edition 18 EUR
                        Απο αυτα τα 3 παντως θα σου προτεινα να δεις το W3. Δυστυχως εμενα μου πηρε 200 ωρες απο μονο του και καταλαβαινω οτι ακουγεται τρομακτικο νουμερο (αυτος ειναι ο λογος που και εγω παροτι ειχα την GOTY απο το 2016, ασχοληθηκα φετος και εχοντας στο μυαλο μου οτι υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα να το παρατησω λογω διαρκειας) ωατοαο ειναι παιχνιδι που πραγματικα αξιζει να το δεις λογω του brute force quality overkill που κανει . Μπορεις να το πας οσο χαλαρα θες και πιστυεω οτι δεν θα αισθανθεις οτι σε παει πισω απο καποιο αλλο game που θα ηθελες να δεις, καθολη τη διαρκεια που θα ασχοληθεις μαζι του. Γενικοτερα αν μου ελεγε καποιος οτι θελει να δει μονο εναν τιτλο απο αυτη τη γενια θα του προτεινα το W3, οχι γιατι προκειται για κατι επαναστατικο που προχωραει το μεσο αλλα επειδη προκειται για ενα love letter σε οποιον ανθρωπο αγαπα το gaming και κατα μια εννοια φερει πανω του μεγαλο κομματι απο την ιστορια του gaming.


                        Το ΧΙΙ επισης μου ειχε παρει 200 ωρες την εποχη που το ειχα παιξει στο ps2 και επισης αξιζει ειδικα σε περιπτωση που δεν εχει ασχοληθει (δεν θυμαμαι να σου πω την αληθεια). Το XV ειναι αρκετα μικροτερο, εχει αρκετα θεματα αλλα προσωπικα ειναι απο τα αγαπημενα μου FF, μπορει να μην του φαινεται απο τα trailers αλλα εχει παρα πολυ καλη αισθητικη και πολυ καλο σεναριο και χαρακτηρες (ειδικα ο ''κακος'' μπαινει ανετα στους καλυτερους που εχει δειξει η σειρα). Τελος εχει bs που ειναι οτι κοντινοτερο στην ενωση του action με το turn based και γενικα θα ελεγα οτι παροτι flawed, ειναι μια παρα πολυ καλη εμπειρια και θα το εβαζα ανετα μεσα στα ''καλα'' επεισοδια της σειρας.
                        Last edited by nooto; 10-06-2018, 07:29 PM.

                        Comment


                        • Τσαμπα Layers of Fear

                          Layers of Fear is a first-person psychedelic horror game with a heavy focus on story and exploration. Players take control of a painter whose sole purpose is to finish his Magnum Opus. The player must navigate through both a constantly changing Victorian-era mansion and ghastly visions of the painter’s fragile and crumbling psyche.

                          Comment


                          • 1 TB, not bad
                            Log into Facebook to start sharing and connecting with your friends, family, and people you know.


                            Do a barrel roll!

                            Comment


                            • Originally posted by Ramparter View Post
                              1 TB, not bad
                              Log into Facebook to start sharing and connecting with your friends, family, and people you know.



                              Comment


                              • Μουντιαλ φιλε, τι pubg
                                Do a barrel roll!

                                Comment

                                Working...
                                X