Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ευκαιρίες! The Bargain Hunter's Thread

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • <div class='quotetop'>(XenoVagrant &#064; Jul 4 2008, 11&#58;09 PM) [snapback]31288[/snapback]</div>
    Παρε κι ενα PS3 με το MGS και θα εισαι κομπλε.
    Τωρα που πηρες φορα ποιος σε πιανει .
    [/b]

    δεν το θέλω το MGS.το έχω ήδη.αν μιλούσαμε για το MGS4 τότε κάτι γινόταν.
    Carpe diem

    Comment


    • sorry για το double post αλλά τώρα το θυμήθηκα.βρήκα τα ff tactics advance & donkey kong king of swing 15 ? έκαστο σε τοπικό βίντεο κλαμπ καινούρια.αξίζει;
      Carpe diem

      Comment


      • Καλα ειναι, παρε.

        Comment


        • oblivion goty & orange box με ψήνουνε πολύ άγρια.

          καλά ρε.εσύ δεν ήσουνα Πάτρα;
          [/b]
          Πριν μια εβδομαδα γυρισα ηρακλειο(τελος off-topic),αμα ομως δεις τι παιχνιδια εχει στον κοτσοβολο,στειλε μου κανα pm,μπορει να κανω τηλεφωνικη παραγγελια .

          Comment


          • γιατί δεν το κάνεις μόνος σου;

            οκ θα σου στείλω.

            πάντως ο κωτσόβολος βλέπω τελευταία κάνει καλές κινήσεις.όχι όπως παλιά που όποτε πήγαινα έλεγα ότι δεν θα ξαναπάω με τέτοιες τιμές.
            έλα να γίνουν κι άλλες τέτοιες κινήσεις.
            Carpe diem

            Comment


            • Το King of Swing μη το παρεις, δεν αξιζει.
              Do a barrel roll!

              Comment


              • Το play εχει Medal of Honor Heroes 2 για Wii 25?. Καλο bargain πιστευω. Θα το επαιρνα αλλα ειπα να μη κανω αλλες αγορες για το καλοκαιρι εφ&#39;οσον ειμαι καλυμμενος.
                Do a barrel roll!

                Comment


                • Αυτό που γουστάρω σε αυτό το forum είναι ο συγχρονισμός. Όλοι παίξαμε μαζί τα Phoenix Wright 2,3, Apollo Justice, όλοι παίξαμε μαζί το Layton και τώρα όλοι δηλώσαμε αποχή από τις αγορές. Τελικά είμαστε όντως το t3h forum .

                  Comment


                  • Nα κάνετε να κάνετε.Εγώ συνεχίζω μόνος.Stockpiling forever... (άσχετο,δεν περιλαμβάνονται και πολλά games μέσα)
                    «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                    Comment


                    • Αυτό που γουστάρω σε αυτό το forum είναι ο συγχρονισμός. Όλοι παίξαμε μαζί τα Phoenix Wright 2,3, Apollo Justice, όλοι παίξαμε μαζί το Layton και τώρα όλοι δηλώσαμε αποχή από τις αγορές. Τελικά είμαστε όντως το t3h forum .
                      [/b]
                      Αποχή με αγορά ps3?


                      Nα κάνετε να κάνετε.Εγώ συνεχίζω μόνος.Stockpiling forever... (άσχετο,δεν περιλαμβάνονται και πολλά games μέσα)
                      [/b]

                      Comment


                      • Οντως ρε Evans, εσυ τι αλλο να παρεις πια....
                        Do a barrel roll!

                        Comment


                        • Καλά παιδιά η οικονομική κατάσταση στην οποία βρίσκομαι τώρα είναι τελείως lol μην το ψάχνετε .

                          Η αποχή ήρθε μετά την αγορά του PS3 και θα κρατήσει τουλάχιστον μέχρι μέσα Σεπτεμβρίου. Εδώ δεν έτρεξα να αγοράσω phantom hourglass τα 15?, τι μου λέτε τώρα .

                          Comment


                          • Το παιχνίδι αυτό δεν αξίζει ούτε 15 ευρώ :icon_twisted:
                            Πάρ&#39;τα σουβλάκια καλύτερα.
                            https://www.emulator-zone.com
                            I am an iteration closer to my desired solution!
                            The World Ends With You

                            I will wipe out the Belmonts from the face of earth!
                            Castlevania Lords of Shadow

                            I am Wowser, King of the Woopa Twoopa and ruler of the Shroom Kingdom
                            Hyperdimension Neptunia

                            Comment


                            • Para eise ipervolikos

                              Comment


                              • Το παιχνίδι αυτό δεν αξίζει ούτε 15 ευρώ :icon_twisted:
                                Πάρ&#39;τα σουβλάκια καλύτερα.
                                [/b]
                                Εδώ θίγονται άλλα θέματα, άσε το παιχνίδι.

                                Σουβλάκι=ξύλινο λεπτό ματσούκι με κομμάτια κρέατος
                                Καλαμάκι=αυτό που πίνουμε τον καφέ etc
                                Σάντουιτς=πίτα/ψωμάκι με ό,τι θες μέσα

                                Έτσι για να μπαίνουν τα πράγματα στη θέση τους .

                                ΥΓ: Είπα να κάνω copy/paste εκείνο το cult post που είχα κάνει στο gamepro, αλλά θα πήγαινε πολύ.

                                Comment

                                Working...
                                X