Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ευκαιρίες! The Bargain Hunter's Thread

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Λολ.. δε παιζει να δουμε κανενα απο τα 2 σεναρια imo.
    Η MS δεν εχει απολυτως τιποτα να κερδισει απο μια τετοια επιλογη..

    Comment


    • #32
      Πάντως απο οτι φαίνεται δεν έχει κανένα πρόβλημα να βγάλει Blu-Ray add-on για το κουτί.

      http://www.eurogamer.net/article.php?article_id=90300

      Comment


      • #33
        Υup.. σαν εξτρα μπορει να βγαλει ο,τι θελει αλλα το built in drive δεν εχει λογο να το αλλαξει.

        Comment


        • #34
          lol.ξέρω ότι εδώ βάζουμε προσφορές κτλ αλλά ήθελα κάπου να το βάλω αυτό, κι ας είναι λίγο οφ τόπικ.δείτε μόνο σε τι κατηγορία βρίσκομαι...

          http://www.e-shop.gr/search_main.phtml?cat...y=FPS&table=PSP

          και δεν είναι μόνο αυτό.
          έχω βρει κι άλλα λάθη.
          Carpe diem

          Comment


          • #35
            Το πλαίσιο έχει κάποιες ωραίες προσφορές για 360 και pc.
            Altair έχει το limited Mass Effect στα 60euro ;)

            Comment


            • #36
              για καθε SEGAκια που σεβεται τον εαυτο του ;)
              http://www.play-asia.com/paOS-13-71-8y-49-...al-70-1zp6.html

              edit: λογω λανθασμενου link

              Comment


              • #37
                Το πλαίσιο έχει κάποιες ωραίες προσφορές για 360 και pc.
                Altair έχει το limited Mass Effect στα 60euro ;)
                [/b]
                ναι ρε,για τόσο πήγα να το πάρω και μου είχανε πει ΛΑΘΟΣ.τα ΖΩΑ.δε βαριέσαι.θα πάρω τηλ να το επιβεβαιώσω μην τρέχω πάλι σα μλκς.σ'ευχαριστώ.
                Carpe diem

                Comment


                • #38
                  halo 3 legendary edition από 120€, 90 και τώρα 70 στο πλαίσιο. Αφιερωμένο στα collector-victims .

                  Comment


                  • #39
                    Eσένα περιμέναμε. ;) Να'ταν κι άλλο.
                    «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                    Comment


                    • #40
                      Προσωπικα δεν υπηρχε περιπτωση να περιμενω απο τις 26/9/2007 μεχρι τωρα μηπως και επεφτε η τιμη της Legendary Edition. Τωρα επι του θεματος,το πλαισιο Θεσσαλονικης γενικα βγαζει στην τιμη των 5 ευρω διαφορους τιτλους για ΧΒΟΧ συστηματικα.Μη φανταστειτε κανενα Stranger's Wrath αλλα κατι στο επιπεδο του Black πολυ πιθανον.
                      <div align="center">

                      "Strive For Improvement Through Every Day To Become The Best You Can"</div>

                      Comment


                      • #41
                        Εγω ακομα εξακολουθω να πιστευω πως ειναι η επιτομη της κακογουστιας και του "σου τρωω τον ελευθερο χωρο χωρις λογο" concept... αμερικανοι.. it figures.

                        Comment


                        • #42
                          Και το περιεχόμενο είναι λιγότερο ουσιαστικό από αυτό της limited .

                          ((Κράνος < my space) & (2nd pointless essentials < artbook)) = true









                          (το βλέπω το μάτι του burai να γυαλίζει )

                          Comment


                          • #43
                            70 για τη limited πάντως δεν έδινα...&#39;Οπως και 120?,τα οποία θεωρώ υπερβολικά για τη legendary.69 ok,δεν έχω πρόβλημα,αλλά 120 no way...btw το κράνος που επιτέλους το είδα από κοντά μετράει άσχημα.

                            To artbook το έχει στο DVD,αλλά οκ σε δύο χρονάκια θα πέσει η limited στα 20-30 όπως του Halo 2.Ειδικά στο 2,πιο εύκολα έχεις τη limited παρά την κανονική (αν και εγω έχω την κανονική )

                            Eμμένω στην άποψη,που είχα διατυπώσει και παλιότερα πως η legendary θα μπορούσε να είναι καλύτερη για τόσα χρήματα,αλλά αν έχεις να διαλέξεις ανάμεσα σε Halo 3 regular(70?),limited(55?) και legendary(69?),ε,δε θέλει και τρελή σκέψη.

                            EDIT:Παρόμοια θεωρώ πανάκριβη τη collector&#39;s του Assassin&#39;s Creed.Δε λέω καλό το αγαλματάκι και τα extras αλλά 100?,mehhh.Τώρα αν την έβρισκα 50? ενώ το game έκανε 60(κλασικά price drops σε stock απούλητο)θεωρώ πως και πάλι θα ήταν καλή τιμή...Damn,πρέπει να το δοκιμάσω το game.Μάλλον ενοικίαση κάποια στιγμή
                            «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                            Comment


                            • #44
                              Κατ&#39;αρχας δε νομιζω πως ο ογκος της συγκεκριμενης εκδοσης ειναι τετοιος που θα περιοριζε τη δυνατοτητα κινησης μεσα στο σπιτι καποιου.Ημαρτον,ξερω πως καποιοι απο εσας που χρησημοποιειτε τετοια επιχειρηματα εχετε παρομιες αν οχι και πιο ογκωδεις εκδοσεις τιτλων (ποσοι εχουν το Half-Life 2 collector&#39;s πχ?) μεσα στο σπιτι σας.Δευτερον artbook υπαρχει στη Legendary edition και τριτον εμενα μου φαινεται πως απλα οι ανθρωποι το κανουν συνηθεια να εκμηδενιζουν τα πραγματα τα οποια θα τους εβαζαν σε καποιο κοπο για να τα αποκτησουν μονο και μονο για να μη μπουν στη διαδικασια να πουν:"το εχασα αυτο το κομματι,κριμα αλλα τι να κανουμε?"Ο,τι δε φτανει η αλεπου κτλ που λεμε.Τωρα αν για τον Α ή Β λογο δεν εχεις το απαραιτητο παθος με τη σειρα ωστε να επενδυσεις τοσα χρηματα ή δε σε ενδιαφερουν τετοιου ειδους αντικειμενα in general αυτο ειναι αλλο ζητημα αλλα δε νομιζω οτι ισχυει και σε πολλες περιπτωσεις εδω μεσα...
                              <div align="center">

                              "Strive For Improvement Through Every Day To Become The Best You Can"</div>

                              Comment


                              • #45
                                .. απλα δε θελω κατι που συμφωνα με το γουστο μου ειναι κακογουστο.
                                Επισης οντως λογω περιορισμενου χωρου αποφευγω ογκωδη περιττα πραγματα... το εχω ξανακανει και απο εκει και περα ας πιστευει ο καθενας ο,τι νομιζει.

                                Κατα τ&#39; αλλα μπορεις να εισαι πιο συγκρατημενος στις εικασιες σου γιατι αυτα τα περι αλεπουδων ειναι way too far fetched.

                                Στο κουτι της legendary χωραει ολοκληρη κονσολα ξερω γω.

                                Επισης τον Masterchief σαν design τον θεωρω τελειως uninspired, ποσο μαλλον το κρανος του.

                                Μια γνωμη ειναι και τιποτα παραπανω βεβαια οποτε get over with it.

                                Comment

                                Working...
                                X