Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ευκαιρίες! The Bargain Hunter's Thread

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • wat? τεσπα παλι ακριβο, θελω wii u σ αυτη τη τιμη :p
    Do a barrel roll!

    Comment


    • Originally posted by Ramparter View Post
      wat? τεσπα παλι ακριβο, θελω wii u σ αυτη τη τιμη :p
      https://www.youtube.com/watch?v=2Z4m4lnjxkY ?

      Comment


      • Περαν την πλάκας τωρα, το γεγονός οτι βγαίνουν διαφορετικές εκδόσεις του ίδιου παιχνιδιού σε κονσόλες της ίδιας εταιρείας, αποδεικνύει ποσο παρωχημένη ειναι η έννοια της κονσόλας πλεον, συγκριτικά με τους υπολογιστές.

        Let the argument begin, δε θα πω κατι αλλο γιατι σε αυτο το φορουμ υπαρχει υπερβολική μεροληψία, αλλα ειμαι σιγουρος οτι αρκετοί θα σκέφτονται ακριβως το ιδιο.

        Υγ: βεβαια αν οντως κυκλοφορήσει, θα το αγορασω :Ρ .

        Comment


        • Shop the Nintendo Switch console now on Zavvi UK. Get the latest gaming experience from Nintendo.

          Rayman Legends Wii U 16€
          Do a barrel roll!

          Comment


          • FF13 LR £15:
            Buy cheap video games, consoles and accessories for PlayStation 5, Xbox Series X, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, from The Game Collection. Shop today for reliable, FREE UK delivery!


            Daily deal που ληγει σε λιγο... price drop σε χρονο 0, S-E seal of approval κι ετσι.

            Comment


            • Στο amazon.co.uk έχει σε τιμές γύρω στο 20ευρο όλα τα Atelier για ΠΣ3.Θα τα χτύπαγα,αλλά το πιθανότερο είναι ότι δε θα τα παίξω ποτέ.Θα μπορούσα να τα πάρω για συλλογή,αλλά δεν έχω λεφτά.
              Carpe diem

              Comment


              • Pay what you want. Support charity. Get awesome games.

                Και εκεί που πιστεύαμε ότι τα είχαμε δει όλα... Το καινούριο bundle αποτελείται από 14 ημερήσια bundle... To πρώτο από deep silver.... Το μόνο που "φοβάμαι" είναι ότι θα βγάζουν πράγματα που είχαν βγάλει και στο παρελθόν. Π.χ το τρέχον το έχω αυτούσιο νομίζω εκτός του riptide το οποίο την πρώτη φορά ήταν μόλις είχε κυκλοφορήσει και το είχαν ακριβά ενώ τώρα το έχουν ρίξει στα 9 δολάρια.

                Comment


                • Θα αναστενάξει η πιστωτική!!!
                  I'm back bitches... Version 2.0

                  Το νέο forum για το αυτοκίνητο: PetrolHeads

                  Comment




                  • Τσαμπα το battlefield 3 στο origin για λιγο καιρο, μεχρι τις 3 Ιουνιου.

                    Comment


                    • Tα 3 πρώτα Thief για λιγότερα από 6 δολάρια, όχι και άσχημα...

                      Επίσης tex murphy bundle...

                      Comment


                      • Στο humble bundle έχει τα shadowrun kai expansion για περίπου δέκα ευρώ και τα δύο μαζί. Πολύ καλή τιμή.


                        Tidy!

                        Do not blame me.Blame yourself or God.
                        In Matsuno we trust.

                        Comment


                        • Deus έχεις κάποιο link? Δεν τα βρίσκω.
                          Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                          Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                          Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                          Comment


                          • Originally posted by Titus View Post
                            Deus έχεις κάποιο link? Δεν τα βρίσκω.
                            titus το έχει και στο gog για κάνα 2ωρο ακόμα στα 5 δολάρια μόνο το παιχνίδι το κανονικό. Εγώ τσίμπησα τα thief και το Oddworld το πρώτο για 1,5 δολάριο, δεν με χάλασε

                            Comment


                            • Τσίμπησα κι εγώ τα Thief.
                              Carpe diem

                              Comment


                              • Ουπς όταν έγραψα το νέο δεν πρόσεξα ότι μετά από λίγο έλειψε η προσφορά.Λάθος μου.

                                Στο steam πάντως ξεκίνησε το summer sale και έχει τα 2 shadowrun για περίπου 12 ευρώ.


                                Tidy!

                                Do not blame me.Blame yourself or God.
                                In Matsuno we trust.

                                Comment

                                Working...
                                X