Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ευκαιρίες! The Bargain Hunter's Thread

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Α ρε Παίχτη,να είχες ασχοληθεί κιόλας με όσα αναφέρεις πριν αρχίσεις να εκτίθεσαι,καλά θα ήταν.
    Carpe diem

    Comment


    • Originally posted by Altair View Post
      Α ρε Παίχτη,να είχες ασχοληθεί κιόλας με όσα αναφέρεις πριν αρχίσεις να εκτίθεσαι,καλά θα ήταν.
      Αυτό... Είμαι σίγουρος ότι δεν τα έχεις παίξει. Τέλος, δεν νομίζεις πως θα ήταν καλό εσείς οι της νιντεντο να συμφιλιωθείτε επιτέλους με την σονυ και τα franchises της; Υπάρχουν σειρές που είναι πάρα πολύ hardcore ξέρεις και θέλει τρελή εξάσκηση για να παίξεις καλά.

      Τα χαλο πάντως είναι όντως παιχνιδ'άρες και με βάθος που δεν βρίσκεις σε άλλα shooters αλλά προσωπικά δεν έχω όρεξη να ασχοληθώ άλλο με την σειρά, έχει κάνει τον κύκλο της για εμένα.


      Tidy!

      Do not blame me.Blame yourself or God.
      In Matsuno we trust.

      Comment


      • Originally posted by Altair View Post
        Α ρε Παίχτη,να είχες ασχοληθεί κιόλας με όσα αναφέρεις πριν αρχίσεις να εκτίθεσαι,καλά θα ήταν.
        Δεν εκτίθεμαι καθώς αναφέρω τι προτιμώ!Για να προτιμήσω να παίξω halo αντί για όλα τα παραπάνω κάτι λέει.Σαφώς και έχω έρθει σε επαφή μαζί τους και δεν με κέντρισαν για να ασχοληθώ οπότε κοίτα τον εαυτό σου και άσε εμένα!
        Nintendo I.D.: paixtis
        3ds friend code: 2664-2347-7128

        Comment


        • Έχεις ασχοληθεί τόσο που έχεις τελειώσει κάνα τίτλο;Γιατί εγώ μπορεί να έχω τελειώσει ένα τίτλο Ζέλντα και να έχω προχωρήσει άλλα δύο,αλλά δε θεωρώ ότι έχω ασχοληθεί με τη σειρά και μπορώ να εκφέρω γνώμη.
          Carpe diem

          Comment


          • Πάμε παρακάτω στο thread.Δεν καταλαβαινόμαστε..
            Nintendo I.D.: paixtis
            3ds friend code: 2664-2347-7128

            Comment


            • Lolololololololol
              Do a barrel roll!

              Comment


              • Originally posted by paixtis View Post
                Πάμε παρακάτω στο thread.Δεν καταλαβαινόμαστε..
                Προφανώς μπορείς να γουστάρεις ελεύθερα ότι θέλεις, αλλά όταν χαρακτηρίζεις ανάλαφρα τα παιχνίδια μίας εταιρείας, της οποίας φανς υπάρχουν εδώ μέσα, ε είναι επόμενο να λάβεις απάντηση. Απλό είναι, αν εγώ έλεγα ότι τα παιχνίδια της νιντεντο είναι softcore και casual το ίδιο θα έκανες και εσύ. Πάμε παρακάτω όπως είπες.


                Tidy!

                Do not blame me.Blame yourself or God.
                In Matsuno we trust.

                Comment


                • Απο χτες τρεχει ενα εξαιρετικο bundle στο https://www.humblebundle.com/

                  1$

                  Steamworld Dig
                  Hammerwatch
                  Gunpoint

                  Beat the average ειναι τωρα στα 7.89$ (~6€)

                  Τα προηγουμενα+
                  Gone Home
                  Papers Please
                  LUFTRAUSERS
                  +εξτρα παιχνιδια σε μια βδομαδα

                  10$ (~7.80€)

                  Τα προηγουμενα+
                  Prison Architect


                  To πρωτο tier δεν θελει και πολυ σκεψη νομιζω, το gunpoint εναι πολυ ωραιο παιχνιδι και σιγουρα αξιζει 1$
                  Και το beat the average εχει εξαιρετικα παιχνιδια και αυτο.

                  Comment


                  • Κωδικος Wind Waker HD 10€ εδω: http://www.gameover.gr/forum?view=to...id=21&id=54028
                    Do a barrel roll!

                    Comment


                    • Στο steam τσάμπα για μία μέρα το payday. Πατάς install τώρα και το έχεις για πάντα. Το 1 δεν το έχω παίξει αλλά το 2 το έχω λιώσει, μην το χάσετε
                      Επίσης παίζει καλούτσικη προσφορά για τα tomb raider

                      Comment


                      • Thanks! Θα του ρίξω μια ματιά. Δωρεάν το δίνει μέχρι τις 19 Οκτωβρίου πάντως.
                        Πω ρε τί installs είναι αυτά; Είχα αφήσει τα PC games όταν ήθελαν 5GB ξέρω 'γω, τώρα αντρικά 30GB!
                        The illusion of free will is an illusion.

                        Comment


                        • Για πάντα είναι, για 3 μέρες είναι κάτι άλλα (10) που δίνει επίσης τώρα.

                          Comment


                          • Α ώπα, νόμιζα ήταν το Pay 2. Αααλλαγή installation λοιπόν.
                            The illusion of free will is an illusion.

                            Comment


                            • Metal Gear Rising: Revengeance - Limited Edition, X360, 26 ευρώ.
                              Η φιγούρα φαίνεται καλή.

                              The illusion of free will is an illusion.

                              Comment


                              • Δεν έρχεται Ελλάδα, είχα προσπαθήσει να το πάρω τις προάλλες :/

                                Comment

                                Working...
                                X