Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ευκαιρίες! The Bargain Hunter's Thread

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Σάντουιτς=πίτα/ψωμάκι με ό,τι θες μέσα
    [/b]
    *Bangs head on wall*



    Έχω ακούσει και την λέξη γυρόπιτα από κρητικό αν ενδιαφέρεται κανείς.


    Comment


    • Απλως σουβλακια ειπε ο ανθρωπος κι οτι καταλαβαινει ο καθενας στη γλωωσα του, εσυ αντε παρε ενα ξυλο με κομματια κρεατος επανω, εγω θα χτυπησω μια πιτα με τζατζικακι, πατατουλες και κρεατακι.
      Do a barrel roll!

      Comment


      • whoa whoa I'm joking don't shoot .

        ΥΓ: Άντε ρε που δεν έχετε μπουγάτσα με τυρί. Ούτε καν να την κόβετε δεν ξέρετε . Τα έχουμε πει, Θεσσαλονίκη στο φαϊ >> Αθήνα xD .

        Comment


        • Καλα κι εγω αστειευομαι, σιγα μην επαιρνα ποτε σουβλακι χωρις κρεμμυδι.

          EDIT
          Loggo βουρ στο plaisio τωρα, δινουν το Nights 15€
          Do a barrel roll!

          Comment


          • To play-asia εχει πολυ καλες προσφορες κοιταχτε εδω

            http://www.play-asia.com/paOS-17-71-2-74-1qs-49-en.html

            Comment


            • Folklore στο πλαίσιο 10?.

              Πήγα σήμερα και ρώτησα και όταν άκουσα αυτήν την τιμή δεν άντεξα... Αθέτησα μία υπόσχεση, αλλά ένιωσα ότι έπρεπε .

              Comment


              • Εκπτωσεις στο πλαισιο και η Legendary edition του Ηalo 3 30 ευρωπουλα!

                Comment


                • LOL απλά
                  «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                  Comment


                  • LOL απλά
                    [/b]

                    Απο 130 σε 30.Στο τελος θα σε πληρωνουν για να τα ξεστοκαρουνε!!!!! :icon_twisted:

                    Comment


                    • <div class='quotetop'>(greengr &#064; Jul 15 2008, 12&#58;58 PM) [snapback]32757[/snapback]</div>
                      Εκπτωσεις στο πλαισιο και η Legendary edition του Ηalo 3 30 ευρωπουλα&#33;
                      [/b]

                      Carpe diem

                      Comment


                      • Εμ αυτά παθαίνεις όταν παίρνεις ένα παιχνίδι 7-9 μήνες πριν αγοράσεις την κονσόλα. Το αστείο είναι ότι και τώρα που την έχεις δεν το έχεις τερματίσει .

                        Αναμενόμενο ήταν να πέσει κι άλλο. Μέχρι και τα μαγαζιά σουτάρουν αυτό το "συλλεκτικό" κομμάτι .

                        Περιμένετε ένα μήνα ακόμα να το πάρετε από τους κάδους σκουπιδιών έξω από τα μαγαζιά.

                        Comment


                        • ότι θέλεις λες;το έχω τελειώσει εδώ και 2 μήνες.τώρα το έχω αρχίσει και στο heroic co-op.
                          Carpe diem

                          Comment


                          • Αναμενόμενο ήταν να πέσει κι άλλο. Μέχρι και τα μαγαζιά σουτάρουν αυτό το "συλλεκτικό" κομμάτι

                            Περιμένετε ένα μήνα ακόμα να το πάρετε από τους κάδους σκουπιδιών έξω από τα μαγαζιά.[/b]
                            Ελλάδα την παρήγγειλαν πολλοί και αθέτησαν τις παραγγελίες,δικαιολογημένα,γιατί 120?-130? δεν τα δίνεις εύκολα.Γενικά πάντως έχει πέσει κατακόρυφα η τιμή της και στο εξωτερικό εκεί στα 60-80.

                            Anyway επειδής κι εγώ νωρίς το πήρα στα 70?,δεν το έχω μετανιωσει μιας και προσωπικά το θεωρώ ok έκδοση αλλά όχι για 130?-ήταν υπερτίμηση.Όπως δε θεωρώ δικαιολογημένα και τα 70? για τη δήθεν limited.

                            Το έχω πει και στο gp forum.Το "συλλεκτικό" είναι σχετικό.Αν εμένα μου αρέσει το game και η έκδοση(στην προκειμένη το κυριότερο)ποσώς με νοιάζει η συλλεκτικότητα.Btw Mass Effect CE 35? στο plaisio...Ίσως το τιμήσω ευτυχώς που δεν το είχα πάρει day one όπως σκεφτόμουν

                            EDIT:

                            Folklore στο πλαίσιο 10?.

                            Πήγα σήμερα και ρώτησα και όταν άκουσα αυτήν την τιμή δεν άντεξα... Αθέτησα μία υπόσχεση, αλλά ένιωσα ότι έπρεπε[/b]
                            Evans,οι υποσχέσεις είναι για να σπάνε σαν τις αποκλειστικότητες ένα πράγμα

                            Το Folklore μάλλον είχε ξεμείνει μιας και το plaisio δεν το αναφέρει καν στο net.
                            «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                            Comment


                            • Το έχω πει και στο gp forum.Το "συλλεκτικό" είναι σχετικό.Αν εμένα μου αρέσει το game και η έκδοση(στην προκειμένη το κυριότερο)ποσώς με νοιάζει η συλλεκτικότητα.Btw Mass Effect CE 35? στο plaisio...Ίσως το τιμήσω ευτυχώς που δεν το είχα πάρει day one όπως σκεφτόμουν[/b]
                              Σκέψου το για τη συλλεκτική του Mass Effect. Βρίσκεις την κανονική έκδοση στα 15? καινούρια. Εγώ θα προτιμούσα την απλή έκδοση πάντως.

                              Comment


                              • Είναι δώρο

                                Εγώ δε θα τα έδινα έχω χαλάσει μια 300άρα τον τελευταίο 1 μήνα. :blink:
                                «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                                Comment

                                Working...
                                X