Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ευκαιρίες! The Bargain Hunter's Thread

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Ποσο πιο κατω να παει πλεον το Blur... Ψηνεται κανας αλλος; Λενε πως σε multi η ολη εμπειρια απογειωνεται - πρεπει να μετραει παρα πολυ.

    Οσοι δεν το εχουν δει παρακαλουνται να τσεκαρουν το ντεμο ΑΣΑΠ.
    Εγω χαλαρα μεσα αν δω πως υπαρχουν και αλλοι ενδιαφερομενοι.

    Comment


    • Originally posted by Xeno View Post
      http://www.zavvi.com/games/platforms.../10052850.html

      Ποσο πιο κατω να παει πλεον το Blur... Ψηνεται κανας αλλος; Λενε πως σε multi η ολη εμπειρια απογειωνεται - πρεπει να μετραει παρα πολυ.

      Οσοι δεν το εχουν δει παρακαλουνται να τσεκαρουν το ντεμο ΑΣΑΠ.
      Εγω χαλαρα μεσα αν δω πως υπαρχουν και αλλοι ενδιαφερομενοι.
      Μέσα με τα 1.000 !

      Comment


      • Τι θα γίνει τώρα ρε μάγκες;Θα με ψήσετε για racing;
        Carpe diem

        Comment


        • Εγώ έχω ήδη κάνει τις επιλογές μου για το τι racing θα παίξω . Σε δύο βδομάδες πιστεύω ότι θα είμαι complet. Το Blur αργότερα σε PS3.

          Comment


          • Πολλα racing μαζι σιγουρα δεν ειναι ευκολο να παιξει κανεις. Εμενα η ψηφος μου παει στα πιο φουτουριστικα συνηθως, αντε και στα arcade.
            To Blur ειναι μια καλη μεση λυση, αν και για την ωρα και το Wipeout μια χαρα με καλυπτει, αλλα δε βλεπω να ψηνεται κοσμος για online.

            Για το Blur παλι δε βλεπω ιδιαιτερη προθεση (α ρε Bart αντε να δουμε μηπως πειστει κανας αλλος).
            Στο τελος μαλλον στο SSF4 θα καταληξω παλι, τι ωραια που ειναι εν τελει τα games με devoted fanbase..

            Comment


            • Την ιδέα για nba jam την έχεις εγκαταλείψει εντελώς δηλαδή;

              Comment


              • Εμένα πάλι το Blur δε μου έκανε ποτέ εντύπωση- από την περίόδο που διάβαζα τα previews στο Edge. Mario Kart με κανονικά αυτοκίνητα? Μπορεί να είναι/ θεωρείται επιτυχημένο, σούπερ κτλ αλλά δεν μπορώ στην ιδέα να οδηγώ Audi και να δέχομαι πυρά από τον ανταγωνισμό. Επίσης το νέον περιτύλιγμα μου φέρνει σε "κ***φτιαγμένο ρε μ***** το φιατάκι πάμε παραλιακη για κόντρα" αισθητική που ακόμη και στο underground, midnight club με απωθούσε Δε θα αισθανθούμε και ένοχοι αν δεν το αγοράσουμε πια...

                Need for Speed: Hot Pursuit για μένα σε καλή τιμή.- ( δεν υποστηρίζει τιμόνι τελικώς )

                Hideo περιμένω feedback για GT 5 με τιμόνι και τα ρέστα ;)

                EDIT:

                Δεν ξερω αν υπάρχει σχετικό θέμα αλλά ορίστε και το review του Eurogamer για το NBA Jam
                As a self-confessed computer nerd who never actually owned a console until the original PlayStation, back in 1993 I was…


                Καλά λόγια λέει αλλά μέσες άκρες παράπονα γιατί έπρεπε να βγει xbla etc και όχι full retail με αμφιλεγόμενες προσθήκες...
                «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                Comment


                • Sub δεν απορριπτω το Jam αλλα για μια τετοια προχειροδουλεια ουτε 20ε δε δινω.
                  Συντομα θα πεσει κι αλλο οποτε ισως κανω την κινηση. Το θεμα ειναι να ξερω πως θα χω φιλους να παιζω offline αλλα και online.
                  Αν δω πως ψηνεται κοσμος τοτε εννοειται πως θα γουσταρω, παντως αυτο το παιχνιδι μονο σε 4πλο δειχνει ποσο καλο ειναι.

                  Comment


                  • Πηγαίνετε όσοι είστε από Θεσσαλονίκη να πάρετε το Deus Ex(PC) από το Saturn. To πήρα έναντι των 2 ευρώ μόνο!!!

                    Έχει κι άλλες προσφορές για πάντα από 2 ευρώ ως 15 ευρώ! Έχει και το Wii 100 ευρώ το απλό!
                    sigpic

                    Comment


                    • @Burai: Εμείς είπαμε GT5 με Logitech Driving Force GT, τα υπόλοιπα δε μας ενδιαφέρουν . Aν όλα πάνε όπως τα υπολογίζω, σε μία βδομάδα από τώρα θα λιώνουμε. Headset μένει μόνο :xp: .

                      Από εκεί και ύστερα προφανώς και δε θα παίξω πολλά racing μαζί (πώς βγήκε αυτό το συμπέρασμα κι όλας δεν καταλαβαίνω ). Σίγουρα όμως το Blur ούτε καν μπαίνει σε λίστα υποψηφιότητας για τεστάρισμα 5 λεπτών όταν υπάρχει GT5 και δυνατότητα τιμονιέρας. Ελπίζω να παιχτεί πολύ multi με Dj, Burai, Hideo .

                      Comment


                      • Halo Reach Limited Edition +800 microsoft points γύρω στα 40 ευρώ από game.co.uk
                        http://www.game.co.uk/Games/Xbox-360/Shooter-First-Person/Halo-Reach-Limited-Edition-with-Xbox-Live-800-Points-Card/~r352796/

                        Και η super OMG very very very limited edition Legendary στα 75-80 ευρώ στο ίδιο κατάστημα
                        http://www.game.co.uk/Games/Xbox-360/Shooter-First-Person/Halo-Reach-Legendary-Pack/~r348692/?s=halo


                        Comment


                        • Και η super OMG very very very limited edition Legendary στα 75-80 ευρώ στο ίδιο κατάστημα
                          Ξεκινήσαμε .

                          Comment


                          • Μακάρι

                            Είναι μεγάλο Win να πάρεις τέτοιο τούβλο συσκευασία με 20-30 ευρώ


                            Comment


                            • Πιο ελκυστική είναι πάντως η Limited δεδομένου ότι παίρνεις 800 ποντάκια και τα ίδια περιεχόμενα με την Legendary πέραν του αγάλματος. Πάντως γενικά το GAME τέτοια "τούβλα" δεν τα στέλνει Ελλάδα. Είχα δοκιμάσει να πάρω παλιότερα τo Pandora's Box και είχα φάει πόρτα xD
                              «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                              Comment


                              • Metroid: Other M και Sin and Punishment 2 15 λιρες εκαστο στο Amazon.
                                Pricematching FTW, τα βαλε χθες το Play.com σε αυτες τις τιμες και σημερα το Amazon εκανε με τη μια pricematch.
                                Παλια δεν τα καναν αυτα, αλλα τωρα σαν να πηραν μπρος για τα καλα - πολλα καλα deals τελευταια και μαζι με το free shipping (για orders ανω των 25 λιρων) ανεβαινουν αρκετα στην εκτιμηση μου.

                                Μου περναει απο το μυαλο να παρω κανα παιχνιδι στο Wii, φετος εχω παιξει αρκετα παιχνιδια εκει και δεν εχω αγορασει ουτε ενα .

                                Comment

                                Working...
                                X