Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ευκαιρίες! The Bargain Hunter's Thread

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Υπάρχει We sing Robbie Williams 2 ???? 2 μάλιστα????
    Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

    Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

    Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

    Comment


    • Θα σε απογοητευσω, ειναι το ιδιο game απλα το 2 bundle εχει μεσα 2 μικροφωνα.
      Do a barrel roll!

      Comment


      • Δεν ειναι ακριβως bargain αλλα το Team Fortress 2 ειναι διαθεσιμο στο Steam τσαμπα για μια βδομαδα - προωθηση για το επομενο μεγαλο free update του παιχνιδιου την Πεμπτη. Επισης η τιμη του γενικα ειναι πολυ χαμηλη πλεον, 8€. Ψηθειτε για λιγο free καψιμο on line.

        Nine distinct classes provide a broad range of tactical abilities and personalities. Constantly updated with new game modes, maps, equipment and, most importantly, hats!
        Do a barrel roll!

        Comment


        • Steam is the ultimate destination for playing, discussing, and creating games.


          Τρέξτε τώρα, γιατί κάνουν της πουτάνας προσφορές! Εγώ τσίμπησα το Recettear, το Indle RPG.
          sigpic

          Comment


          • Fallout 3 New Vegas 360, PS3

            12,5€ στο play

            φλερταρω ασχημα...
            Do a barrel roll!

            Comment


            • Εγώ προσπαθώ να πάρω αυτό το @#$@#% Bit trip runner από τη steam και μου βγάζει ένα internal error...

              Comment


              • Originally posted by Ramparter View Post
                Fallout 3 New Vegas 360, PS3

                12,5€ στο play

                φλερταρω ασχημα...

                ουτε καν, μονο pc το new vegas, πολλα bugs glitches στις κονσολες, στο ps3 που το εχω ακομα περιμενω κανα patch για να το παιξω σαν ανθρωπος

                Comment


                • Originally posted by Ramparter View Post
                  Fallout 3 New Vegas 360, PS3

                  12,5€ στο play

                  φλερταρω ασχημα...
                  Δε φλερτάρεις εδώ, έχεις ήδη κανονίσει πρώτο ραντεβού με τη κοπέλα και με τη δίδυμη αδερφή της για μένα.

                  Πάρε δυο τώρα πριν φάμε χυλόπιτα.
                  There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                  Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                  Comment


                  • Έχετε πάρει είδηση όλοι φαντάζομαι οτι το Steam έχει 10ήμερο ΤΡΕΛΩΝ προσφορών.
                    Ενδεικτικά:
                    Batman AA: 3,75E
                    FarCry 1, 2: 7,5E
                    Left 4 Dead 2: 3,75E
                    Torchlight: 3,5E
                    GTA IV+DLCs: 7,5E

                    Μου έχουν βγει τα μάτια με τις τιμές που έχουνε.

                    Comment


                    • ChrisTop, τους έδωσα ήδη την είδηση προ ημερών και την έχει αντιληφθεί ολόκληρη η κοινότητα! Δες 2-3 σελίδες πίσω που τους ανακοίνωσα το νέο αυτό.
                      sigpic

                      Comment


                      • Το L4D2 το τσιμπησα.

                        Δειτε αυτο το site: http://www.steamgamesales.com/

                        Εχει λιστα με ολα τα deals του Steam, στο ιδιο το steam πολλα μπορει να τα προσπερασετε.

                        edit
                        χμμ δε δουλευει το link, χτες δουλευε, απ' το gaf το πηρα
                        Do a barrel roll!

                        Comment


                        • Δουλεύει κανονικά σε μένα. Πολύ καλό...

                          Comment


                          • Τελευταια μέρα προσφορων στο Steam | store.steampowered.com

                            Portal 2 - 18,99€ -50%
                            Magicka - 3,39€ -66%
                            Valve Complete Pack * - 44,96€ -79%

                            και πολλά άλλα


                            * ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ:
                            Counter-Strike, Counter-Strike: Condition Zero, Counter-Strike: Condition Zero Deleted Scenes, Counter-Strike: Source, Day of Defeat, Day of Defeat: Source, Deathmatch Classic, Half-Life, Half-Life 2, Half-Life 2: Deathmatch, Half-Life 2: Episode One, Half-Life 2: Episode Two, Half-Life 2: Lost Coast, Half-Life Deathmatch: Source, Half-Life: Blue Shift, Half-Life: Opposing Force, Half-Life: Source, Left 4 Dead, Left 4 Dead 2, Portal, Portal 2, Ricochet, Team Fortress 2, Team Fortress Classic
                            Do a barrel roll!

                            Comment


                            • για να κανω mia noob ερωτηση, επειδη απο το stream δεν εχει κατσει να κανω αγορα, χθες που πηγα να μπω να παρω τιποτα, στο checkout μου εβγαλε ναι μεν αν θελω να χρησιμοποιησω καποια καρτα η paypal κτλ, αλλα μου ζητησε να συμπληρωσω και φορμα με στοιχεια κτλ, για ποιο λογο? digital δεν ειναι η παραδοση η στελνουνε και τα κουτια?

                              πειτε λιγο τι παιζει

                              Comment


                              • Ίσως φταίει ότι έπρεπε να μπεις στο steam, όχι στο stream
                                Originally posted by Raf
                                Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                                Comment

                                Working...
                                X