Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ευκαιρίες! The Bargain Hunter's Thread

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Καλά οι αναγνώστες του PC master αμφιβάλλω αν ενδιαφερόταν για σοβαρή κριτική. Χομπίστες ήταν, είναι και θα είναι και το περιοδικό συντηρεί ένα σχετικό χαρακτήρα εδώ και πολλά χρόνια, κάτι που για μένα μόνο καλό είναι. Κρίνοντας με βάση αυτό, δε νομίζω ότι κάποιος έχει να προσάψει κάτι αρνητικό στον Τσουρινάκη.

    Comment


    • Altair τρέχα! Νομίζω το ήθελες σε retail αλλά ακόμα κι έτσι σου έρχεται λουκούμι!

      Download the best classic and new games on Windows, Mac & Linux. A vast selection of titles, DRM-free, with free goodies and 30-day money-back guarantee.


      Προσφορά 5 δολλάρια το Witcher 1: Enhanced Edition στο GOG.

      Έφυγες.
      Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

      Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

      Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

      Comment


      • Μα το θέλω RETAIL!!!
        Δε βαριέσαι.Θα το τιμήσω.Thanks Titus.

        edit:το τσίμπησα.
        Carpe diem

        Comment


        • Vita + free 8gb memory card + 1 game (συγκεκριμενες επιλογες π.χ. Rayman / Lumines κτλ) για 215ε στο γερμανικο Αμαζον (199 χωρις παιχνιδι).
          Καλα παει το θεμα, λογικα ειναι το καλυτερο deal της αγορας.

          Comment


          • Epic Bomba το Vita, bitter tears για τα fanboys.
            Do a barrel roll!

            Comment


            • Τελευταιο offtopic απο μενα για Τσουρινακη: και μονο το γεγονος οτι εβαλε πανω απο 90% στον τραγελαφο που ονομαζεται "Συννωμοσιες" απλα και μονο επειδη ηταν ελληνικο παιχνιδι, με εκανε να χασω πασα μα πασα ιδεα για αυτον.
              Αλήθεια τις Συνωμοσίες τις έχει παίξει κανείς; Δε λέω πως είναι καλό παιχνίδι αλλά όλοι το θάβουν και κανείς που ξέρω δεν το έχει παίξει.
              Originally posted by Squall Leonhart
              I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
              Originally posted by 丹野
              Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
              Originally posted by Ryu_gr
              υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

              Comment


              • Το παραπανω Vita deal τωρα στα 199ε με την 8αρα καρτα μνημης και 1 παιχνιδι.

                Comment


                • Μήπως να πάρω ένα δεύτερο;

                  Comment


                  • 5,60 ευρώ το Bastion στο Steam μέχρι την Πέμπτη.

                    Τεράστια παιχνιδάρα, σχεδόν τσάμπα, τι να λέμε τώρα, ΤΡΕΧΤΕ!!!
                    Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                    Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                    Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                    Comment


                    • Το οποιο Bastion με τον Chrome το παιζεις τσαμπανταν on line, ετσι;.. Εεεεετσι.....
                      :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                      Comment


                      • Τι εννοεις τσαμπα; Πληρωνεις κανονικα (και παραπανω προφανως) για να κανεις unlock το trial που ειναι δωρεαν.

                        Comment


                        • Indeed, το είχα δοκιμάσει τον περασμένο Σεπτέμβριο. Παίζει πολύ καλά πάντως.

                          Comment


                          • Και εγω ειχα δοκιμασει το free trial πριν αποφασισω που θα το παιξω, σιγουρα το πληρωνεις το full.

                            Comment


                            • Το πλαίσιο,σε μια μοναδική επίδειξη κατανόησης και παρακολούθησης της κίνησης της αγοράς videogames,σταματάει στην ουσία να δουλεύει το 3ds θεωρώντας το ξεπερασμένο και μη κερδοφόρο(για να καταλάβετε ούτε καν στα ράφια έχουν 3ds και παιχνίδια για αυτό στα καταστήματα της Θεσσαλονίκης!)και δίνει όσο όσο ορισμένα παιχνίδια.Είδα ότι δίνουν το ocarina of time στα 20 ευρώ και το shinobi στα 15.Όσοι πιστοί...


                              Tidy!

                              Do not blame me.Blame yourself or God.
                              In Matsuno we trust.

                              Comment


                              • To Πλαισιο σταματησε γενικοτερα να συνεργαζεται με τη Nortec.
                                Για να το θεσω αλλιως δεν ειναι θεμα 3ds, ειναι θεμα Nintendo πλεον .

                                Comment

                                Working...
                                X