Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ευκαιρίες! The Bargain Hunter's Thread

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Groupees is a digital bundle marketplace for software, games, music, elearning, and any type of downloadable assets — benefiting climate change charities.


    Τελειωνει σε 6.5 ωρες,το βαζω μαλλον πολυ αργα αλλα πηρα το aztaka και επαιξα 3 ωρες κιολας και μου φανηκε πολυ καλο οποτε ειπα να το προτείνω.

    Καθε παιχνιδι ειναι 0.75$ περιπου και φτιαχνεις εσυ το bundle,μετα απο ενα σημειο εχεις μια μικρη εκπτωση μεχρι να τα επιλεξεις ολα.

    Comment


    • Οποιος θελει γιαπωνεζικα παιχνιδια υπαρχει ενα νεο bundle εδω,τα 2 πρωτα εχουν steam keys και steam trading cards.

      Groupees is a digital bundle marketplace for software, games, music, elearning, and any type of downloadable assets — benefiting climate change charities.

      Comment


      • Pay what you want. Support charity. Get awesome games.


        the humble origin bundle

        Dead Space 1
        Burnout Paradise Ultimate Box
        Crysis 2 Maximum Edition
        Mirror's Edge
        Dead Space 3
        Medal of Honor

        BTA:
        Battlefield 3
        Sims 3 starter pack

        Τα BTA και dead space 3 δεν ειναι steam,αλλα και παλι μιλαμε για ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ bundle!!!!

        Και το πιο σπουδαιο?ΟΛΑ τα λεφτα πανε σε charity.Τρελαθηκε η ΕΑ? Η απλα ειναι ενα super promotion για το origin.


        Comment


        • Επισης η ΕΑ ανακοινωσε σημερα οτι games που αγοραζεις απο origin εχεις μια μερα για να τα πουλησεις πισω με πληρες refund.
          Do a barrel roll!

          Comment


          • To the moon 2 ευρώ στο steam

            Comment


            • Samsung OLED TV: Best picture we've ever seen


              ενταξει δεν το λες και ευκαιρια..(η μηπως το λες? γιατι ο ανταγωνιστης εχει παρομοια στα 15000$)



              9000$....να βαλουμε οι συνηθεις υποπτοι του forum το κατιτις να την παρουμε?

              Comment


              • Αλήθεια; Απο όλα τα θέματα έβαλες 9κ τηλεόραση στις ευκαιρίες;...
                Γαμώ την κρίση δηλαδή...

                Comment


                • Βγήκε το καινούργιο Humble Indie Bundle με top τίτλους για όποιον ενδιαφέρεται.

                  Humble Indie Bundle 9
                  Pay what you want. Support charity. Get awesome games.



                  1. Trine 2: The Complete Story
                  2. Mark of the Ninja
                  3. Brütal Legend
                  4. Eets Munchies Beta

                  Bonus
                  5. FEZ
                  6. FTL: Faster Than Light

                  There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                  Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                  Comment


                  • Ουτε δεκαρα στον developer του FEZ, κατα τα αλλα ειναι καλο bundle..

                    Comment


                    • Έχουν ξεφύγει οι τύποι. Τα δύο πρώτα τα έχω, αλλά προφανώς το τσίμπησα για τα υπόλοιπα.

                      Πάντως τελευταία δεν ξέρω κατά πόσο μιλάμε για σωστή τακτική. Χτες για παράδειγμα έδωσα 12$ για ένα indie παιχνίδι που βγαίνει μεθαύριο και σε σχέση με τέτοιες προσφορές προφανώς φαντάζει "ακριβό". Θέλω δε θέλω επηρεάζομαι και σταδιακά σχηματίζω την εντύπωση ότι το 10 ευρώ για ένα indie παιχνίδι είναι πλέον πολλά, ενώ στην πραγματικότητα δεν είναι.

                      Originally posted by i Have no Equal View Post
                      Ουτε δεκαρα στον developer του FEZ, κατα τα αλλα ειναι καλο bundle..
                      Για ποιο λόγο;

                      Comment


                      • Originally posted by Spahar View Post
                        Έχουν ξεφύγει οι τύποι. Τα δύο πρώτα τα έχω, αλλά προφανώς το τσίμπησα για τα υπόλοιπα.

                        Πάντως τελευταία δεν ξέρω κατά πόσο μιλάμε για σωστή τακτική. Χτες για παράδειγμα έδωσα 12$ για ένα indie παιχνίδι που βγαίνει μεθαύριο και σε σχέση με τέτοιες προσφορές προφανώς φαντάζει "ακριβό". Θέλω δε θέλω επηρεάζομαι και σταδιακά σχηματίζω την εντύπωση ότι το 10 ευρώ για ένα indie παιχνίδι είναι πλέον πολλά, ενώ στην πραγματικότητα δεν είναι.



                        Για ποιο λόγο;
                        10$ δεν ειναι πολλα αλλα οταν παιζουν τετοια bundle και Steam offers συχνα δεν αξιζει να το παιρνεις full price εκτος αν θες να το παιξεις αμεσα..

                        Για το ragequit που εκανε απο το FEZ 2 και επειδη πολυ την ειχε δει με προσβλητικές δηλωσεις και αλλα τετοια..

                        I wasn't going to do a story on this because it doesn't deserve one... heck, Fez 2 doesn't deserve this but it's out of the hands of gamers. In the most simplest way possible... Fez 2 has been cancele



                        Ο τυπος δεν ηταν καλα στα μυαλα του τι να πω..

                        Comment


                        • Τον γνώρισα απο κοντα πάντως και ηταν φυσιολογικός, ισως να ξεφεύγει στα Ίντερνετς . Πάντως παρόλο που κι εγω δεν τον παω μια, υο fez ειναι όντως καλο, αν και υπερεκτιμημενο οσο δεν παει.

                          Comment


                          • Ναι ισως τα εκανε και για publicity αλλα παντως FEZ 2 δεν εχει, επικο ragequit εκανε.. Το πηρα και εγω το bundle για το Mark of the Ninja περισσοτερο..

                            Comment


                            • Μπα, άκυρος ειναι, αν δεις τι έλεγε στο indie game the movie θα καταλάβεις. Drama queen για τα καλα .

                              Comment


                              • Το πακέτο είναι τούμπανο, είχα καιρό να αγοράσω Humble Bundle και περίμενα το Fez. Τον τύπο κι εγώ δεν τον πάω μία, όμως αν δεν αγόραζα παιχνίδια όσων δεν γούσταρα προσωπικά, δεν θα είχα σχεδόν τίποτα Με ενδιαφέρει το παιχνίδι, όχι το πόσο βλαμμένος είναι ο δημιουργός του

                                Πολύ κομπλέ πάντως, Brutal Legend, Fez, Trine 2 και Mark of the Ninja τα ήθελα πολύ, τι να λέμε τώρα. Επίσης δείτε πως περιμένουμε κι άλλα παιχνίδια εν καιρώ, τα οποία θα τα πάρει τσαμπέ όποιος δώσει πάνω από τον μέσο όρο.

                                EDIT
                                Συν Brutal Legend και Trine soundtracks, Trine e-book και ξεχωριστά Steam keys για το κάθε παιχνίδι για ανταλλαγές κλπ. Που ακόμα και όλα τα steam keys να δώσεις, σου μένουν οι DRM free εκδόσεις για να παίζεις όσο και όποτε γουστάρεις, τι άλλο να ζητήσει κανείς με 3,5€;

                                PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                                Comment

                                Working...
                                X