Announcement

Collapse
No announcement yet.

[ΠΩΛΗΣΗ]Παιχνίδια παντός κονσολών

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [ΠΩΛΗΣΗ]Παιχνίδια παντός κονσολών

    Πωλούνται τα παρακάτω για ευνόητους και όχι μόνο οικονομικούς λόγους. Για συλλεκτικούς σκοπούς δεν μ' ενδιαφέρουν τα Promotional copies, και δεν μ' αρέσουν τα casual παιχνίδια, οπότε τα πουλάω στην καλύτερη τους τιμή για σας. Τα παιχνίδια του Χ360 και του PS2 είναι τα promotional copies, ενώ όλα τα άλλα είναι γνήσια. Και επειδή θελω να προσθέσω στην συλλογή μου μόνο γνήσια(και αν μπορέσω να βρω, και GOTY τύπου) παιχνίδια, ξεφορτώνοντας τα παρακάτω είναι το καλύτερο που μπορώ να προσφέρω για τον χώρο μου εδώ.

    Nintendo
    Game Cube


    Sonic Adventures 2: Battle - €20

    Microsoft
    X360

    Dungeon Siege III
    Dynasty Warriors 5: Empires
    Nier
    Red Faction: Armageddon
    Samurai Warriors 2: Empires
    Double Pack Indiana Jones and his Original Adventures + Kung Fu Panda 1

    Sony
    PS2

    Silent Hill: Shattered Memories

    Τα παραπάνω όσα ΔΕΝ έγραψα τιμή είναι τα promotional copies και η τιμή τους είναι €10 έκαστο.

    Τρόπος αγοραπωλησίας: Για Θεσσαλονίκη - χέρι-χέρι, κατόπιν ζήτησης κινητού αριθμού και παράδοσης αριθμού κινητού του αγοραστή. Για εκτός Θεσσαλονίκης - με ΕΛΤΑ και με αντικαταβολή επιβαρύνοντας τον αγοραστή.
    Επικοινωνία: Στο Προσωπικό Μήνυμα.
    Παραπάνω πληροφορίες: Οτιδήποτε σας απασχολεί για το συγκεκριμένο παιχνίδι, μου μιλάτε στο Προσωπικό Μήνυμα και θα προσπαθήσω να λύσω τις απορίες σας, αν περνάει από το ... μυαλό μου!

    (Οποιοσδήποτε mod ας διαγράψει όλες τις προηγούμενες αγγελίες που έχω κάνει, γιατί αυτή εδώ η αγγελία τα γενικεύει όλα. Ευχαριστώ.)
    sigpic

  • #2
    Επωλήθη το NFS: Nitro, οπότε και διεγράφη.

    Η αγγελία ισχύει ως έχει.
    sigpic

    Comment

    Working...
    X