Announcement

Collapse
No announcement yet.

Post your desktop

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Ένα έχω να σας πώ.Καλά να πάθετε που βάλατε Vista.
    Originally posted by Raf
    Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

    Comment


    • #17
      Ρε Ellesar,τι τσόντα έχεις για Desktop και στην διαγράψανε από το Photobucket? :icon_twisted: :icon_twisted:
      Μου αρέσει να τρώω μικρά παιδάκια.

      Comment


      • #18

        Comment


        • #19
          Ένα έχω να σας πώ.Καλά να πάθετε που βάλατε Vista.
          [/b]


          Aμφιβαλλω αν ειναι vista.Mαλλον το transformation pack θα εχουν οι περισσοτεροι. ;)
          Ground_Zero:

          Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

          Comment


          • #20
            Ρε Ellesar,τι τσόντα έχεις για Desktop και στην διαγράψανε από το Photobucket? :icon_twisted: :icon_twisted:
            [/b]
            E τους βλάκες... Αν είναι δυνατόν. Σιγά την τσόντα μωρέ, λίγο βυζάκια έδειχνε. Ακούς εκεί να την διαγράψουν οι παλιογκέουλες..

            Comment


            • #21
              To απωθημενο μου ηταν το graffiti, δεν ασχοληθηκα ποτε επειδη δεν ανηκα σε crew, κι ετσι εβαλα αυτο για νεο μου wallpaper.

              Comment


              • #22
                Aμφιβαλλω αν ειναι vista.Mαλλον το transformation pack θα εχουν οι περισσοτεροι. ;)
                [/b]
                Εγω εχω Vista.
                Μια χαρα νιωθω...

                Comment


                • #23
                  You are a hero...and you must leave

                  Comment


                  • #24
                    To wallpaper μου.


                    ΒΤW πώς βάζουμε thumbnails?
                    "to katarameno mixanima de deixnei ti photo... axristi eparxia, den vazan perysi kai mia fwtia se ayto to net cafe na ta pernan ola kainouria grrrr"

                    by Fyge 114 Amaliada edition

                    "Εγώ όμως και μόνο που πατάω goombas με το Mario αφηνιάζω! "

                    by Chaoscrow

                    Comment


                    • #25
                      To wallpaper μου.
                      ΒΤW πώς βάζουμε thumbnails?
                      [/b]
                      Θα σου πω πώς το κάνω εγώ, αν και είμαι σίγουρος ότι υπάρχει και πιο απλός τρόπος..

                      Καταρχάς, κάνουμε upload την εικόνα. Πάμε στο direct link (εκεί που φαίνεται μόνο η εικόνα σε μια λευκή σελίδα, χωρίς τίποτα extra από το site) και το κάνουμε copy. Μετά πας εκεί που φαίνεται η εικόνα σαν thumbnail στο site που την έκανες upload και κάνεις δεξί κλικ->προβολή εικόνας, έτσι ώστε να φανεί πάλι μόνο η εικόνα αλλά αυτή τη φορά στο μέγεθος του thumbnail. Μετά γράφεις (url=το direct link)(img)το λινκ για το thumbnail(/img)(/url)

                      Μόνο που αντί για ( και ) βάζεις [ και ]
                      Ελπίζω να μην σε μπέρδεψα περισσότερο.

                      Comment


                      • #26
                        ROFL Ellesar το photobucket έχει ενσωματωμένο τρόπο να σου φτιαχνει thumbnails...με το 1/10 του κόπου
                        Την επιλέγεις (την κάνεις "τικ" στο κουτάκι με το όνομα της) και μετά πατάς το κουμπί που έχει κάτω κάτω "generate html and img code"
                        Στην επόμενη σελίδα σου έχει ένα από τα αποτελέσματα "IMG clickable thumbnails for message boards - recommended".Copy - paste και τελείωσες.

                        Πχ:


                        Μπορεί να λειτουργήσει για πολλές εικόνες μαζί (εκεί και αν σώζεις χρόνο) πολύ απλά "τικάροντας" όσες εικόνες θες.

                        Originally posted by Raf
                        Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                        Comment


                        • #27
                          Star Citizen videos Star Citizen gallery

                          Comment


                          • #28

                            Insert Coin

                            Comment


                            • #29
                              ROFL Ellesar το photobucket έχει ενσωματωμένο τρόπο να σου φτιαχνει thumbnails...με το 1/10 του κόπου
                              Την επιλέγεις (την κάνεις "τικ" στο κουτάκι με το όνομα της) και μετά πατάς το κουμπί που έχει κάτω κάτω "generate html and img code"
                              Στην επόμενη σελίδα σου έχει ένα από τα αποτελέσματα "IMG clickable thumbnails for message boards - recommended".Copy - paste και τελείωσες.

                              Πχ:


                              Μπορεί να λειτουργήσει για πολλές εικόνες μαζί (εκεί και αν σώζεις χρόνο) πολύ απλά "τικάροντας" όσες εικόνες θες.
                              [/b]
                              Οκ.. Φαίνεται ότι κάνω προγραμματισμό στο πανεπιστήμιο; Όπως πάντα αγνοώ τον εύκολο τρόπο και πάω επιτόπου σε row programming...

                              Comment


                              • #30





                                Comment

                                Working...
                                X