Announcement

Collapse
No announcement yet.

ΓΕΙΑ ΣΑΣ

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ΓΕΙΑ ΣΑΣ


    Χαιρετώ το αξιολάτρευτο forum του Gamers-Odyssey και όλα τα μέλη του(Παλιά και νέα).Ομολογώ και με το χέρι στην καρδιά ότι δεν έχω γελάσει περισσότερο σε forum(Με την καλή έννοια),όσο εδώ.Αυτό οφείλεται στο όλο κλίμα που επικρατεί στο site κι όχι σε κάποιο συγκεκριμένο μέλος.Επίσης αυτός είναι και ο κύριος λόγος που διαβάζω συχνά το forum και τις συζητήσεις που γίνονται(Για να μην χάνω και την επαφή, εξάρτηση λέμε ).


    Λίγο μετά το περίφημο:λεφτά υπάρχουν


    Εκεί κοντά ξεκίνησα να είμαι ενεργός σε αυτό το site κυρίως λόγω του Paixti με τον οποίο μιλάμε μέχρι και σήμερα.Ontopic,σίγουρα η συμπεριφορά μου δεν ήταν και η καλύτερη και αναγνωρίζω έστω και ετεροχρονισμένα ότι έκανα αρκετά λάθη κατά την σύντομη παραμονή μου εδώ(Μεταξύ μας και πολύ έκατσα ). Οπότε οφείλω ένα συγνώμη προς όλη την κοινότητα,όχι γιατί θέλω να αλλάξει γνώμη για μένα αλλά επειδή την προσέβαλα μέσα από τις ενέργειές μου.Δεν με ενδιαφέρει αν θα την αποδεχτείτε ή θα με κάνετε ban(Ξανά) ή θα διαγράψετε το συγκεκριμένο mini άρθρο/κείμενο, το έκανα γιατί θέλω να είμαι ξεκάθαρος απέναντι της Θα μου πείτε δύο χρόνια μετά?Κάλιο αργά παρά ποτέ,άλλωστε ως Foniko Aggouraki είναι σαν να μην έφυγα από το site ΑΛΛΑ δεν ήμουν ιδιαίτερα ενεργός(σε Posts/Threads).Εκτός αυτού δεν προκάλεσα το παραμικρό σε σχέση με το:Nikol@r@s που τα έκανα λίγο....:troll:.Συνεχίζουμε.....


    ΑΓΓΕΛΙΕΣ

    Διαβάζοντας ξανά τις αγγελίες(ΜΟΥ) μια προς μια, από την μια αναγνωρίζω τα τραγικά λάθη τύπου(Όχι τιμές στα προϊόντα, ή αυτό το σκηνικό που περιγράφει ο Solid στο chat με το cube και αρκετά ακόμη), τα οποία ήταν ΜΕΓΑ ΛΑΘΟΣ(Και εννοείται αιτία για Ban). Κι εγώ αν έβλεπα κάτι παρόμοιο στο site μου θα σβουριζόμουν(όπως οι περισσότεροι τότε). Από την άλλη γελάω με το όλο νταβαντούρι που είχε δημιουργηθεί αν και το είχα παρακάνει λίγο Κάθε νόμισμα όμως έχει δύο όψεις οπότε θα ήθελα να αναφέρω ένα περιστατικό του τότε με τον travis_aka AkriraGr και του φίλου του Getta Robo που ενώ είχα κλείσει για να αγοράσω Zelda TP Gc Version από τον πρώτο,του το ακυρώνω για την επόμενη εβδομάδα.Και την επόμενη εβδομάδα μου ζήταγε παραπάνω λεφτά.Όσο αφορά τον δεύτερο προσπάθησε να μου πουλήσει το ίδιο παιχνίδι στην ίδια εξωφρενική τιμή.Τέλος πάντων άλλα λόγια να αγαπιόμαστε,απλά οι φουστιές υπήρχαν από αρκετούς απλά οι δικές μου έπαιρναν Oscar

    Ομορφάντες μου

    Αυτά τα ολίγα ήθελα να πω αν δεν κάλυψα κάποιους,εδώ είμαι για να το κάνω.Ευχαριστώ όσους έκαναν τον κόπο να το διαβάσουν και καλή συνέχεια σε όλους


    Υ.Γ:Χαιρετίσματα σε Paixtis,Ground_Zero,Stawhat Nikos,Bartman;)
    Υ.Γ2:Δεν το κάνω για να κερδίσω εντυπώσεις ή τίποτα τέτοιο,το έγραψα άλλωστε και στο κείμενο(Για να αποφύγουμε τις παρεξηγήσεις )
    Y.Γ3:Το κουφάλες το λέω καλοπροαίρετα(Αλλάξτε το αν το θεωρείτε προσβλητικό).

    Nikol@r@s MKW King

  • #2
    Geiaaaa.
    "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
    But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
    Kindred, this blade and I.
    "

    "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
    Greek Gaming Videos
    Greek Final Fantasy Forum

    Comment


    • #3
      Εχουμε μπει για τα καλα στην εποχη της συνειδητοτητας....
      Do a barrel roll!

      Comment


      • #4
        Like a sir
        Originally posted by Raf
        Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

        Comment


        • #5
          MKWii King είμαι εγώ...
          Nintendo I.D.: paixtis
          3ds friend code: 2664-2347-7128

          Comment


          • #6
            Εννοειται πως δε θελω να sac longchamp pas cheer επιβαλω τιποτα σε κανεναν απλα λιγο οσο γινεται να προσεξουμε ολοι μας γιατι τελευταια το συνηθιζουν και μελη sac longchamp prix που δε το εκαναν παλαιοτερα.


            Comment


            • #7
              LOL wat
              Originally posted by Raf
              Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

              Comment


              • #8
                Wait wat?

                sigpic

                Comment


                • #9
                  το πούλησες εκείνο το gamecube?

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by Hipster Luffy View Post
                    το πούλησες εκείνο το gamecube?
                    Ναι στον Tanno Chan aka_丹野:troll:

                    Y.Γ:Thanks για την αλλαγή ονόματος

                    Comment


                    • #11
                      Hipster Luffy, γιατί ρωτάς; Μήπως το ήθελες; Αν ναι, στο πουλάω για 100€. :troll:
                      sigpic

                      Comment

                      Working...
                      X