Announcement

Collapse
No announcement yet.

Εκλογές 6ης Μαίου 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by BigBOSS View Post
    Το ΚΚΕ στον κοσμο του μέχρι στιγμής, αρχιζει να μου δινει την εντύπωση πως υπηρετει ΝΔ ΠΑΣΟΚ.
    Το ΚΚΕ είναι ιδιάζουσα περίπτωση, χρειάζονται τόμοι για ν' αναλυθεί η στάση του, πάντως το να το κατηγορούμε ως συστημικό το βρίσκω υπερβολή.
    "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

    Comment


    • Ένα σενάριο για τις 7 Μαΐου
      http://www.medium.gr/index.php?optio...%3Ae&Itemid=82

      Comment


      • Originally posted by BigBOSS View Post
        ευτυχώς αυτή τη φορά ο λαος ξύπνησε
        40% Αποχη και ΝΔ πρωτο κομμα, χιλιαδες ψηφοι σε παρακλαδια του ΠΑΣΟΚ /ΝΔ ( ΔΗΜΑΡ / ΑΕ ) + Οτι ειπε ο Τιτος για την ΧΑ, αυτοι οι ελληνες που διαμορφωσαν το παραπανω πολιτικο σκηνικο δεν ειναι ξυπνιοι, ειναι ΖΟΜΠΙ !


        Originally posted by BigBOSS View Post

        Το ΚΚΕ στον κοσμο του μέχρι στιγμής, αρχιζει να μου δινει την εντύπωση πως υπηρετει ΝΔ ΠΑΣΟΚ.
        Νο shit sherlock ! εδω ο Δασκαλος που ειχα στην σχολη οδηγων ειναι γειτονας με την Παπαρηγα και κουμουνιστης απο πιτσιρικος ( 45 πλεον ) της το ειπε ξαστερα " ΔΕΝ θα σας ψηφισω φετος, κραζετε κραζετε αλλα ουτε θελετε εσεις οι ιδιοι να κυβερνησετε " μα ειναι ΤΡΑΓΙΚΟ, ειναι σαν να εισαι χορηγος ενος αθλητη που ΔΕΝ θελει να κατεβει σε αγωνες, γιατι να στηριζεις με την ψηφο σου ενα κομμα οταν η Αρχηγος του ΓΕΛΑΕΙ οταν την ρωτανε για την καρεκλα του πρωθυπουργου ?? Και ο συγχωρεμενος ο Μητροπανος τα ιδια ελεγε αλλα .... περα βρεχει !

        Comment




        • Oι πρώτες δηλώσεις...


          Tidy!

          Do not blame me.Blame yourself or God.
          In Matsuno we trust.

          Comment


          • Masturbation goes cloud.
            sigpic

            Comment


            • Τουλάχιστον δεν μπαίνει το ΛΑΟΣ. Ντεμέκ φασίστες έξω, αυθεντικοί μέσα, οπότε θετικό.
              Κατά τα άλλα μην κανονίσετε διακοπές για 17 Ιουνίου

              Comment


              • Originally posted by Imrahil View Post
                Τουλάχιστον δεν μπαίνει το ΛΑΟΣ. Ντεμέκ φασίστες έξω, αυθεντικοί μέσα, οπότε θετικό.
                Κατά τα άλλα μην κανονίσετε διακοπές για 17 Ιουνίου
                Τι παίζει στις 17 Ιουνίου;
                sigpic

                Comment


                • Εκλογές

                  Comment


                  • Θέλω να πιστεύω πως θα τις κανονίσουν στα γρήγορα πριν τις 30 Μαϊου για να πάρουμε κάπως την επόμενη δόση και να μη χρεοκοπήσουμε και με τη βούλα. Αλλά αν δεν υπάρξει θεαματικότατη κωλοτούμπα από κάποιον, προς τα εκεί οδεύει το πράγμα. Εκλογές εις διπλούν λοιπόν και βλέπουμε.
                    Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                    Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                    Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                    Comment


                    • Originally posted by ChrisTop View Post
                      Και γω Δράση έριξα, αλλά δεν έβαλα σταυρούς, το πέταξα χύμα.
                      Ελπίζω να ναι έγκυρο.
                      Κι εγω, εγκυρο πρεπει να ναι αλλα μικρη σημασια εχει αφου πηγε χαμενη... δε το μετανιωνω ομως σε καμια περιπτωση. Μακαρι στις επομενες να συνεργαστουν τα μικρα φιλελευθερα.


                      Originally posted by TheCursed View Post
                      για να υπάρχει ακόμη πιεστικότερη εκ δεξιών αντιπολίτευση
                      Δεν ειναι δεξιοι, εθνοσοσιαλιστες ειναι.
                      Do a barrel roll!

                      Comment


                      • Φυσικά είναι έγκυρο και χωρίς σταυρούς. ΔΞ και Δράση ελπίζω να συνεργαστουν. Και ΔημΣυμ, αν και δεν το πολυβλέπω όσο και να παρακαλάει η Ντόρα, είναι χανιώτικο κόμμα, όχι φιλελεύθερο.

                        Comment


                        • Υπαρχει ακομη ενδεχομενο να μη φτασουν 150 εδρες πασοκ-νδ αν μπουν βουλη λαος & οικολογοι.
                          Do a barrel roll!

                          Comment


                          • Originally posted by Ramparter View Post
                            Δεν ειναι δεξιοι, εθνοσοσιαλιστες ειναι.
                            Ναι, ΟΚ, απλώς στη συνείδηση του κόσμου ο εθνικισμός θεωρείται "δεξιό" φρόνημα, με αυτό κατά νου το έγραψα.

                            Για την ιστορία πάντως, δεν τους θεωρώ ούτε εθνικοσοσιαλιστές. "Αριστεροί εθνικιστές" θα ήταν ο ακριβέστερος προσδιορισμός κατά τη γνώμη μου.
                            "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                            Comment


                            • Comment

                              Working...
                              X