Announcement

Collapse
No announcement yet.

Εκλογές 6ης Μαίου 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    sigpic

    Comment


    • #47


      Καθε μερα νιωθω και πιο σιγουρος για τη ψηφο μου.
      Do a barrel roll!

      Comment


      • #48
        Originally posted by i Have no Equal View Post
        Δεν εχω ιδεα τι θα ψηφισω και δυστυχως δεν το εχω ψαξει και καθολου..




        Comment


        • #49
          Σοσιαλδημοκρατια μου εβγαλε με περισσοτερα στην Αριστερά.. Αλλα μαλλον για ΔΡΑΣΗ παω..

          Comment


          • #50
            Σωστος, αλλος ενας για Δραση.

            youtube comment
            ο διορισμός στο δημόσιο προέρχεται κατευθείαν από τον Θεό. Είναι η αιώνια επιβεβαίωση ότι είσαι καλός πολίτης και πατριώτης, και τελείως συμπτωματικά μια καλή βάση για να μπορείς να παίρνεις καταναλωτικά δάνεια επ' αόριστον χωρίς κανένα πρόβλημα. Είναι ο παράδεισος επι γης. Αλλωστε δεν είναι τυχαίο ότι και η δεξιά του Θεού ποτέ δεν εναντιώθηκε σε αυτό το Θείο σχέδιο που έφερε στην γη ο προφήτης της νέας θρησκείας του "Νεοελληνισμού", Ανδρεας, με λίγα στοιχεία από Κανταφικό σουρεαλισμό. Απλό!

            Επισης
            Do a barrel roll!

            Comment


            • #51
              Και μένα σοσιαλοδημοκράτη με βγάζει αλλά ακόμα ιδέα δεν έχω τι θα ψηφίσω. Λογικά κάτι μικρό που θα μπει σχεδόν σίγουρα στην βουλή...

              Comment


              • #52
                Εκεί που με έβγαλε το τεστ δεν έχει κανένα κόμμα. Τυχαίο;

                Τσσς τα κόμματα μάθανε το Powerpoint!
                Originally posted by Squall Leonhart
                I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                Originally posted by 丹野
                Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                Originally posted by Ryu_gr
                υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                Comment


                • #53
                  Κέντρο με έβγαλε προς φασίστα.Λολ,μάλλον δεν κατάλαβα σωστά κάποιες ερωτήσεις, δεν εξηγείται αλλιώς.
                  Carpe diem

                  Comment


                  • #54
                    Βρίσκω καλύτερο αυτό
                    Συγκρίνετε τις πολιτικές σας απόψεις με αυτές των πολιτικών κομμάτων και βρείτε τη θέση σας στον πολιτικό χάρτη λαϊκισμού και ευρωσκεπτικισμού

                    Comment


                    • #55
                      ?????

                      Οικολόγοι Πράσινοι???

                      Ούτε για ανέκδοτο, Ιμραχίλ που τον βρήκες αυτό τον τραγέλαφο?
                      Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                      Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                      Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                      Comment


                      • #56
                        Ποιοι είναι οι δημιουργοί του helpmevote;

                        Θόδωρος Χατζηπαντελής: Καθηγητής Εφαρμοσμένης Στατιστικής στο Τμήμα Πολιτικών Επιστημών του Αριστοτέλειου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης και Διευθυντής του Εργαστηρίου Εφαρμοσμένης Πολιτικής Έρευνας. (chadji@polsci.auth.gr)
                        Ιωάννης Ανδρεάδης: Επίκουρος Καθηγητής στο Τμήμα Πολιτικών Επιστημών του Αριστοτέλειου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης και ερευνητής στο Εργαστήριο Εφαρμοσμένης Πολιτικής Έρευνας. (john@polsci.auth.gr)

                        Comment


                        • #57
                          Καλά, ποίος είναι Χρυσαυγίτης(δηλαδή Ναζί);

                          Το έχω πάρει αυτό το αποτέλεσμα. Εμένα μ' έβγαλε Χρυσή Αυγή(57%), Ανεξάρτητοι Έλληνες(51%) και ΚΚΕ(28%).

                          Επειδή δε θέλω Ναζί στην Ελλάδα, προτίμησα ΑΕ.
                          sigpic

                          Comment


                          • #58
                            Αυτα τα προγραμματα σου δειχνουν καθαρα τι σου ταιριαζει βασει των αποψεων σου και των θεσεων τους αλλα αυτο μονο θεωρητικα ειναι χρησιμο...
                            Do a barrel roll!

                            Comment


                            • #59
                              Πάντως τα αποτελέσματα του τάννο αποδεικνύουν ότι δουλεύει ρολόι, Τίτε προβληματίσου, άλλωστε από τους περισσότερους καλύτεροι οι Οικολόγοι

                              Comment


                              • #60
                                39% Σύριζα ,38 Οικολόγους και ΑΝΤΑΡΣΥΑ,35 Κοινωνική Συμφωνία,32 Α.Ε. και Χ.Α.(μακρυά από δω)και 30 ΚΚΕ.Τα άλλα είναι πιο κάτω.
                                Nintendo I.D.: paixtis
                                3ds friend code: 2664-2347-7128

                                Comment

                                Working...
                                X