Announcement

Collapse
No announcement yet.

Η πιο ωραία 2D πίστα (μέχρι 16bit)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Η πιο ωραία 2D πίστα (μέχρι 16bit)

    προσωπικά πάντα μου άρεσε η green hill απο σονικ!

  • #2
    Carpe diem

    Comment


    • #3
      Green hill.

      Comment


      • #4
        Θα ελεγα οτι και η δικια μου καλυτερη (ή καλυτερα πιο πολυπαιγμενη) ειναι η Green Hill.

        Αλλα δεν μπορω πλεον να ξεχασω με τιποτα το Fez. Οποιος το παιξει θα με καταλαβει. Ολες οι πιστες του.
        :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

        Comment


        • #5
          Πολύ ενδιαφέρουσα πίστα Αλταίρ αν και στην αρχή νόμιζα πως έκανε νερά ο εμουλάτορας.
          Θα είχα πεθάνει άπειρες φορές πάντως.
          Originally posted by Squall Leonhart
          I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
          Originally posted by 丹野
          Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
          Originally posted by Ryu_gr
          υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

          Comment


          • #6
            Μπα,μόλις καταλάβεις ότι απλά πρέπει να παρακολουθείς που είναι τα πόδια σου ήταν πολύ εύκολη πίσττα.Επίσης νομίζω σε ένα σημείο,έχει και reversed controls κάτι που δεν φαίνεται στο βίντεο.

            Υ.Γ.
            Με το που τελείωσα το ποστ είχαμε διακοπή ρεύματος και τώρα το ξανάγραψα.Σπάσιμο.
            Carpe diem

            Comment


            • #7
              Αναφερόμουν στα συνεχόμενα bosses μετά από αυτό.
              Originally posted by Squall Leonhart
              I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
              Originally posted by 丹野
              Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
              Originally posted by Ryu_gr
              υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

              Comment


              • #8
                Αααα οκ.Πάντως δεν ήταν καθόλου δύσκολα.Με τον συγκεκριμένο χαρακτήρα που παίζει στο βίντεο (από τους 2 διαθέσιμους) το παιχνίδι είναι πανεύκολο.Χρησιμοποιώντας το κάτω+άλμα κάνει ένα άλμα με το δόρυ το όποιο όχι απλά χτυπάει τους αντιπάλους αλλά είσαι και άτρωτος.Πίστεψέ με είναι πανεύκολο.Στο λέω εγώ που είμαι νουμπ.
                Carpe diem

                Comment


                • #9

                  Comment


                  • #10
                    LOL οι απαντησεις με Sonic, funny posts are funny!

                    Anyway μια απο τις παρα πολλες γαματες.
                    Do a barrel roll!

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by Hipster Luffy View Post
                      ποπο αναμνήσεις !! :phil:

                      Comment


                      • #12
                        Ολες απο Yoshi's Island λογω artwork.

                        Comment


                        • #13
                          Star Light Zone και Flying Battery.

                          There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                          Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                          Comment


                          • #14
                            Από τα πιο όμορφα games στα 16bit.( και ένα από τα καλύτερα Bat games pre Arkham Series)
                            «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                            Comment


                            • #15


                              Για κάποιο λόγο αυτή η πίστα μου φαινόταν τότε υπερβολικά δύσκολη. Παίζει να την πέρασα μόνο μία φορά. Γενικά πάντως παιχνιδάρα το aladdin .

                              Comment

                              Working...
                              X