Announcement

Collapse
No announcement yet.

E3 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    [YOUTUBEHD]1SAKcGA71g4?hd=1[/YOUTUBEHD]

    Comment


    • #17
      Emena actually mou aresan Resident Evil 6, Tomb Raider kai Splinter Cell Blacklist,
      Kαι τα 3 games είναι confirmed Multi .




      Comment


      • #18
        Χαχαχαχαχαχαχ ρε σεις το video απο το DMC ειναι απιστευτο!!!!!!
        Me? A god, versus you, a piece of shit...

        Tomb Raider, Splinter Cell ηταν παρα πολυ ωραια. Το RE 6 επισης, αν και απο πλευρας animation κλπ ειναι απιστευτα πισω σε σχεση πχ με τους 2 πρωτους τιτλους που ανεφερα.

        Για την conf τι να πω, απλα απαραδεκτη ? Και να σκεφτει κανεις οτι μερκα χρονια πριν ηταν η παρουσιαση που περιμενα πιο πολυ απ'ολες... Παμε για sony αν και μαλλον δεν θα την δω σημερα.

        Comment


        • #19
          [YOUTUBEHD]8ZYkj0glnqs[/YOUTUBEHD]

          απο τους δημιουργούς του Heavy Rain
          [YOUTUBEHD]4NEup8y0g-Q&feature=relmfu[/YOUTUBEHD]
          Star Citizen videos Star Citizen gallery

          Comment


          • #20
            Wraia paixnidia eidame, den htan asxhmh press ths Sony alla den eixe kamia megalh ekplhksh.

            To Beyond apo tous dimoiourgous tou Heavy Rain me tous trela alhthofaneis 3D xarakthres kai h ekfrastikothta tous htan ena apo ta pragmata pou me entypwsiase proswpika.
            Sthn parousiash tou Harry Potter vivliou pou paizei me to move sixathika thn zwh mou.
            "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
            But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
            Kindred, this blade and I.
            "

            "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
            Greek Gaming Videos
            Greek Final Fantasy Forum

            Comment


            • #21
              [YOUTUBEHD]j1QOCbAoRts[/YOUTUBEHD]
              Star Citizen videos Star Citizen gallery

              Comment


              • #22
                Το The last of us φαινεται πραγματικα εκπληκτικο... Ο τροπος που φαινεται να εχουν φτιαξει το gunplay (αργο και βαρυ, λιγες σφαιρες, medipacks) αλλα και τα setpieces imo ανοιγουν νεους δρομους για το μελλον του ειδους. Ειναι το πρωτο παιχνιδι που βλεπω το οποιο χρησιμοποιει ολους τους συγχρονους μηχανισμους με τροπο που να ταιριαζει σε survival παιχνιδι... Μακαρι το τελικο προιον να ειναι τοσο καλα ενορχρηστρωμενο ως συνολο (ειναι πολυ φιλοδοξη προσπαθεια γιατι λογω του ειδους, θελει ξεχωριστη δουλεια σε καθε encounter).

                To beyond επισης μου αρεσε παρα πολυ και σκηνοθετικα αλλα και ως προς τη θεματολογια που επελεξαν... Πολυ εντυπωσιακο το trailer.

                Την εκθεση δεν την ειδα αλλα παρακολουθησα μερικα videos ακομα (god of war κλπ) τα οποια ηταν ομορφα. Ιδιαιτερες εκπληξεις κατα τα αλλα απ'οτι καταλαβα δεν υπηρχαν (last guardian - κατι απο SE - σημαντικη ανακοινωση για vita) οποτε στεκομαι στα δυο πρωτα παιχνιδια που ανεφερα και μου εκαναν και τη μεγαλυτερη εντυπωση. Υποθετω παντως οτι σαν εκθεση θα ηταν καλυτερη απο αυτη της MS...

                Comment


                • #23
                  Originally posted by BigBOSS View Post
                  [YOUTUBEHD]j1QOCbAoRts[/YOUTUBEHD]
                  Ξέρουμε που πήρε μέρος αυτή η μάχη; Κάτι μου λέει για Κρήτη. Και WTF είναι με τον Κράκεν, το γνωστό μυθικό καλαμάρι; Και με τον ανθρωπόμορφο ελέφαντα; Και με τους Μινώταυρους;

                  Οι κινήσεις που έχει είναι καινούργιες και διαφορετικές από τις προηγούμενες. Διακρίνω και νέους συνδυασμούς.
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    Το Τhe Last of us αν και παταει σε πολυ μεγαλο βαθμο στη φορμουλα του Uncharted, φανηκε πολυ καλο και οι εμφανεις αλλαγες που ειδαμε οσο προχωρουσε το demo ειναι αρκετες για να δουμε κατι διαφορετικο εν τελει.
                    Για το Beyond παροτι δεν εχουμε ιδεα για το gameplay του επι της ουσιας, μπορω να πω πως μου αρεσε παρα πολυ αυτο που ειδα και περιμενω να δω περισσοτερα.

                    Μεγαλο μειον το οτι δεν εστιασαν στο Vita οσο περιμενε ο κοσμος - ουτε καν κοντα. Ωραιο δηλαδη το AC, αλλα περιμενα να δειξουν αλλα 2-3 δυνατα παιχνιδια. Αντε να δουμε μηπως μαθουμε τιποτα περισσοτερο κατα τη διαρκεια του exhibition.

                    Comment


                    • #25
                      Μόλις είδα και εγώ την conf της Sony Καλή αλλά τίποτα το συνταρακτικό.
                      Καμιά έκπληξη, ξέραμε τα πάντα από πριν. Ακομα και το Beyond ειχε γινει leak :xp:.

                      Beyond
                      Μου άρεσε θεματολογικό και γενικότερα ότι είδα.
                      Από Quantic dream βέβαια είμαι sold από εποχή dreamcast, προσφέρει πάντα ιδιαίτερες gameplay εμπειρίες με αρκετά adventure προσανατολισμούς και πιστεύω βελτιώνεται με κάθε τίτλο.

                      playstation all stars-LBP
                      Ωραίο το cross platform μεταξύ ps3-vita στο all stars (δύσκολα όμως θα ασχοληθώ με τον συγκεκριμένο τίτλο), έξυπνη και η συνεργασία ps3/vita αλα Wii, μέχρι εκεί όμως.

                      Για psvita γενικότερα περίμενα περισσότερα (μόνο ένα AC3:Liberation συγκράτησα) και ανταυτου ξεχείλωσαν την conf με αυτό το Wonderbook.
                      Καλά και χρυσά όλα αυτά τα apps και move,kinect.... από την sony,ms,Ninty αλλά προσωπικά δεν θα μπορούσαν να με ενδιαφέρουν λιγότερο .

                      Το GOW μου άρεσε, βελτιωμένα γραφικά με έναν λιγότερο μυώδη και δυνατό Kratos και ίσως πιο ανθρωπινό (έσωσε άνθρωπο ή κατά λάθος το έκανε ?), το σύστημα μάχης για κάποιο λόγο μου φάνηκε κάπως πιο εύκαμπτο (αν και το evade παραμένει ίδιο) και επιτέλους είδαμε και χρήση νέων όπλων ( breakable από πεσμενους εχθρούς ή είναι ιδέα μου ; ) .
                      Ολα ωραία αλλά είναι το 4o GOW σε home console και το 3ο prequel, καιρός για κάτι άλλο για την συγκεκριμένη ομάδα, έχουμε και ps4/vita για νέο GOW, νομίζω δεν χρειαζόταν άλλο στο ps3 (ίσως το multi να κάνει την διαφορά στο ascension, θα δείξει)

                      Last of Us
                      Στην αρχή, οπτικά μου φάνηκε σαν το uncharted αλλά προχωρώντας το demo φάνηκε ότι δεν έχουν σχέση στο gameplay, έχει τελείως διαφορετική λογική με εντελώς survival προσανατολισμούς. Παρά πολύ θετική εικόνα μου άφησε ο τίτλος, ότι καλύτερο μαζί με το beyond .

                      Κατά τα αλλά ούτε εξαγορά της gakai είχαμε ούτε είδαμε Last Guardianm,VersusXIII,Agent(λέμε τώρα) ή τα πρότζεκτ στα οποία δουλεύουν sucker punch και guerilla. Ισως τα κρατάνε για αλλού.

                      Ως τώρα πιο πολύ μου άρεσε η UBIsoft με τα AC3 και τα συναφή με μπόνους τίτλο έκπληξη (επιτέλους) νέο IP, WatchDogs
                      Λογικά η Nintendo θα κερδίσει τις εντυπώσεις. Τι ώρα είναι η Conf της N ;

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by sOLiD SNAKE View Post
                        Kαι τα 3 games είναι confirmed Multi .
                        αλλα με timed exclusive dlc (οπως συμβαινει και τα τελευταια χρονια και για τα call)
                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          To Watch Dogs της Ubisoft είναι με διαφορά οτι καλύτερο έχει να επιδείξει η έκθεση μέχρι τώρα.

                          A glimpse at the future with the first game demo video of Watch Dogs. Visit http://watchdogs.ubi.com for more info!



                          Expectations στον θεό.

                          Comment


                          • #28
                            Μέχρι τώρα πάντως πολύ μέτρια η Ε3, ως και απογοητευτική. Τι πιστεύετε?
                            Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                            Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                            Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                            Comment


                            • #29
                              Σε οτι αφορα το Watch Dogs θεωρω και εγω οτι ειναι απο τα highlights της εκθεσης, ισως ΤΟ highlight. Για να πω την αληθεια εγω περιμενα πως καπως ετσι θα ειναι και το τελευταιο assassins creed (δεν ηξερα κατα ποσο ειναι δυνατο να υλοποιηθει κατι τετοιο αλλα απ'οτι φαινεται οι ανθρωποι το εχουν). Τα expectations οντως στο θεο.

                              Solid στις 7 ειναι η Nintendo αν δεν κανω λαθος.

                              Comment


                              • #30
                                Δυστυχώς τώρα πια δεν έχουμε εκπλήξεις ξέρουμε τα πάντα από πριν, οπότε ναι μέτρια την λες, απογοητευτική δεν νομίζω, θεωρώ ότι έχουμε ακόμα αρκετά να δούμε.

                                Comment

                                Working...
                                X