Announcement

Collapse
No announcement yet.

E3 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    ναι μέτρια εως μάπα η φετινή Ε3, ειδικά η pc της microsoft οτι νανε.

    εγώ περιμενα ανακοινωση νέας κονσόλας (κυρίως του νέου xbox).
    Star Citizen videos Star Citizen gallery

    Comment


    • #32
      Μακράν μέχρι στιγμής πιστεύω ότι την καλύτερη παρουσίαση την έκανε η Ubisoft και όχι μόνο για το Watch Dogs.

      Comment


      • #33
        Κραταω τα Watchdogs ,last of us ,beyond,AC3 και Tomb Raider.
        Mε αυτη τη σειρα.

        Το GoW ειναι κλασικο GoW και γενικα ολα τα υπολοιπα ηταν πανω κατω αναμενομενο το πως θα δειχνουν/παιζουν.

        Aλλα για μενα ως gamer-καταναλωτη η μεγαλυτερη εκπληξη ηταν τα δωρεαν παιχνιδια με το Plus του PSN.

        ► InFamous 2
        ► MotorStorm Apocalypse
        ► LittleBigPlanet 2
        ► Darksiders
        ► Outland
        ► Oddworld: Stranger's Wrath
        ► Renegade Ops
        ► Warhammer 40,000: Space Marine
        ► Virtua Fighter 5: Final Showdown
        ► Chime Super Deluxe

        What?

        15 ευρω εδωσα πριν λιγες μερες για τριμηνη.Νομιζω αξιζε και με το παραπανω.
        Κριμα που εχω τα 3 πρωτα

        Comment


        • #34
          αυτά τα δωρεάν με τι συνδρομή;3 μηνη;

          τοτε αξιζει με χιλια, δεν έχω τιποτα απο αυτά.

          βασικά το PSN πρέπει να ακολουθήσει (βασικα όλοι πρέπει) την τακτική του stream της valve. Καθε σαββατοκυριακο προσφορές, summer sales κτλ και οταν λεμε προσφορές μιλάμε για τρελές τιμές. Το προηγούμενο σκ πήρα το red orchestra 2 με 8,7 ευρώ απο 35 ευρώ.
          Star Citizen videos Star Citizen gallery

          Comment


          • #35
            Originally posted by BigBOSS View Post
            αυτά τα δωρεάν με τι συνδρομή;3 μηνη;

            τοτε αξιζει με χιλια, δεν έχω τιποτα απο αυτά.
            Nομιζω με οποιαδηποτε συνδρομη.

            Απλα να ξερεις οτι οταν ληξει η συνδρομη ,δεν μπορεις να τα παιξεις.Αν ομως τα εχεις κατεβασει μια φορα ως συνδρομητης,οταν ξανακανεις πχ τριμηνη θα τα εχεις παλι ολα.Αν δεν τα κατεβασεις ,τα χανεις.
            Βεβαια ετσι οπως το βλεπω,θα κανω για ενα χρονο,με τετοιες προσφορες.

            Ηδη τα 15 ευρω ειναι λιγα σε συγκριση με αυτα που εχω κατεβασει ,χωρις να υπολογιζω τα παραπανω ''οργια'' αυτου του μηνα

            Originally posted by BigBOSS View Post
            βασικά το PSN πρέπει να ακολουθήσει (βασικα όλοι πρέπει) την τακτική του stream της valve. Καθε σαββατοκυριακο προσφορές, summer sales κτλ και οταν λεμε προσφορές μιλάμε για τρελές τιμές. Το προηγούμενο σκ πήρα το red orchestra 2 με 8,7 ευρώ απο 35 ευρώ.
            Kαθε μηνα σου εχει προσφορες απο ενα 1 eυρω ξερω γω μεχρι 10 ευρω εκπτωση.Δεν εχει τρελες μειωσεις.Αλλα ειχε αρκετα δωρεαν παιχνιδια.Τωρα πλεον εχει παρα πολλα.
            Οτι αγορασεις βεβαια,δεν το χανεις ποτε.Μονο τα free.

            Comment


            • #36
              Το Watch Dogs εμένα δεν με ενθουσίασε αν και ομολογώ ότι δείχνει πολύ φιλόδοξο project.

              Φανταστικό δείχνει το Last Of Us.Ένα πράγμα πρέπει να προσέξουν όμως,την δυσκολία.Πρέπει οι σφαίρες να είναι πάντα μετρημένες στα δάχτυλα και τα medpacks λίγα.Αν υπάρχει survival challenge μάλλον θα μιλάμε για παιχνιδάρα!

              Πολύ καλό και το Tomb Raider,μου άρεσε η λογική του ψήνω ελάφια για να ζήσω.Ελπίζω να δούμε κάτι τέτοιο,από το MGS3 έχω να δω τέτοιας λογικής παιχνίδι.Η Lara επίσης είναι ερωτεύσιμη!

              Το Beyond φαίνεται ενδιαφέρον αλλά είναι πολύ νωρίς.Αν και για να πω την αλήθεια θα ήθελα κάτι που να μην έχει εξωπραγματικά στοιχεία,όπως ήταν το Heavy Rain.Θα δούμε πάντως,έχει ψωμί!


              Comment


              • #37
                Καλο το watch dogs αλλά με τρομαξαν λιγο κατι στιγμές που σέρνεται και τρέχει με 20 fps.
                Star Citizen videos Star Citizen gallery

                Comment


                • #38
                  Προσωπικά δε καταλαβαίνω γιατί το τόσο αρνητικό κλίμα στα ξένα φόρα. Αν εξαιρέσουμε το overdose από τον συνδυασμό "scripted sequence – cinematic – μπαμ μπουμ", που καταλαβαίνω γιατί έχει ξενερώσει πολύ κόσμο, και σε ένα βαθμό συμφωνώ, δε νομίζω ότι η φετινή E3 είναι τόσο απογοητευτική. Βρισκόμαστε στο τέλος της τρέχουσας γενιάς και οι εκπλήξεις είναι λογικό να είναι περιορισμένες.

                  Σε ότι αφορά τις conferences, η Microsoft έχει γίνει πιο προβλέψιμη κι από τις σέντρες του Βύντρα, όλα ήταν απολύτως αναμενόμενα. Αυτό που με απογοήτευσε ήταν η conference της Sony. Ήταν η παρουσίαση που περίμενα με περισσότερο ενδιαφέρον έχοντας την εντύπωση ότι θα δούμε τη Sony τρομερά επιθετική. Να τρίψει στη μούρη της Microsoft μια πολύ δυνατή πεντάδα από αποκλειστικούς τίτλους με τέσσερα νέα IPs (The Last of Us, Beyond, νέο IP της Sucker Punch, Last Guardian. God of War: Ascension), να συνεχίσει με δυνατό line-up αποκλειστικά για το Vita και, αφού παρουσιάσει τις casual προτάσεις της, να κλείσει με την επισημοποίηση των όσων είχαν βγει προς τα έξω περί Gaikai.

                  Η μεγαλύτερη απογοήτευση ήταν για μένα η απουσία του Last Guardian (έστω και χωρίς playable demo). Ήταν ο τίτλος που με ενδιέφερε περισσότερο και, μετά και από τη φετινή απουσία του, αν οι ελπίδες για τη κυκλοφορία του δε μηδενίζονται, τότε σίγουρα μειώνονται υπερβολικά.

                  Κατά τ' άλλα, το ιαπωνικό development συνεχίζει σε ρόλο κομπάρσου ενώ, μέχρι στιγμής, νομίζω ότι το Deus Ex-ικο Watch Dogs είναι εύκολα το highlight της έκθεσης.


                  [YOUTUBEHD]n3F3KW-2ABc?hd=1[/YOUTUBEHD]

                  [YOUTUBEHD]FcMRkyoHKeA?hd=1[/YOUTUBEHD]
                  There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                  Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                  Comment


                  • #39
                    στης Sony δεν έδειξαν The Last Guardian;;;;;

                    άκλαφτο θα παει όπως φαινεται
                    Star Citizen videos Star Citizen gallery

                    Comment


                    • #40
                      Θα μιλήσω λακωνικά για να μην αργούμε. Τρία πράγματα μου κέντρισαν το ενδιαφέρον.
                      HALO 4 - TOMB RAIDER - THE LAST OF US
                      Εννοείται ότι κάνουμε pre-order το πρώτο έτσι;

                      Comment


                      • #41
                        H Sony καθαρισε με κινηση ματ: το Tokyo Jungle θα βγει τελικα και εκτος Ιαπωνιας:
                        Tokyo Jungle is one of those Japanese games you hear about, blink in astonishment, then shake your head, thinking it'll never be released in other countries. But it will be, E3 has revealed, with dogs, deer, and dinosaur in a post-apocalyptic Tokyo.

                        Comment


                        • #42
                          Lol τώρα κάτι γίνεται .

                          Βασικά συμφωνώ με τα όσα λέει ο Laharl, οπότε δε θα πω κάτι παραπάνω .

                          Απο εκεί και ύστερα, η Sony μάλλον ξέχασε ότι κυκλοφόρησε το PS Vita.

                          Comment


                          • #43
                            To Watch Dogs μου έφερε πολύ περισσότερο στο μυαλό το Assassins Creed παρά το Deus Ex. Το concept του είναι πολυφορεμένο και από gameplay δεν είδαμε πολλά ουσιαστικά στοιχεία, οπότε κρατάω μικρό καλάθι.

                            Το The Last of Us, αν και δε με απασχολεί, μου φάνηκε πιο φρέσκο στο είδος του.
                            Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                            Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                            Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                            Comment


                            • #44
                              Γεια σου ρε Nintendo με τις παιχνιδάρες που έδειξες!

                              Comment


                              • #45
                                Πιο αδιάφορη Ε3 ever confirmed.

                                Comment

                                Working...
                                X