Announcement

Collapse
No announcement yet.

OUYA !

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16

    Comment


    • #17
      Originally posted by Ground_zero View Post
      Nai, otan prospathw na valw ta controls enos pad sto PC dyskolevomai poly na vrw pou antistoixei to kathe plhktro kai afto einai mono ena paradeigma.
      Πόσο μεγάλη αλήθεια..
      Nintendo I.D.: paixtis
      3ds friend code: 2664-2347-7128

      Comment


      • #18
        Και μόνο η είδηση του porting στο Ouya μου τραβάει το ενδιαφέρον για τη κονσόλα. Έχοντας πρότερη εμπειρία με το XBMC στο πρώτο Xbox μπορώ να πως πως είναι μία εξαιρετική multimedia πλατφόρμα. Έχω κάνει και σχετικό review στο forum. Το κακό με το σύστημα που είχα εγώ είναι πως δεν υποστήριζε σωστά βίντεο AVC!

        Comment


        • #19
          Expected Delivery: April 2013, if you order by February 4

          This article contains the User Guides, Manuals, and Documentation for Razer Forge TV.
          The illusion of free will is an illusion.

          Comment


          • #20
            Μπα... Δεν με πείθει, ούτε με ενθουσιάζει. Μου θύμισε Phantom εποχές.

            Από την μια τα arcades στις κονσόλες, και από την άλλη ο τόπος γεμάτος androids/tablets, αυτό που να χωρέσει? Τι να πω, μπορεί και να κάνω λάθος, όμως δεν μπορώ να φανταστώ ουσιαστικό λόγο ύπαρξης του.

            Comment


            • #21
              Άσε που όπως είπανε,κάθε χρόνο θα βγαίνει και νέο μοντέλο.
              Carpe diem

              Comment


              • #22
                Καλη φαση οτι βγαινει νεο μοντελο καθε χρονο λαμβανοντας υποψιν τη τιμη. Και μπορεις ευκολα να βρεις καποιον δικο σου να σπρωξεις το προηγουμενο ή εστω να το δωσεις για media player σε γονεις, συγγενεις κλπ.
                Do a barrel roll!

                Comment


                • #23
                  Κακη φαση αμα εισαι μπεμπης, γκρινιαρης, θελεις να εχεις μονιμα the latest and the greatest και πιστευεις πως ειναι πολυ νωρις ακομα για να βγουν xbox 720 + ps4

                  Comment

                  Working...
                  X