Announcement

Collapse
No announcement yet.

Καλωσήρθατε!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Welcome _Lloyd και γενικά σε όλους όσους έγιναν μέλη από την τελευταία φορά που καλοσώρισα .

    Have a nice stay :ph34r:
    Μου αρέσει να τρώω μικρά παιδάκια.

    Comment


    • Καλωσορίζω τον φλώρο _Lloyd. Καλά posts.
      "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

      Comment


      • αμέσως να το κακοπάρεις το παιδί <_<
        Carpe diem

        Comment


        • Καλωσήρθες και από μένα _Lloyd.
          "All art is at once the surface and symbol. Those who go beneath the surface do so at their peril."

          Comment


          • Καλως ορισατε καινουργιοι συμforumηστες&#33;

            My blog:Doppel&#39;s Den

            Comment


            • Χαιρετώ όλους τους φίλους στο νέο φόρουμ και θα ήθελα να συγχαρώ απο καρδιάς όλους αυτούς που είναι υπεύθυνοι για την δημιουργία του. Για εσάς είμαι άγνωστος αλλά για μένα οι "παλαιοί" τουλάχιστον δέν είναι καθώς τους έχω γνωρίσει πολύ καλά με την συμμετοχή τους στο προηγούμενο φόρουμ άν και δέν έτυχε ποτέ να γίνω μέλος. Έτσι εκτιμώ σε πάρα πολύ μεγάλο βαθμό πολλούς από εσάς έστω και άν δέν έχουμε μιλήσει μέχρι τώρα και ελπίζω με την έλευση του νέου φόρουμ να μου δωθεί αυτή η ευκαιρία. Παιδιά εύχομαι τα καλύτερα στην νέα σας προσπάθεια και είθε η Δύναμη να είναι μαζί σας ;)

              Comment


              • Καλωσηλθες φιλε και καλο ποστ-αρισμα.

                Comment


                • Καλώς ήρθες λοιπόν&#33; Κάτσε, σαν το σπίτι σου, τι να σου φέρουμε?
                  Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                  Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                  Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                  Comment


                  • Καλώς ήρθες λοιπόν&#33; Κάτσε, σαν το σπίτι σου, τι να σου φέρουμε?
                    [/b]
                    ΟMG&#33; Τι να σου φέρουμε ; ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΦΕΡΟΥΜΕ; Ν εγγεγραμένα μέλη (ν φυσικός μεγαλύτερος του 1) και μόνο ένα "τι να σου φέρουμε;" Κάτι δεν πάει καλά εδώ...
                    2 ενδεχόμενα υπάρχουν:
                    α) Ο Titus είναι gay (όχι δεν εννοώ χαρούμενος) έχοντας δεχθεί επιρροές από την όποια παραμονή του στην Αγγλία και την πέφτει στον Shiningami.
                    β) Ο περιβόητος κ. Shiningami δεν είναι τόσο αθώος όσο προσπαθεί να δείξει αλλά όλο και κάποια πιο στενή σχέση με Titus, dvd, Ανδριανό, θέμα Θέμου-Μάκη έχει...
                    Ό,τι και από τα δύο και αν ισχύει η απάντηση είναι μία: Αίσχος&#33; Ντροπή&#33; Όνειδος&#33; Μα πού βαδίζωμεν κύριοι;
                    "All art is at once the surface and symbol. Those who go beneath the surface do so at their peril."

                    Comment


                    • Αισχρές συκοφαντίες. Θέμο βγες απ&#39;τη μπανιέρα, θα μας βρει ο γραμματέας και δεν κάνει.

                      (Επίσης σε παρακαλώ κάνε ένα resize στην εικόνα της υπογραφής σου, πιάνει μισή οθόνη. Ευχαριστώ)
                      Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                      Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                      Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                      Comment


                      • Κακώς με βρήκατε. :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_twisted:
                        Joined the dark side since 2005

                        Comment


                        • Welcome Polter.

                          (Επίσης σε παρακαλώ κάνε ένα resize στην εικόνα της υπογραφής σου, πιάνει μισή οθόνη. Ευχαριστώ)
                          [/b]
                          Done. Τζιβ κούκι; Πλιξ;

                          Titus - Πάρε δύο κούκιζ, αλλά γιατί είσαι μπαγλαμάς και δεν έκανες ομοιόμορφο ρισάιζ και σου βγαίνει σαν πατηκωμένο?
                          (Edit)
                          _Lloyd - Βγαίνει σαν πατηκωμένο επειδή είμαι μπαγλαμάς. Γκρινιάρη, δεν σου φτάνει που το έφτιαξα.

                          Ρε _Lloyd τοσο καιρο σου έλεγα, τώρα με την εξεταστική ήρθες???
                          [/b]
                          Ο _Lloyd δεν φοβάται την εξεταστική. Η εξεταστική τον φοβάται.
                          "All art is at once the surface and symbol. Those who go beneath the surface do so at their peril."

                          Comment


                          • Καλώς τους, καλώς τους&#33;

                            Ρε _Lloyd τοσο καιρο σου έλεγα, τώρα με την εξεταστική ήρθες???
                            You are a hero...and you must leave

                            Comment


                            • Χαιρετώ σας&#33;&#33;&#33;&#33;
                              Φαίνεται πολυ ενδιαφέρον το φόρουμ σας παιδιά...
                              Μπαίνω λοιπόν με το δεξί και εύχομαι καλη &#39;&#39;συμφορουμβίωση&#39;&#39; &#33;&#33;&#33;&#33;
                              I like walking in the rain cause noone can see my crying

                              Comment


                              • Welcome / enjoy your stay / blablabla .


                                Υ.Γ.

                                Αν θες μας λες και 2 πραγματα για τον εαυτο σου - γενικοτερο το σχολιο και για αλλα νεα μελη.

                                Comment

                                Working...
                                X