Announcement

Collapse
No announcement yet.

Καλωσήρθατε!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Kαλώς τον απόλυτο.

    Καιρός να γίνεις ενεργός gamer ξανά . Πάμε ένα Xenosaga Marathon, να τιμήσουμε και αυτό το forum με τις επικές συζητήσεις μας XD ;

    Comment


    • #17
      Θα φάμε και οι δύο ban, δε συμφέρει.
      sigpic

      Comment


      • #18
        Καλο ξεκινημα, περισσοτερη ποιοτητα, λιγοτερο spam κτλ κτλ.

        Υ.Γ.

        Ποιος mod/admin/whatever θα μιλησει επισημα για το φορουμ στο gp φορουμ;

        Ας γινει κατι συντομα, για να αρχισει και η "διαδοση" του φορουμ και σε αλλους κυκλους.

        Comment


        • #19
          Τυχαία είδα το link στη sig του Burai και μπήκα.... Τι παίζει με αυτό το forum μπορεί κάποιος να παίξει ένα replay γιατί έχω χάσει επεισόδεια...[/b]
          Μπήκε άνθρωπος χάρη στην πανέμορφη sig μου.Aπαιτώ κέρασμα.
          Ε βασικά ρε αρχηγέ deus dope τι εξήγηση θες?Μια παρέα μαζευτήκαμε,να λέμε για παιχνίδια,να έχουμε το στέκι πιο δικό μας,να παίζουν και πιο χαλαρές και ελεύθερες συζητήσεις και φυσικά retro gaming με roms κτλ.
          Απλά μην το δούμε απλά σαν συνέχεια imo του GP,είναι μια νέα προσπάθεια,από gamers για gamers όσο τετριμμένο και να ακούγεται,τουλάχιστον έτσι το βλέπω εγώ.
          Ελπίζω να σε κάλυψα. ;)

          Και φυσικά χάρη στον sub zero που ξεκίνησε την όλη προσπάθεια και έριξε δουλειά για το στήσιμο του forum.
          «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

          Comment


          • #20
            Καλη αρχη και απο μενα παιδια και μεγιες η καινουργια προσπαθια! Ολες οι γνωριμες φατσες εδω βλεπω!

            Comment


            • #21
              Έτσι άντε να κάνεις κάποιος το πρώτο βήμα για τη διάδοση του στο gp forum.Κάποιος mod εννοώ.Ένα topic να ανήξει να μπουν και οι άλλοι σιγά σιγά.

              Έτσι άντε να κάνεις κάποιος το πρώτο βήμα για τη διάδοση του στο gp forum.Κάποιος mod εννοώ.Ένα topic να ανήξει να μπουν και οι άλλοι σιγά σιγά.
              Nintendo I.D.: paixtis
              3ds friend code: 2664-2347-7128

              Comment


              • #22
                Μπηκα οταν ειδα το πμ

                Ελπιζω να μας βγει καλο το forum. Εχει και Monkey Island 3 φωτο βλεπω, yay.

                Καλως σας βρηκα κι εγω λοιπον. Ελπιζω να μαζεψουμε και καινουργια μελη και να αυξηθουμε.

                My blog:Doppel's Den

                Comment


                • #23
                  Καλή αρχή και από εμένα παιδες και μπράβο για την προσπάθεια της δημιουργίας του forum!

                  Comment


                  • #24
                    Βάλτε προς το παρόν όσα παιδιά μπήκατε εδώ, το banner του forum και το link στις υπογραφές σας στο GamePro forum ή όπου αλλού μπαίνει ο καθένας όπως εκανε ο Burai και θα μαζευτεί κόσμος.

                    Ούτε εγώ θέλω να παρουσιάσουμε τη προσπάθεια αυτή σαν την άτυπη συνέχεια του GamePro forum.
                    link και banerάρκι για τώρα και βλέπουμε. ;)
                    There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                    Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                    Comment


                    • #25
                      Καλως σας βρηκα παιδια, επιτελους ενα καλο και αντικειμενικο φορουμ, απο φιλους του χωρου προς φιλους του χωρου.
                      Καλη συνεχεια!
                      Ned Stark

                      A man draws his sword in order to protect the small wound deep in his heart.
                      It was inflicted in the days long past,at the farthest reach of his memories.
                      A man wields his sword in order to depart life with a smile.
                      In the days far ahead,beyond the reach of his memory.
                      Ειναι ανθρωπος, κι ομως δεν εχει αδυναμιες.
                      Εχει υλικη υποσταση, κι ομως δεν υπαρχει.
                      Ειναι ο Getta Robo.

                      Comment


                      • #26
                        Hey guys!
                        Ηρθα κι εγω(MaRIoS απο GamePro forum).
                        Καλη αρχη,πολυ ωραιο το φορουμακι,αντε να μαζευομαστε σιγα σιγα!

                        Comment


                        • #27
                          Καλως σας βρηκα και εγω.Καλη αρχη Ελπιζω να μην ερημωσει το gamepro forum

                          Comment


                          • #28
                            Γιατι το λες αυτο?Ισα ισα,εφοσον πλεον τα πραγματα ηρθα ετσι που το GamePro δεν υπαρχει πια και το φορουμ εχει μεινει ακυβερνητο σχεδον κλπ,θα ηταν καλυτερο πιστευω να το μαθουν ολα τα μελη εκει,να ερθουν εδω και να ειμαστε η ιδια παρεα σε ενα καλυτερο περιββαλον.

                            Comment


                            • #29
                              Καλώς τα τα παιδιά!!Χαίρομαι που βλέπω και παλιούς γνώριμους
                              Welcome onboard maties!!
                              «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                              Comment


                              • #30
                                Eθεσες πολυ σωστα τον λογο υπαρξης αυτου του φορουμ.
                                Oh... welcome.

                                Comment

                                Working...
                                X