Announcement

Collapse
No announcement yet.

PLEASE HELP

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    e-teddyboyism?
    Originally posted by Raf
    Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

    Comment


    • #32
      Chris eisai terma stokos k poly mikros mprosta mou..exw katevei toulaxiston se 30 lan tours k me kserei olos o kosmos..den exeis idea..mhn ta les paraeksw auta giati tha se koroideuoun..gia sena to lew na se voithisw thelw..mhn les tetoia tha se koroideuei o kosmos file..se lypamai dld.. filika sta lew..

      Comment


      • #33
        Έλα πες αλήθεια εκτός απο lan tour στα Τρίκαλα δεν έχεις πάει πουθενά. Άντε να έχεις έρθει και μια φορά Αθήνα με τους Everwake και να πήρατε 5 rounds συνολικά σε 3 ματς;

        Αλλά πραγματικά διέψευσέ με κάνε με ρεζίλι όπως λες δείξε μου στοιχεία οτι υπήρχες σε Lan Tours και απλά εγώ δεν σε έβλεπα.

        Comment


        • #34

          Comment


          • #35
            Προσφέρουμε show δωρεάν. ^_^

            Comment


            • #36
              Ωραίο κομμάτι.
              Carpe diem

              Comment


              • #37
                Originally posted by Altair View Post
                Ωραίο κομμάτι.
                Αν αναφέρεσαι στη Scarlet ως απλά ωραίο κομμάτι πες μου να σου ρίξω μπαν

                Comment


                • #38
                  Εκεί αναφέρεται, καιρός να περάσει έξω.

                  Do it.

                  Comment


                  • #39
                    Βλέπω πήρε και ο Έβανς φόρα και είπε να αγκαλιάσει την τρολλική πλευρά του χαρακτήρα του.
                    Originally posted by Squall Leonhart
                    I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                    Originally posted by 丹野
                    Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                    Originally posted by Ryu_gr
                    υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                    Comment


                    • #40
                      Trolling σε trolling friendly topics . Εξάλλου τι είναι λίγο trolling μπροστά στο ξεκατίνιασμα που πέφτει παραπάνω .

                      Comment


                      • #41
                        Originally posted by sub_zero View Post
                        Αν αναφέρεσαι στη Scarlet ως απλά ωραίο κομμάτι πες μου να σου ρίξω μπαν





                        οκ απτο λαιμο και πανω καλη ειναι, μου θυμιζει μια Αλβανιδα που λιγουρευομουνα παλια, ΡΑΟΥΡ !

                        Comment


                        • #42
                          I pity da fool who cares about cellulite.
                          Originally posted by Squall Leonhart
                          I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                          Originally posted by 丹野
                          Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                          Originally posted by Ryu_gr
                          υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                          Comment


                          • #43
                            Σιγά την γκόμενα , overrated όσο δεν πάει από όλες τις απόψεις.

                            Comment


                            • #44
                              Τι overated η Scarlet ρε. Είναι ο Johnny Depp των γυναικών του Hollywood. Έχει στιλ είναι άπειρα σέξι και όλος παραδόξως είναι και καλή ηθοποιός.
                              Για χείλη και προσόντα δεν συζητάω καν.

                              Comment


                              • #45
                                Άσε τους να εκδηλωθούν και θα πέσουν μαζεμένα τα bans μετά

                                Comment

                                Working...
                                X